Теща дочки• 31 декабря 2024
Сестра привітала зранку
Забігла на каву. Я її теж набором постільної білизни і набором рушників.
КучМала• 31 декабря 2024
Блін, класний подарунок. В мене каструльки вже такі старі і страшні, треба буде купити нові
Булку Дай• 31 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
В мене за цю ціну мульварка. Мені вам позаздрити чи поспівчувати?
Так це не дорогі каструлі :))
То просто у нас в Україні ціна космічна
Через інтернет можна купити дешевше
То просто у нас в Україні ціна космічна
Через інтернет можна купити дешевше
Цідило правди• 31 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Фантастика, автор!
А що мама і свекруха подарували? А ви їм? А чоловік? А ви йому? А подруги?
Что -то подешевле
Цідило правди• 31 декабря 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну, поздравила и ок)) Я только не совсем поняла посыл и зачем цена кастрюли?
Все вы поняли. Автор хвастается.
Щастя-здоровля• 31 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Все вы поняли. Автор хвастается.
Неа, не поняла, если честно. Я вообще ещё спросонья)) Это какая-то супер крутая кастрюля?
Цідило правди• 31 декабря 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Дорогая довольно, почти 5 тыс. Надеюсь хорошая, и автору будет вкусно.
Щастя-здоровля• 31 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну да, недешевая. Я подумала это что-то типа дайсона в кастюлях))
Цідило правди• 31 декабря 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Не знаю))))
Бентливуман• 31 декабря 2024
хорошая у вас сестра, и не бедная.
а, что завтра вы не встретитесь?
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
хорошая у вас сестра, и не бедная.
а, что завтра вы не встретитесь?
Не зустрінемось. Ми їдемо в Яремче.
Морковна• 31 декабря 2024
І що? Навіщо тут ці фото кастрюль?) Ви б краще зробили фото свого новорічного манікюру чи нової сукні. Дивно радіти кастрюлям))) а не новій сукенці , зачісці, новеньким сережкам і т.д))) кастрюля все одно всього лиш кастрюля, сама їсти не зварить.
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Ввечері буду в ресторані в Яремче, можу вам надіслати особисто в вайбер.
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Рік змії тільки завтра настане, а ви вже тутечки))
Ms. Любмая жена• 31 декабря 2024
Класно, вітаю. А є фото того, що ви подарували? Люблю домашній текстиль.
Сіточка• 31 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
В мене є чугунна і електрична ..електрична в кераміці більш подобається . Slow cooker, з ранку поклала в другій половині дня готове , як з печі і багато рідини не треба ,.сік пускають овочі і мясо. не треба слідкувати воно там томиться. А чугун треба слідкувати бо знизу підгорає
Наверное рагу классно делать?
Добрая свекровь• 31 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Наверное рагу классно делать?
Да, делаю рагу, жаркое , просто мясо тушу
Сіточка• 31 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Это от мужа или поклонника)), а от сестры норм, отличный подарок, всей семье, для дома.
Мульйонерша• 31 декабря 2024
То давайте вже цінник вашої постільної білизни і рушника, бо нема що обговорювати))
Lesy4ka987• 31 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Точно)
Дівчата, це буде наш рік!🐍
Запалимо!
Дівчата, це буде наш рік!🐍
Запалимо!
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
5000 грн . Будь ласка, обговорюйте, якщо більше немає чим зайнятися
Lesy4ka987• 31 декабря 2024
Мені дуже сподобався подарунок. Сама б не купила за такі гроші)
Хтось каже, що це не подарунок, бо не особистий, а в дім.
А для мене поганий подарунок те, що я не буду носити, користуватися і тд
Як подруга подарувала мені абонемент на хай хілз))) Я не пішла, згорів. Але крім абонементу був ще один подарунок класний.
А каструля вдома пригодиться точно, ще і така гарна)
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Плохая кастрюля. Ручка греется, неудобно
В мене це вже третя. Всі мої улюблені
Для ручок є прихватки.