Забагаловка• 04 января в 07:37

Ремонт в квартирі новобудова

На стройматеріали ціни страшно аж подумати, яка вартість за квадрат без матеріалів буде. І незнаю чи варто починати ремонт в квартирі, хоча розумію що дешевше не буде немає чого чекати
Результат:
вже голосів: 209
170 (81.34%) Робити ремонт
39 (18.66%) Не робити
Шалена красуня• 04 января в 16:55
Ответ дляЯ натуралка
Ну ніхто випадково в штати не потрапляє, тому не скигліть. Це півроку підготовки: пошук тьютора, подача, підтвердження, збір медкарти і тд.
За бажання можна нове збудувати і продати за цей час.
Ви просто скористались можливістю жити в штатах, а тепер жалієтесь людям, які лишились в Україні, як вас не випускають))) Анекдот)))
Спочатку прочитайте , потім пишіть
Я їхала сюди на рік ! Це зайняло у мене місяць
Мама Карло• 04 января в 17:08
Я сделала ремонт в Киеве для сына с августа по ноябрь. Новострой.

Под ключ, шторы, посуда, декор - 23500 уе за 45 квадратов.
Сама руками не умею ничего, но управляю норм.
Нужно делать-делайте, не уверенны- не делайте.
Красота неземная• 04 января в 17:14
Ответ дляБурундучиха
Белая отделка-да.Двери норм были
Мы просто покрасили
А, тому у вас так дешево ремонт в новобудові. Нажаль, в більшості випадків все виглядає так, як на фото. Тому і ціна ’базового’ ремонту ледь не на порядок вище за вказану вами.
неДоПриличий• 04 января в 17:46
Ответ дляПросто каралева
Ну это если пахать за границей. Но сейчас мужчины невыездные и на ЗУ сильно не заработаешь(
Не важно . Жилье в западной части страньі бьіло , есть и будет значительно дороже центра и , тем более, востока
Бурундучиха• 04 января в 17:47
Ответ дляКрасота неземная
У нас штукатурка была,белая.. на фото строить нужно . Мы выбирали из планировок предложенных застройщиком+ выводы
Просто каралева• 04 января в 18:59
Ответ длянеДоПриличий
Ага
Да при Яныке в Донецке квартиры стоили космических денег. Но там хоть обоснованно. Люди реально имели хорошее бабло. А на ЗУ это все пшик. Разве что аренда из-за туризма
viter33• 04 января в 19:07
Ответ дляПросто каралева
После войны и на ЗУ цены упадут на жилье
Они там никогда высокими и не были из-за отсутствия работы
Такое себе вложение сейчас, крч
На вторинку - напевно
Просто каралева• 04 января в 19:08
Ответ дляviter33
На вторинку - напевно
Так
viter33• 04 января в 19:09
Ответ дляПросто каралева
Ага
У Львові квартири ніколи не коштували дешево
Так, дешевше від Києва чи Одеси, але точно не копійки
Так, в Ужгороді зараз ціновий шок
viter33• 04 января в 19:13
Ответ дляЯ супер-пупер
Будівельників більше не стане. До них і зараз черги
Зараз багато з них на фронті
А ті. які ще не на фронті і без броні чи відстрочки - намагаються зайвий раз не світитися. От ДУЖЕ намагаються
Тому після війни може бути трохи легше з будівельниками
Просто каралева• 04 января в 19:15
Ответ дляviter33
Так, в Ужгороді зараз ціновий шок
Про копейки никто и не говорит.
Речь о том, что, если в городе нет работы, то какого х..на там заоблачные цены на жилье?
viter33• 04 января в 19:19
Ответ дляПросто каралева
Про копейки никто и не говорит.
Тому що багатьом для роботи потрібен ноут та інтернет
Ну і інфраструктура для життя
Просто каралева• 04 января в 19:30
Ответ дляviter33
Ну і інфраструктура для життя
Ну давайте всю ЗУ заселим айтишниками, нуаче
У меня вон соседка не может найти мастера, который бы холодильник отремонтировал. И да, это Закарпатье
А у Вас все просто: все работают онлайн и поэтому пох на заоблачные цены на жилье
Про остальные профессии я вообще молчу...
viter33• 04 января в 19:34
Ответ дляПросто каралева
Ну приблизно зараз так і є
Невиїзні ІТшники і т.п.
Бо іншим платити 500Є за 1к (Ужгород) - дорого
П.С. на ОЛХ майстри є. Може просто зараз. в свята з тим проблема
На Закарпатті - виключно побожні)). У вихідні, на свята ні холодильник, ні авто не ремонтують - перевірено(((
НаливайКа• 04 января в 20:22
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Зараз ціни набагато вище, ніж в грудні 2022.
Ми теж закінчили будувати дім в 2023. Зараз його немає.
Дивлячись назад, краще було б мати гроші,ніж зруйнований вщент будинок.
Я вважаю, що після війни буде кращий вибір, ніж зараз.
Я в своєму пості написала, що залежить від того,чи має автор житло. Якщо немає, то звісно робити ремонт.
Дуже співчуваю 🥺. Ми в 2014 все втратили. В грудні було 10 років я починали з нуля
Екатерина27• 04 января в 21:32
Ответ дляЗабагаловка
Де ваша квартира регіон який? Не всі можуть виїхати за кордон. У мене тут мама яка в магазин за угол не вийде, важко їй. Діти підлітки яким десь адоптуватись важко!
Хоч не хлопці? Бо з хлопцями підлітками залишатися в Україні це дуже необачно
ЦібаФу• 04 января в 21:47
Ответ дляviter33
Тоді вибір невеликий(((
Буд.матеріали дешевшими не стануть
Може стане більше будівельників (після війни), і ціни на їх послуги впадуть, але далеко не факт
Ціни на їх послуги тільки зростуть . Мій чоловік до повномасштабної робив ремонти 20 років , після поранення ремонти робити вже не зможе, бо рука одна майже не працює. І таких спеціалістів з кожним днем все менше і менше (в різних сферах)
Inconvenient• 04 января в 22:36
Ответ дляШалена красуня
Я дуже рада що вас влаштовує , можливо ви або ваш чоловік працюєте на стороні корупції ? Тоді таких всіх влаштовує
Це Маня, бот, немає сенсу з нею сперечатися. І іншим, мабуть, під час війни добре, тому...
Тро Нью-Йорку• 04 января в 23:21
Ответ дляШалена красуня
Всі , хто поставили смайлики вам відповім ! Я маю квартиру і у перший рік війни я виїхала за кордон , через пів року повернулася -добудовували будинок , думали війна закінчиться…. Вклали купу грошей і виїхали за кордон ! Війна ще буде довго , гроші вкладені там , живу тут , потрібно тут щось починати , а гроші де ? Тому засуньте свої смайлики знаєте куди ? Сьогодні добре , а завтра хто зна , я , наприклад , шкодую дуже зараз
Так ви ж можете продати квартиру і будинок , і повернути гроші, ні?
Шалена красуня• 04 января в 23:30
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ні , немає кому цим займатись
Я натуралка• 05 января в 11:23
Ответ дляШалена красуня
Спочатку прочитайте , потім пишіть
Казки не розповідайте. За місяць неможливо всю бюрократію подолати. І те, що умова про невиїзд є - теж відомо заздалегідь.
Шалена красуня• 05 января в 16:54
Ответ дляЯ натуралка
? Яку бюрократію? Схвалення спонсора зайняло 2 тижні , ТА отримали в той же день , купили білети і виїхали десь через 2 тижні… вмієте рахувати ?
І про яку умову про не виїзд ви говорите ?
Мене бісять люди які не знають взагалі нічого по темі , а розказують саоє
неДоПриличий• 05 января в 18:14
Ответ дляПросто каралева
Ага
Я жила в Донецке много лет. Ето исключение. Поговорим о стоимости жилья в Белозерске, Константиновке, Красноармейске и в аналогичньіх им Бродам или Червонограде. Разица в цене бьіла раза в два вьіше на западе. Да и сам Донецк - такое себе. Как вам частньій сектор Буденовки с поваленньіми заборами? Или вьі в цирк Донецк ездили и дальше Артема нигде не бьіли?
неДоПриличий• 05 января в 18:16
Ответ дляПросто каралева
Про копейки никто и не говорит.
На ЗУ бьіло мало жилья изначально. В промьішленньіх регіонах каждьій завод строил квартирьі своим сотрудника. На ЗУ люди ,в основному , строились сами
Тро Нью-Йорку• 06 января в 13:26
Ответ дляШалена красуня
Ні , немає кому цим займатись
В нашому місті є зараз Агенстсво Нерухомості, яке за довіреністю продає людям квартири , людям які закордоном. Потім гроші їм переводить