Сладко-соленая• 31 декабря 2024
Є ще такі мами?
Які не вивозять своїх синів. Чи я одна така? Син закінчує 11 клас. Вже 17 років. Незнаю куди що і як. Розумію, що не справимося за кордоном, працювати немає здоров´я. Всі новий рік святкують, а я сижу і гризу себе. Всіх з наступаючим.
Прикуси Язика• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не знизять. І студентів все одно не будуть чіпати.
Снизят.
Но мне интересно где ещё остались такие наивные.
Попразендовна• 31 декабря 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Снизят.
не снизят только если Трамп форсирует события и банально не успеют, но в это верится слабо(
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Можна виїхати після освіти. Диплом можна підтвердити. А який сенс жити там, де не подобається, і мати депресію, небажання навчатися? Всі ті діти, що повернулися, не змогли прийняти інший спосіб життя, не зайшов
Спосіб життя залежить не від оточення.
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Знизять призовний вік.
Відкрийте очі. Це вже ні для кого не новина. До літа точно зроблять це.
Ку ка ку ка ку• 31 декабря 2024
Волонтерю і донатимо з 2014
Але в 2022 діти виїхали за кордон
Доньку релокували по роботі
Син поступив в університет, радикально змінивши плани
Не вірю зеленій сраці ні на грам!
Може тим, хто їх обрав, легше і вони бачать щось оптимістичне…
І не в мобілізації справа
Але в 2022 діти виїхали за кордон
Доньку релокували по роботі
Не вірю зеленій сраці ні на грам!
І не в мобілізації справа
Сосиска_Втесте• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не скажу що вони дурні. Всі вчаться, ніхто з них не палить, не п´є. Нема дурних компаній. Просто за кордоном було їм важко морально. Всі сподіваються на близький кінець війни. У двох хлопців батьки воюють, доречі.
Они могут просчитаться в своих ожиданиях. Потом сгрызут себя за это. Значит не донесли до них родители всей серьезности ситуации. Ну и если решили, то пусть идут воевать.
Сосиска_Втесте• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не захотів жити там. Немає змоги займатися улюбленими справами. Місцева молодь дивна. Багато курять травку. В гімназію з ним ходив хлопець, що прям приходив обкуреним. І що б не казали, освіта у нас краща. Він у 10 класі Гімназії був кращим учнем без особливого знання мови. Дуже сильно перебільшена система освіти за кордоном, я в цьому впевнилась сама. Ваш син може принаймі спробувати. Не зайде, то повернеться. А може йому якраз зайде
Странно, что наш диплом совершенно нигде не признается. Странно, что при нашем образовании уровень жизни в конце списка стран. Чтото не то с образованием
Сосиска_Втесте• 31 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Знаю хлопця, котрий свідомо залишився в Україні, мама з молодшою дитиною в Польщі. Зараз йому 18.
Слава богу! Будет кому воевать
Сосиска_Втесте• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
У мене донька навчається у військовому вузі, син в 11 класі, залишаємося дома
Чудесно, подрастает смена для ротации наших воинов
Штора с кисточкой• 31 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви не людина, ви гидота
Хлопаю ресницами• 31 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Що будемо робити?
Жити 🤷♀️ мій буде вступати в вуз, в цьому вже році, там 5 років навчання, а далі побачимо
Харчовий тріль• 31 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Я б з радістю дивлячись на ситуацію не можу
Ви можете зробити інакше.
Відвезли в іншу країну, пристроїти, і коли виповниться 18 самі поїхати назад.
Мій там сам рівно з 18 років. Правда і їхав сам, і житло шукав сам, і мову починав вчити на місці.
Було б простіше, якби їхав з наміром вступати.
Харчовий тріль• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Так думала кума три роки тому, а хрещеник вже закінчує навчання. Ну ще рік магістратури, якщо вступить.
Час швидко йде
Харчовий тріль• 31 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не знаю. Я теж чула щодо освіти.
Але мій на одній спеціальності вчився в двох ВНЗ - нашому і польському. Заклади одного рівня приблизно.
В Україні дитячий лепіт порівняно з Польщею.
Сосиска_Втесте• 01 января 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Волонтерю і донатимо з 2014
Але в 2022 діти виїхали за кордон
Доньку релокували по роботі
Не вірю зеленій сраці ні на грам!
І не в мобілізації справа
Але в 2022 діти виїхали за кордон
Доньку релокували по роботі
Не вірю зеленій сраці ні на грам!
І не в мобілізації справа
Полностью поддерживаю такую позицию
Сосиска_Втесте• 01 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви не людина, ви гидота
Кроме перехода на мою персону, у вас есть замечания по сути? На какие чудеса можно надеяться, сидя в Украине? На волшебника, который все порешает? Ну пусть надеяться. Можете брызгать в моей адрес чем хотите, но раз те парни решили оставаться в Украине, значит должны быть готовы к войне. Дед мороз за них воевать не пойдет. Ну пусть их мамы пойдут, или добрые тети, такие как вы
Сама купляю квіти• 01 января 2025
Старший син не захотів виїжджати. Вступив в Україні і навчається. І після 1 курсу ще міг поїхати, також ні.