КвартираЧья• Изменено 03 января 2025
Як живуть ваші батьки пенсіонери?
Які вже не працюють, чим займаються, чи не страждають від депресії?!
Все до блиску• 03 января 2025
Батько після смерті матері відновив свій роман з багаторічною коханкою. Йому 70, їй 60. Вона хоче завести з ним дітей. Я охєрєваю, і розумію, як добре коли першими помирають не мами... Мама - це зовісім інше.
Чай не пью, только кофе• 03 января 2025
Живуть в місті у приватному будинку із огородами і худобою, роботи повно в любий сезон, не депресують
Без образів• 03 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
А что плохого, что отец счастлив?
Мой отец умер 9 лет назад, я бы очень хотела, чтоб мама с кем-то познакомилась, хотя я очень любила своего отца
Кумася• 03 января 2025
Ответ дляБез образів
А что плохого, что отец счастлив?
’Йому 70, їй 60. Вона хоче завести з ним дітей.’ - там не счастье, а маразм уже
Love_Love_Love_• 03 января 2025
Ответ дляКумася
Щасливі в маразмі і шо
Фіфачка• 03 января 2025
Мои пенсионеры - ВПО , живут вместе со мной на съёмной квартире. И это ужасно, если честно. И просвета не видно.
Кумася• 03 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Щасливі в маразмі і шо
то, шо последствия маразма потом разгребать другим людям. только на днях была тема про дочку самой старой матери Украины, она ее родила в 65 лет, плохо ухаживала за ребенком. и как расцвела девочка, когда ее забрали у матери.
даже если отцу автора и его любовнице не удастся завести ребенка, там явно уже проблемы с адекватностью начались
КвартираЧья
• 03 января 2025
Ответ дляКумася
Краще хай мріють про дітей, ніж як мій батько, живе в пєчалі, або уходить в запой, бо життя йому не миле, хоча причин на це немає, живе як у Бога запазухой. Що мені робити, просто відчай?!
Все до блиску• 03 января 2025
Ответ дляБез образів
А что плохого, что отец счастлив?
Ви уважно читаєте? Вона розбивала нашу сім´ю ще коли мені було 5 років. Мама моя і померла через те що хворіла і стресувала через цю курву. А зараз хочуть забацати дитину в маразмі.
Вумна вутка• 03 января 2025
Нарешті зрозуміли, шо 3 роки тому я була, права, шо війна - надовго, задовбалися чекати та поїхали
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляКумася
моей мамы подруга когда нашла себе нового мужчину в 60 с чем-то лет (62 может, не помню) тоже сразу стали обсуждать усыновление. Правда до этого не дошло - они расстались и она нашла другого, но тот ни жениться ни детей не хочет. Не знаю, наверно таким образом люди не хотят признавать себя старыми
Без образів• 03 января 2025
Ответ дляКумася
Может под опеку хотят взять или усыновить ребенка 10+?
Без образів• 03 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
Я просто представила Чарльза и Камиллу…
Но конечно, очень жаль, что такое произошло в вашей семье и маму вашу жаль
Полюю на дрони• 03 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Папа умер 8 лет назад.Мама живёт одна,у неё огороды,на рынке продаёт.Зимой отдыхает и смотрит телек.Купили ей котенка,с ним живёт,любит его всей душой.Но она у нас никогда не унывает,характер такой.
Бибер-анонимер• 03 января 2025
Мама (69 років) знову пішла на роботу в поліклініку санітаркою. Дві великі собаки в неї, доглядає, є город невеликий з нього літом продає ягоди, помідори. Не знаю як далі буде, бо жила з моїм братом, брату повідомили, що він в списках на Краматорськ.я працюю за 700км, переїхала туди, де запропонували роботу. Приїзжаю раз на два тижні.
Пампушечка• 03 января 2025
Влітку дача 15 соток, взимку по магазинам бігає - вишукує всякі знижки, акції)
Ще в неї дві собаки, кіт, чотири курки і гуска))
Кумася• 03 января 2025
Ответ дляБез образів
2 старика и подросток тоже не лучшая идея, все хорошо в свое время
Эскиз бесконечности• 03 января 2025
Мама живе сама. Депресує з тих пір, як пішла з роботи. Влітку морально легше - помідори, огірки, квіти ) Взимку сумніше
Танго утрьох• 03 января 2025
Папе 74, маме 73. В феврале 22 приехали к нам, но так как выплат украинцам в нашей стране нет, уехали туда, где платят достаточно для их относительно комфортного проживания. Ждут окончания войны, хотят домой. Слава Богу, что они у меня как ниточка с иголочкой) любят друг друга и трепетно берегут друг друга. Они для меня источник радости. Очень самостоятельные.
Белочкой зови• 03 января 2025
Батька нема давно, мама 69 років займається дачею, завела собаку, з нею возиться, підпрацьовує трохи, співає в церковному хорі, ходить на репетиції. Одному з онуків постійно в чомусь допомагає. Ганяє на авто. В принципі, веде досить активне життя
Из Кукуева я• 03 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
Це Ваше сприйняття, як дитини, мама якої померла і Ви знали про коханку. Претензій до батька у Вас немає? Та й в цілому, всі про все знали, але жили разом. Впевнена, що це були просто розмови-ностальжи, розумію, що для Вас не приємні
Добро с Кулаками• 03 января 2025
Мои родители все еще работают, а вот свекровь на пенсии, после начала войны выехала в Польшу, живет себе по-тихоньку, по магазинам ходит местным, в церковь в воскресенье. А муженек ее отказался выезжать, как же ж друзья - алкаши без него. В итоге, нет его уже. Пока жена была рядом, обстирывала, кормила, друзей гоняла, он жил, а как один остался- за полгода ушел.
А_я_ЛОЖУ!• 03 января 2025
Добре,на пенсії,відпочиває.Забрала-доглядаю,майже 80.Але сама ще себе обслуговує,поки без памперсів.
Весёлая морковка• 03 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Знайти йому якусь справу
Весёлая морковка• 03 января 2025
Ответ дляБез образів
Я уявила у мого тата і мачухи (їм по 70) дитину, як моя донька віком - як раз 10.
В них вже ані сил, ані фінансів на неї б не вистачило.
Це при тому що вони ще активні, а тато ще працює.
Моя коли приїжджає до них, то тиск підвищується у всіх, при тому що гіпертонії в жодного з них немає.
Бо це підліток, який то їсти не хоче, то щось утне.
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А что, у вас опасения, что могут понадобиться памперсы? Моя только после операции пару дней лежала в памперсах. Умерла на 92-м году.
Парова машина• 03 января 2025
Мої в приватному будинку з невеликим городом і господарством. Завжди є чим зайнятися а вечорами хто в компі хто в планшеті.
Эскиз бесконечности• 03 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Теж ця фраза про памперси здивувала. Моя бабуся померла в 94 роки - сама на ногах була до останнього і обходила себе. Про які памперси у 80 мова…
И.О. человека• 03 января 2025
Каждое утро встают и идут гулять несколько километров. Если это лето- совмещают с купанием в водоеме.
Потом домой, по пути в магазин, поедят и отдыхают. Потом домашние дела.