Забагаловка• 04 января 2025
Ремонт в квартирі новобудова
На стройматеріали ціни страшно аж подумати, яка вартість за квадрат без матеріалів буде. І незнаю чи варто починати ремонт в квартирі, хоча розумію що дешевше не буде немає чого чекати
Результат:
вже голосів:
170 (81.34%)
Робити ремонт
39 (18.66%)
Не робити
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Недавно дізнавалась в одній фірмі, яка робить під ключ, з дизайн-проектом. Від 500 у.о. за кв.м
Что очень дешево, ещё и с проектом
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЯкаКраля
Якщо ви змогли виїхати кілька разів, то викрадення вам не страшні.
Які ще викрадення )) ?
ЯкаКраля• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Які ще викрадення )) ?
Про які ви написали
’Як жити коли людей буквально викрадають ?’
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Всі , хто поставили смайлики вам відповім ! Я маю квартиру і у перший рік війни я виїхала за кордон , через пів року повернулася -добудовували будинок , думали війна закінчиться…. Вклали купу грошей і виїхали за кордон ! Війна ще буде довго , гроші вкладені там , живу тут , потрібно тут щось починати , а гроші де ? Тому засуньте свої смайлики знаєте куди ? Сьогодні добре , а завтра хто зна , я , наприклад , шкодую дуже зараз
Ну так не всі виїжджають, купа людей залишається жити і працювати в Україні,дуже багато повернулися вже з-за кордону. То особисто ваші трабли, що ви, не збираючись жити в Україні приїхали робити ремонт
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЯкаКраля
Про які ви написали
Ви смішна )) тобто це норма ? Чоловік моєї однокласниці йшов з роботи і не дійшов , через 3 дні вона дізналася що він на полігоні за сотні км … якщо це для вас норма , то що тут вдієш
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Я теж перший раз повернулась , була щаслива … і заради дітей і виїхала вдруге , як я не хотіла тоді , але зараз розумію що це було найкраще рішення у моєму житті … не через те що тут так добре , а через те , що там майбутнього нормального ні в кого не буде вже , знущання з людей і беззаконня
Мала достаток , бізнес .. це все не важливо якщо є небезпека і взагалі настали якісь 90-ті
Як жити коли людей буквально викрадають ?
Яких людей викрадають, які 90ті, то ви може зі своїм рашкостаном сплутали?
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Звичайно , що я збиралася жити … тому варто подумати автору перш ніж вкладатися в воюючій країні де цьому не буде кінця ще довгі роки
Забагаловка
• 04 января 2025
Ответ дляОтчебучкина
Дорого?
Ну точно не дешево я так думаю...
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А ви що тільки телемарафон дивитесь ? То вийдіть на вулицю , пройдіться , людей почуйте … чи ви з Карпат ?
И_В_офигительных_штанах• 04 января 2025
Я не буду робити, але це третє житло і Київ
Вирішила продавати
Отчебучкина• 04 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ну точно не дешево я так думаю...
Та не переймайтесь. Як і більшість наших втікачів з мукачєвського котла. Свій сарайчик сдасте, а самі на виплати багато років своїх ухилянтів роститемете
Забагаловка
• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
А ваш чоловік де?
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
По перше,я на відміну від вас в Україні, по друге і близько не з Карпат, по третє мій чоловік служить і захищає Україну. У вас Карпати то якийсь тригер?
Забагаловка
• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Там де і ваш
Мій коханий служить
І їхати не збираюсь з України
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Тобто ви виїхали через війну, під час війни повернулися аби зробити ремонт щоб жити, то нащо знову їхали? Логіки нуль
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені не цікаво де ваш чоловік , я у вас не питала , мені здається ..
просто там немає тцк , які викрадають людей , вони навпаки допомагають виїхати 😂
Черпак_для_фантазий• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
А я маю писати лише те що ви мене питаєте? Чи не забагато на себе берете? Це ж ви мені пишете про якісь телемарафон (мабуть жодного не пропустили), ви мені пишете нащось за Карпати.... То й про чоловіка написала, що служить, аби ви мені не писали дурна і всякої про Карпати, марафони і про те, що я там щось не знаю. Вам там з-за океану видніше, авдеж
Баба_Воля• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
Ну і шо, в подруги так само як і у вас. Тільки 4 - ро дітей, і старший вже живе в новому домі…
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ще напишіть що ваш чоловік доброволець …
Рожки-да-ножки• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
вы пытаетесь сейчас оправдать свой выбор и доказать незнакомым людям что он верный, это ВАШ выбор, у людей свои жизни.
Белая и пушистая• 04 января 2025
Мы как раз в канун нг закончили ремонт в доме, материалы дорогие очень, а работа выходит дешевле ( хоть этим себя успокаивали).
ДолькиКабана• 04 января 2025
Якщо надумаєте робити ремонт, то дам пораду як зробити дешевше. Тільки в грудні закінчили ремонт. Спочатку уважно самостійно ходите по квартирі, міряєте стіни й точно вирішуєте яких розмірів будуть меблі, сантехніка й де будуть стояти, які розетки й де потрібні. Якщо це комплекс нових будинків, то є група в вайбері/телеграм й там точно є місцевий електрик/ сантехник який відповідає за будинок..., йдете до нього й кажете, що вам треба. Може бути таке, що він робить сам й сантехніку або когось вам порадить, потім плиточник й штукатурка/обої..., далі ламінат, двері, натяжна стеля. Місцеві зручні тим, що можуть отримати товар без вас й навіть самостійно його замовити й привезти, а ви лише кошти на карту. Особливо це зручно при відключеннях. Меблі купуєте не самі дорогі, напр. в Епіцентрі.
Ну й навіщо мені з кимось ділитись взагалі своїм досвідом, для того щоб отримати палець донизу... ну таке... А потім кажуть нема корисних коментарів
Зоя Жорівна• 04 января 2025
Здавалося б, тема про ремонт) А ні... Понесли срач в народ. Виїхали - ваше право, ніхто не засуджує. Нащо в кожній темі писати те, про що не запитують?
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Я просто відповідаю на коментарі, які отримала .. Мені взагалі немає чого і перед ким виправдовуватись, це мій вибір -я так і писала
Це мій досвід і думка , я ж не змушую всіх виїжджати , просто рекомендую подумати
Рожки-да-ножки• 04 января 2025
Ответ дляШалена красуня
ми вже зрозуміли, може пити каву)
Шалена красуня• 04 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви помилились , це ви пишете у кожній темі , я за останні 3 тижні зайшла сьогодні тільки
Из Кукуева я• 04 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ні буду жити в Україні
бо десь ттнятися по світу не хочу...
Ну если вы живете на сьеме, то конечно делать и переезжать
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Якщо є де жити, то з ремонтом краще почекати. Якщо це єдине житло, то робити ремонт.
Зараз родичи роблять ремонт в новобудові , 76 кВ.м, говорять що вклали вже 50 тис долл.
А нашо чекати з ремонтом? Щоб вкласти потім 100?