размахер• 31 декабря 2024
У однієї колеги декілька сумочок, наче гарні по якості. Але в неї трохи інші моделі
Самая СоветЧиваЯ• 31 декабря 2024
Взуття багато маю. Все ок
За сумки не скажу, але всі які тримала в руках хорошої якості були
ХуАнита• 31 декабря 2024
Ответ дляПеченюшка
Не конкретно ця модель, а взагалі якість сумок яка там?
там є деякі моделі Cromia. Люблю цей бренд.
Шалена невинність• 31 декабря 2024
В мене є декілька, носяться гарно вже 3 роки. Взуття мені не дуже, колодка мені не зручна, було 3 пари, віддала
Швидка Настя• 31 декабря 2024
Мужу понравилась там мужская небольшая сумка, кожаная. Купил. Я насчёт качества была настроена скептические. На удивление хорошо носится, не потёрлась и не облезла )
За ким я буду?• 31 декабря 2024
Ответ дляПеченюшка
Чудова якість.
Душа компанії• 31 декабря 2024
Сумок Естро у мене не було
Але можу вам порадити також звернути увагу на Fidelitti (теж український бренд, схожої цінової категорії)
У мене є їх сумка , вже 3 роки як нова, ношу її постійно і в сніг і в дощ, і в подорожі брала - чудова якість)