фрау Гітта• 02 января в 08:28

Чому на побутовій техніці ТМ Tefal написано виробник Китай?

Міні-бікіні• 02 января в 08:29
Потому что производство находится в Китае.
Мрії у вирії• 02 января в 08:33
Так они сейчас все в Китае делают. Это не значит плохо, там и нормально тоже делают.
Каяспер• 02 января в 08:34
На большинстве техники европейских фирм написано Китай
Точу ляси• 02 января в 08:34
А вы хотели made in France?
Мушля з Криму• 02 января в 08:36
Бо ліцензія на виробництво продана заводу в Китаю. На тому ж заводі можуть робити побутову техніку інших ТМ. Через те, що великий об´єм продукції на китайському заводі низька ціна.
Мушля з Криму• 02 января в 08:37
Ответ дляТочу ляси
А вы хотели made in France?
Це дууууже було б дорого. В мене пралка була зануссі, меде ін Франс. Замінили перед війною.
Принцепесочка• 02 января в 08:38
айфоны тоже в китае собирают... ни кого не смущает?
Мушля з Криму• 02 января в 08:40
З гугла:
Вже у 1968 році Tefal стає виробником посуду № 1 у Франції з обсягом продажів у 49 мільйонів франків. Компанія була придбана французькою фірмою з виробництва побутових приладів SEB (на сьогоднішній день до складу цієї групи входять такі бренди, як Krups, Moulinex, Rowenta і Tefal). Так Марк Грегуар передав бізнес професійним менеджерам, оскільки вважав, що ведення бізнесу заважало його основній справі — винахідництву.
Точу ляси• 02 января в 08:42
Ответ дляМушля з Криму
Я уже во время войны покупала сушилку. В фирменном магазине. Так мне сразу предложили три цены: германия, Польша, Китай. По цене разница ощутимая была.
Мушля з Криму• 02 января в 08:44
Ответ дляТочу ляси
Бо різні заводи. Ліцензія на виробництво навіть в рашці була чи ще є завод.
Мушля з Криму• 02 января в 08:45
Ответ дляТочу ляси
В Україні це все можна було б зробити давно-давно, але кому цікаво було розвивати промисловість, коли ж простішим види заробітку? тут зерно і ел енергія.
Мушля з Криму• 02 января в 08:47
Ответ дляТочу ляси
То саме по зброї. Зайде збройний концерн в Україну, будуть нові технології, не зайде далі робитимемо продукцію за нормами 80х років. Не знаю як працюють іноземні заводи, але от зараз бачу як працює наша важка промисловість за нормами і стандартами 80х років і це дуже великий затрати на собівартість
Каяспер• 02 января в 08:47
Ответ дляМушля з Криму
В Украине часто все дороже выходит, чем в Китае, с нашей коррупцией и жадностью бизнесменов
Мушля з Криму• 02 января в 08:50
Ответ дляКаяспер
Нііі, це не через корупцію, а через старі норми . Знає е що таке норми, лімітні відомості? Чим займається нас цеху, інженер-технолог, інженер нормувальник? А я вже знаю, два місяці як стала працювати на нашому заводі в управлінні і єдине що можна змінити, це знайти інвестора, щоб він поставив свої лінії, завів нові стандарти на виробництво...іначе собівартість (починаючи від КБ і завершуючи ІТР) висока.
Мушля з Криму• 02 января в 08:54
Ответ дляКаяспер
Допустім треба гвинт, Китай продає гвинт в 120 країн світу, а гвинт вироблений в Україні продаватиметься лише під замовника, кожен гвинт буде інд.замовлення, бо мала партія, затрати ІТР на гвинт однакові можуть бути, а от партія- різна там замовлення на 5 років вперед, а тут єдине під замовника. Глобалізація виграє
Привіт з ботойбіччя• 02 января в 08:58
Есть позиции, которые сделаны и во Франции.Но основная масса это производство Китай .Марка французская( и как выше написано, входит в концерн Себ)
И, кстати, есть позиции, которые для Украины иду,например под маркой ровента, а для других стран под маркой Тефаль ,хотя внешне один в один.
Каяспер• 02 января в 09:08
Ответ дляМушля з Криму
Вообще ничего из этого не знаю. Я из другой сферы деятельности. Просто брат - дистрибьютер одной из итальянской фирм по производству одежды, и пытался размещать заказы от ее имени. Даже в Турции выходит дешевле. А с Тайванем и Китаем вообще и близко не конкурируют наши производители, при одинаковых требованиях к качеству
Мушля з Криму• 02 января в 09:22
Ответ дляКаяспер
Бо треба динамічно змінювати стандарти виробництва, там де змінено(робота по ліцензії) ми працюємо конкурентно, а де застарілі стандарти і норми буде висока собівартість, 30 років ніхто ні чим не займався, навіть, де можна було щось змінити . І в Китаї американці з європейцями років 30-40 будували ці заводи, впроваджували технології, а в нас маємо що маємо. Малі партії замовленнь підвищують собівартість. Китайська фабрика тканину купує вагонами за низькою ціною і вона на складі лежить в запасі, бо буде ще і ще партія, а ми ту саму тканину купимо ну максимум сувоєм і під замовлення. Немає замовлення, не треба тканина
Гарачий Чокалад• 02 января в 09:35
Брала на розетці сковороду перед новим роком, зроблено у Франції
Вумна, аж страшно• 02 января в 09:49
А вы сами как думаете?