svitochkaa• 03 января 2025

Стокгольм - Война, а Украина России и Китаю тяжелое оружие продает

Украина оказалась на 12 месте среди 25 крупнейших стран-экспортеров тяжелого вооружения за период 2015-2019 годов.И в 2014 г Украина продавала оружие разным странам

Об этом говорится в исследовании Стокгольмского института исследований проблем мира (SIPRI).https://hromadske.radio/ru/news/2020/03/20/ukrayna...
автор svitochkaa • 03 января 2025
Отчет Стокгольмского института исследований проблем мира (SIPRI)
автор svitochkaa • 03 января 2025
Барыги..такие барыги..ну да,лондоснкая ж недвига деткам сама не мкупится,спродали все-до последнего патрона и каски
автор svitochkaa • 03 января 2025
В 2014 году основную часть экспорта оружия Украины снова составили винтовки и карабины – 28 тыс. 667 штук: Канада купила 10,4 тыс. штук, США – 10 тыс. 166, Чехия – 5 тыс., Уганда – 3 тыс., Грузия – 100, ДРК – одну.

Также Украина продала в Беларусь переносные противотанковые управляемые снаряды и ракетные комплексы, еще один военный корабль в Китай, 23 танка в Нигерию и Эфиопию, 6 артсистем большого калибра в Нигерию, 5 боевых вертолетов в Хорватию и один в Чад, 62 тяжелых пулемета в Южный Судан.
В 2015 году США купили у Украины 10 тыс. винтовок и карабинов, еще 2 тыс. 544 купила Замбия. Кроме того, Замбии Украина продала 104 штурмовые винтовки, 17 легких пулеметов.
Нигерии Украина поставила 12 артсистем большого калибра, в Южный Судан – 5 боевых вертолетов, в Индонезию – 2 ракеты и ракетные установки, в Таиланд – 20 боевых бронированных машин, в Нигерию, Таиланд и Эфиопию – в общей сложности 20 танков.За 2016 год Украина поставила 10 тыс. 10 винтовок и карабинов: в США – 10 тыс. штук, в Монголию – 10. Также США купили 85 переносных противотанковых управляемых снарядов и ракетных комплексов.
88 тяжелых пулеметов ушли в Южный Судан, 35 танков – в ДРК и Таиланд, 147 бронированных машин – в ОАЭ, Таиланд и Индонезию, 4 револьвера и пистолета – в Турцию, 43 ракеты и пусковые установки – в Польшу и Индонезию.
В 2017 году США купили у Украины 15 тыс. 40 автоматов и пистолетов-пулеметов, еще 2 тыс. – Узбекистан. Также США приобрели 790 переносных противотанковых ружей и гранатометов.
В Таиланд Украина поставила 16 танков, в Монголию – 10 винтовок и карабинов, в Иорданию – 2 гранатомета, в Турцию – 3 пусковых механизма.
В течение 2018 года Украина поставила 5 тыс. 88 винтовок и карабинов: в США – 5 тыс. 68, в Монголию – 20. США еще купили 177 тяжелых пулеметов.
В Таиланд было продано 13 танков и 2 боевые бронированные машины, в Саудовскую Аравию – 950 переносных противотанковых управляемых снарядов и ракетных комплексов. Револьверы и пистолеты Украина продавала в Турцию, Малайзию и США.В 2019 году Украина поставила в США 6 танковых механизмов, в Саудовскую Аравию – 2 тыс. 60 переносных противотанковых управляемых снарядов и ракетных комплексов, в Индонезию – 21 автомат и пистолет-пулемет, в Мьянму – 14 боевых бронированных машин.
Также Украина продала 9 тыс. 502 штуки винтовок и пулеметов: в Канаду – 5,8 тыс., в Польшу – 3 тыс. 502, в Монголию – 180, в Катар – 20.
СвітланкаОК• 03 января 2025
Зараз шоколадна секта налетить і скаже «вивсьоврьотє»
lekon-lekon• 03 января 2025
Мене на каналі Шрайка забанили саме за цю табличку, бо армії до 2014 року не було, а після 2014 вже нічого не продавали і її розбудовували, нічогоне експортували.
elenze66• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Я вибачаюсь, а за які шиші теперішні нєдвігі за кордоном накупували і собі, і своїм батькам, і дітям, і на правнуків вистачить . І сини їх призовного віку де знаходяться ? А ?
LudaSHS• 03 января 2025
Свою країну не готували до війни як треба, але Впк розвивалося. Якби були керманичі проукраїнські, то може і війни б не було. Але це довжина всіх 30 + років, і всі подіі що склалися. Може ранній ющ ще щось робив, але в 2005 обрізав повноваження президента, а з арміі все розпродували, крали і підривали
elenze66• 03 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ще з Кравчука почалось . Флот знищив.
LudaSHS• 03 января 2025
Ответ дляelenze66
Ще з Кравчука почалось . Флот знищив.
У нас був 3 потенціал в світі в 90 х.
І то все обман, що ми не могли утримувати, щось- не могли, а щось, стратегічне,- могли. Нас Лишили захисту
Дева Мария• 03 января 2025
Готовились к войне . А вы думали зачем был Майдан ?
автор svitochkaa • 03 января 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Не скаже,бо це офіційні дані світові
автор svitochkaa • 03 января 2025
Барига в 2000роках був Міістром оборони і казав-в НАТО не підем,щоб путіна не обіжать.І тоді все теж продавалось.Але з 2014 р,коли нам казали-нема зброї вибити того Гіркіна з Донецька,здати Дебальцево ті інші міста,Іловайський котел -трагедія,і продавати зброю,танки,літаки,ракети,навіть кораблі-це навіть не зрада,це уму не постежимо
автор svitochkaa • 03 января 2025
Ответ дляДева Мария
Яка готовка .Вони вже у війну все спродували до останнього патрона і каски .
viter33• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Добре, що хоч останній верховний Головнокомандувач вирішив, що нафіг воюючій державі розробляти/закупляти зброю (можна ж просто перестати стріляти) - краще дороги будувати !!
Дева Мария• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
До повтомасштабноі готувались . Ви не памʼятаєте , як згоріли всі великі склади боєприпасів ? Після 2014 .
lus_so• 03 января 2025
А тепер давайте про досягнення зеленського. Як він став до руля і пишним цвітом розквітло виробництво озброєнь, як він шукав і знайшов мир в очах путіна, як в перший же рік царювання привів Україну в НАТО. Ну, давайте ж, здивуйте нас. Нє? А чого?
А може процитуєте ролік зєлі від весни 14 року на фоні кремля? Чи інтерв´ю в донецьку в квітні 14? Чи геніальний його жарт того ж 14 року,про кацапів, які рухають кордони України? Знову ні? Та шо ж таке, такі досягнення вікопомні, а всі мовчать.
Mrs.Ochmonek• 03 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
У Шрайка колись був непоганий сайт, де висловлювалися два протилежні табори: запетьки за Порошенка, і заюльки - за Тимошенко. А з 2016 купу статей з фактами проти Порошенка, про його зв´язки з Медведчуком просто видалили. Шрайк продався з потрохами. Його ’незалежний’ сайт став порохопропагандонським
автор svitochkaa • 03 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
саме так..
автор svitochkaa • 03 января 2025
Ответ дляlus_so
не смішіть.барига при владі з 2000років а зеля зараз з протягнутою. рукою по світі їздить,щоб нам пво,щоб нам ракети,щоб нам пару танків .та жменьку патронів а Бен Ходжес аж кричить-українці,а де ваші гори просто гори зброї??де воно.ну як де 3 місце фобс саме не нарисується
Наталка -русалка• 03 января 2025
А які докази ,що зараз продається озброєння наше?
Чи Америка дає,а наші продають в інші країни?
автор svitochkaa • 03 января 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Читайте УВАЖНО .Звіт Стокгольму з 14 року продаж зброї по 19 включно
Наталка -русалка• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
А за час із 2022?
Басина• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Можна точніше, в які саме роки він був міністром оборони?
fishcka• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
та уже ви задовбали з своїми брехлями.
скільки можна одне й те саме талдичить, ще й коли воно легко перевіряється
nightwoman• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Петя лучший президент, не ломайте людям веру.
Басина• 03 января 2025
Україна завжди торгувала зброєю, технікою, як і інші країни. Це податки, робочі місця. Є багаторічні контракти і зобов´язання. Є приватні оборонні компанії, які працюють в основному на експорт.

https://epravda.com.ua/rus/publications/2020/10/28...

По данным авторитетного на оружейном рынке издания Стокгольмского института исследования проблем мира (SIPRI), за последние годы доля Украины на мировом рынке вооружений упала вдвое. В 2009-2014 годах она составляла 2,7%, в 2014-2018 годах – 1,3%
nightwoman• 03 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
А коли у нас котли тут були і військові гинули нічого що вугілля вивозили з Луганська?? А знаю, тому що рідні їздили причепом з вуглем в окупацію і з окупації на тих составах. Отак все договорено прекрасно було.
lus_so• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Айяйяй, який мощний барига, а зеля значить слабак і ’будки собачої’ побудувати не годен? Так чи шо? А де ж тоді ’мір в глазах путіна’, а 100500 грандіозних безпекових угод, які він весь 24 рік безперервно підписував? Ну, раз нема зброї то хай просто мир, так жеж? Он до зеля рапортував про лазерну зброю і балістичні ракети, і виробництво снарядів і виробництво безпілотників і і і і... І де і шо? Знову злий бен ходжес в кишеню напісяв, а в другу барига насрав?
Манула• 03 января 2025
Ответ дляБасина
Узеленських з манею головне брехати з впевненістю
coch100• 03 января 2025
А есть табличка 2019 - 2025г?