Ситуація наступна. Є необхідність в родині керувати автівкою (автомат), перших 7 занять були на Фольксваген, але моя інструктор захворіла 🥹 і тепер переходжу до вчителя на Тесла. Питання: чи сильно відмінний процес керування від інших авто? Чи не буде в мене потім проблем пересісти на свою простеньку стареньку машину? Дякую за відповідь ❤️
Паспортний стіл• 31 декабря 2024
Так учитесь на своей , я откатала раз 10 с инструктором на его машине потом раз 5-6 на своей и все .
Ответ дляПаспортний стіл
Тут така політика школи, що я не можу на своїй перші 15 занять
Паспортний стіл• 31 декабря 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Понятно , то я уже училась когда у меня права были . Правам было лет 7 только потом своя машина появилась и я заново училась с инструктором
Слобожаночка• 31 декабря 2024
Та вчить правила і поводження на дорозі. Автомат, електро - там вже надолужите. Все одно перший час буде страшно :))
Нічна ненажера• 31 декабря 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
После Теслы все машины дерево , я на свою переучивалась пару недель после
Ответ дляНічна ненажера
Оце ж я і думаю, чи не буде це додатковий стрес мені
Гопница-Советчица• 31 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Не все🙂 после моего новенького Мерседеса - Тесла дешевый пластик
Гопница-Советчица• 31 декабря 2024
А по теме - для новичка думаю будет разница в габаритах. В Тесле удобные камеры, во время парковки задом даже в зеркала можно не смотреть
Джага-джага• 31 декабря 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Беріть інструктора окремо від школи. Я 3 заняття з 15 їздила на машині інструктора. Нащо мені чужі авто, якщо я не вмію на своєму. Це вже потім можна на будь-яке сідати
Люблю Украину• 31 декабря 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я в 2013 году на права сдавала 10 занятий обязаловка и все, езжу везде, училась на механике езжу на автомате и все равно Матиз или Киа сорента или фольц
Люблю Украину• 31 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Бред, я училась на авто инструктора потом все равно на чем ездить )))