Забагаловка• 04 января в 07:37

Ремонт в квартирі новобудова

На стройматеріали ціни страшно аж подумати, яка вартість за квадрат без матеріалів буде. І незнаю чи варто починати ремонт в квартирі, хоча розумію що дешевше не буде немає чого чекати
Результат:
вже голосів: 209
170 (81.34%) Робити ремонт
39 (18.66%) Не робити
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:05
Ответ дляЗаела_пластинка
Недавно дізнавалась в одній фірмі, яка робить під ключ, з дизайн-проектом. Від 500 у.о. за кв.м
Что очень дешево, ещё и с проектом
Шалена красуня• 04 января в 08:06
Ответ дляЯкаКраля
Якщо ви змогли виїхати кілька разів, то викрадення вам не страшні.
Які ще викрадення )) ?
ЯкаКраля• 04 января в 08:07
Ответ дляШалена красуня
Які ще викрадення )) ?
Про які ви написали
’Як жити коли людей буквально викрадають ?’
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:08
Ответ дляШалена красуня
Всі , хто поставили смайлики вам відповім ! Я маю квартиру і у перший рік війни я виїхала за кордон , через пів року повернулася -добудовували будинок , думали війна закінчиться…. Вклали купу грошей і виїхали за кордон ! Війна ще буде довго , гроші вкладені там , живу тут , потрібно тут щось починати , а гроші де ? Тому засуньте свої смайлики знаєте куди ? Сьогодні добре , а завтра хто зна , я , наприклад , шкодую дуже зараз
Ну так не всі виїжджають, купа людей залишається жити і працювати в Україні,дуже багато повернулися вже з-за кордону. То особисто ваші трабли, що ви, не збираючись жити в Україні приїхали робити ремонт
Шалена красуня• 04 января в 08:09
Ответ дляЯкаКраля
Про які ви написали
Ви смішна )) тобто це норма ? Чоловік моєї однокласниці йшов з роботи і не дійшов , через 3 дні вона дізналася що він на полігоні за сотні км … якщо це для вас норма , то що тут вдієш
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:10
Ответ дляШалена красуня
Я теж перший раз повернулась , була щаслива … і заради дітей і виїхала вдруге , як я не хотіла тоді , але зараз розумію що це було найкраще рішення у моєму житті … не через те що тут так добре , а через те , що там майбутнього нормального ні в кого не буде вже , знущання з людей і беззаконня
Мала достаток , бізнес .. це все не важливо якщо є небезпека і взагалі настали якісь 90-ті
Як жити коли людей буквально викрадають ?
Яких людей викрадають, які 90ті, то ви може зі своїм рашкостаном сплутали?
Шалена красуня• 04 января в 08:11
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Звичайно , що я збиралася жити … тому варто подумати автору перш ніж вкладатися в воюючій країні де цьому не буде кінця ще довгі роки
автор Забагаловка • 04 января в 08:11
Ответ дляОтчебучкина
Дорого?
Ну точно не дешево я так думаю...
Шалена красуня• 04 января в 08:12
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А ви що тільки телемарафон дивитесь ? То вийдіть на вулицю , пройдіться , людей почуйте … чи ви з Карпат ?
И_В_офигительных_штанах• 04 января в 08:13
Я не буду робити, але це третє житло і Київ
Вирішила продавати
Отчебучкина• 04 января в 08:13
Ответ дляЗабагаловка
Ну точно не дешево я так думаю...
Та не переймайтесь. Як і більшість наших втікачів з мукачєвського котла. Свій сарайчик сдасте, а самі на виплати багато років своїх ухилянтів роститемете
автор Забагаловка • 04 января в 08:13
Ответ дляШалена красуня
А ваш чоловік де?
Шалена красуня• 04 января в 08:14
Ответ дляЗабагаловка
А ваш чоловік де?
Там де і ваш
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:15
Ответ дляШалена красуня
По перше,я на відміну від вас в Україні, по друге і близько не з Карпат, по третє мій чоловік служить і захищає Україну. У вас Карпати то якийсь тригер?
автор Забагаловка • 04 января в 08:16
Ответ дляШалена красуня
Там де і ваш
Мій коханий служить І їхати не збираюсь з України
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:16
Ответ дляШалена красуня
Тобто ви виїхали через війну, під час війни повернулися аби зробити ремонт щоб жити, то нащо знову їхали? Логіки нуль
Шалена красуня• 04 января в 08:17
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені не цікаво де ваш чоловік , я у вас не питала , мені здається ..
просто там немає тцк , які викрадають людей , вони навпаки допомагають виїхати 😂
Черпак_для_фантазий• 04 января в 08:20
Ответ дляШалена красуня
А я маю писати лише те що ви мене питаєте? Чи не забагато на себе берете? Це ж ви мені пишете про якісь телемарафон (мабуть жодного не пропустили), ви мені пишете нащось за Карпати.... То й про чоловіка написала, що служить, аби ви мені не писали дурна і всякої про Карпати, марафони і про те, що я там щось не знаю. Вам там з-за океану видніше, авдеж
Баба_Воля• 04 января в 08:22
Ответ дляШалена красуня
Ну і шо, в подруги так само як і у вас. Тільки 4 - ро дітей, і старший вже живе в новому домі…
Шалена красуня• 04 января в 08:22
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ще напишіть що ваш чоловік доброволець …
Рожки-да-ножки• 04 января в 08:23
Ответ дляШалена красуня
вы пытаетесь сейчас оправдать свой выбор и доказать незнакомым людям что он верный, это ВАШ выбор, у людей свои жизни.
Белая и пушистая• 04 января в 08:24
Мы как раз в канун нг закончили ремонт в доме, материалы дорогие очень, а работа выходит дешевле ( хоть этим себя успокаивали).
ДолькиКабана• 04 января в 08:25
Якщо надумаєте робити ремонт, то дам пораду як зробити дешевше. Тільки в грудні закінчили ремонт. Спочатку уважно самостійно ходите по квартирі, міряєте стіни й точно вирішуєте яких розмірів будуть меблі, сантехніка й де будуть стояти, які розетки й де потрібні. Якщо це комплекс нових будинків, то є група в вайбері/телеграм й там точно є місцевий електрик/ сантехник який відповідає за будинок..., йдете до нього й кажете, що вам треба. Може бути таке, що він робить сам й сантехніку або когось вам порадить, потім плиточник й штукатурка/обої..., далі ламінат, двері, натяжна стеля. Місцеві зручні тим, що можуть отримати товар без вас й навіть самостійно його замовити й привезти, а ви лише кошти на карту. Особливо це зручно при відключеннях. Меблі купуєте не самі дорогі, напр. в Епіцентрі.

Ну й навіщо мені з кимось ділитись взагалі своїм досвідом, для того щоб отримати палець донизу... ну таке... А потім кажуть нема корисних коментарів
Зоя Жорівна• 04 января в 08:25
Здавалося б, тема про ремонт) А ні... Понесли срач в народ. Виїхали - ваше право, ніхто не засуджує. Нащо в кожній темі писати те, про що не запитують?
Шалена красуня• 04 января в 08:26
Ответ дляРожки-да-ножки
Я просто відповідаю на коментарі, які отримала .. Мені взагалі немає чого і перед ким виправдовуватись, це мій вибір -я так і писала
Це мій досвід і думка , я ж не змушую всіх виїжджати , просто рекомендую подумати
Рожки-да-ножки• 04 января в 08:27
Ответ дляШалена красуня
ми вже зрозуміли, може пити каву)
Шалена красуня• 04 января в 08:30
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви помилились , це ви пишете у кожній темі , я за останні 3 тижні зайшла сьогодні тільки
Из Кукуева я• 04 января в 08:32
Ответ дляЗабагаловка
Ні буду жити в Україні бо десь ттнятися по світу не хочу...
Ну если вы живете на сьеме, то конечно делать и переезжать
Love_Love_Love_• 04 января в 08:34
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Якщо є де жити, то з ремонтом краще почекати. Якщо це єдине житло, то робити ремонт.
Зараз родичи роблять ремонт в новобудові , 76 кВ.м, говорять що вклали вже 50 тис долл.
А нашо чекати з ремонтом? Щоб вкласти потім 100?
когдадеЦкие• 04 января в 08:38
Ремонт зараз це 30тис$
Якщо гроші його зробити є - вперед