Забагаловка• 04 января в 07:37

Ремонт в квартирі новобудова

На стройматеріали ціни страшно аж подумати, яка вартість за квадрат без матеріалів буде. І незнаю чи варто починати ремонт в квартирі, хоча розумію що дешевше не буде немає чого чекати
Результат:
вже голосів: 209
170 (81.34%) Робити ремонт
39 (18.66%) Не робити
Зоя Жорівна• 04 января в 08:40
Ответ дляШалена красуня
Ви помилились , це ви пишете у кожній темі , я за останні 3 тижні зайшла сьогодні тільки
В такому випадку, як ви знаєте, що я пишу в кожній темі?
Шалена красуня• 04 января в 08:43
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну бо кожен судить по собі , коли ображає
До того ж ви написали , що я пишу у кожній темі , значить ви були там і мене сплутали 🤝
ЯкаКраля• 04 января в 08:54
Ответ дляШалена красуня
Ви смішна )) тобто це норма ? Чоловік моєї однокласниці йшов з роботи і не дійшов , через 3 дні вона дізналася що він на полігоні за сотні км … якщо це для вас норма , то що тут вдієш
Особисто вам це не загрожує.
Я про це писала. Що ви додумали не знаю
Шалена красуня• 04 января в 09:02
Ответ дляЯкаКраля
Особисто вам це не загрожує.
Я про це писала. Що ви додумали не знаю
Я не можу сенс ваших повідомлень зібрати до купи ))
Я тому і виїхала щоб це мені не загрожувало якщо що , це не нормальні речі і щось планувати у такій країні -не нормально ! шкода тих , хто хотів би виїхати , але не мають можливості ..
ЯкаКраля• 04 января в 09:04
Ответ дляШалена красуня
А що саме заважає особисто вам? В плані тцк?
Якщо ви виїхали з чоловіком - значить йому можна спокійно все планувати.

Ви ж від війни їхали? Від вибухів?
База_птеродактилей• 04 января в 09:06
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Яких людей викрадають, які 90ті, то ви може зі своїм рашкостаном сплутали?
Тцк і поліція чоловіків з вулиці викрадають, б´ють і навіть до смерті. Чи для вас це новина? Все ж цікаво, як люди виправдовуючи це беззаконня, переконують навіть самих себе, що все ок. Захист психіки чи що?
Губка Боб• 04 января в 09:06
Ответ дляЗабагаловка
Ні буду жити в Україні бо десь ттнятися по світу не хочу...
ми робимо, бо я вже втомилась від старої квартири, а війна ще хто знає стільки триватиме.
Але зараз ремонт - це дійсно дуже дорого(
База_птеродактилей• 04 января в 09:12
Ответ дляЯкаКраля

Ви ж від війни їхали? Від вибухів?
Відкрию вам ще одну новину. Зараз люди виїжджають не так від війни, як від свавілля влади і мо. Чоловіки втікають і підлітків вивозять саме з цією метою. Не було б вилову, то жили б, працювали і вчились тут. А коли кожне друге падло по тв розпинається про мобілізацію 18 річних, гребують всіх підряд на вулицях, то люди і приймають рішення вивозити дітей.
База_птеродактилей• 04 января в 09:15
По темі, автор, якщо квартира у відносно безпечному місті і ви плануєте там жити, іншого житла немає, то робити ремонт, бо дешевше точно не буде. Якщо це 2-3 квартира і грошей не безлім, місто, яке обстрілюють, то я б почекала. А може і продавала б.
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 09:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А нашо чекати з ремонтом? Щоб вкласти потім 100?
Якщо треба буде виїжджати, то вкладені гроші не повернути.
Наприклад квартира 80 і ремонт 50. Потім за 130 її не продати. Я про наше місто пишу.
Шалена красуня• 04 января в 09:23
Ответ дляЯкаКраля

Ви ж від війни їхали? Від вибухів?
,зняла рожеві окуляри і поїхала … через рік хотіла повернутись , а потім все стало ще гірше , передумала
Ви розумієте , що у країні де немає законів і права людей взагалі ніщо -немає і не може бути нормального життя ? Сьогодні чоловіків викрадають , завтра прийде наказ з штатів забирати жінок , смішно звучить ? Я 3 роки тому сказала б , що смішно і те звучить , що буде війна …
Заела_пластинка• 04 января в 09:32
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Что очень дешево, ещё и с проектом
Нормально. Це без меблів. У вартості повністю готові с/в і чистове оздоблення кімнат, кухні. Матеріали, звісно, середнього цінового сегменту.
Я супер-пупер• 04 января в 09:44
Ответ дляviter33
Тоді вибір невеликий(((
Буд.матеріали дешевшими не стануть
Може стане більше будівельників (після війни), і ціни на їх послуги впадуть, але далеко не факт
Будівельників більше не стане. До них і зараз черги
Бурундучиха• 04 января в 09:47
Ответ длянеДоПриличий
Я делала частями,но сразу качественно. Год жила без потолков,года три без межкомнатньіх дверей. Но мне жить бьіло негде. Плюс бьіл в том,что бьіло время вникнуть в следующий етап ремонта и проколов практически не бьіло
жить годами в бардаке и ремонте ? вам себя не жалко?
Бурундучиха• 04 января в 09:48
Ответ дляЗабагаловка
Де ваша квартира регіон який? Не всі можуть виїхати за кордон. У мене тут мама яка в магазин за угол не вийде, важко їй. Діти підлітки яким десь адоптуватись важко!
Автор, у нас от застройщика -белая квартира, чтобы заехать и нормально жить 8000 долл в 68 м2,делали сами ,базовые белый ремонт икеа
svitochkaa• 04 января в 10:00
Ответ дляШалена красуня
а вы на уборки пошли там или купили недвигу сразу?как легализировались?у кого конское здоровье,то физич труд ок-на аренду и еду хватит.у кого много денег-то тоже ок.если у вас нет нормальной жизни-это не значит ,что у всех так.нам и дома хорошо.
svitochkaa• 04 января в 10:03
Ответ дляБаза_птеродактилей
у меня среди знакомый никто никуда не выехал.и куча молодежи на улицах.и ремонты полным ходом .и стройки частного сектора и жк,коммерция.цены,конечно,ужас на все стали по недвиге и ремонтам.
svitochkaa• 04 января в 10:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
в инете видели ролики.в реале нет не видели.
База_птеродактилей• 04 января в 10:05
Ответ дляsvitochkaa
В тебе маня, я навіть не сумніваюсь.
svitochkaa• 04 января в 10:05
Ответ дляШалена красуня
меня полностью устраивает мой дом и моя страна.а вы кем работаете за границами?
svitochkaa• 04 января в 10:06
странно,что одни и те же фразы,как с методички у ботни.
неДоПриличий• 04 января в 10:06
Ответ дляБурундучиха
У меня еще есть одна квартира с євроремонтом , могу продать дешево. Хотите????Будете жить в небардаке
svitochkaa• 04 января в 10:07
Ответ дляБаза_птеродактилей
В тебе маня, я навіть не сумніваюсь.
найдите нормальную работу.мой вам добрый совет.
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января в 10:09
Ответ дляШалена красуня
Я теж перший раз повернулась , була щаслива … і заради дітей і виїхала вдруге , як я не хотіла тоді , але зараз розумію що це було найкраще рішення у моєму житті … не через те що тут так добре , а через те , що там майбутнього нормального ні в кого не буде вже , знущання з людей і беззаконня
Мала достаток , бізнес .. це все не важливо якщо є небезпека і взагалі настали якісь 90-ті
Як жити коли людей буквально викрадають ?
Ви в окупації? Де викрадають людей і де 90-ті?
svitochkaa• 04 января в 10:10
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
По перше,я на відміну від вас в Україні, по друге і близько не з Карпат, по третє мій чоловік служить і захищає Україну. У вас Карпати то якийсь тригер?
эти троли совсем сдурели уже. они уже не знают что строчить.петяяяя!!!!!у тебя антирейтинг!!!
неДоПриличий• 04 января в 10:10
Ответ дляШалена красуня
Зі штатів так просто не виїдеш
Виїдеш. Дочка взад/ вперед їздить було б бажання
svitochkaa• 04 января в 10:11
Ответ дляЗабагаловка
Мій коханий служить І їхати не збираюсь з України
автор,сейчас электрику с бюджетными материалами под ключ 40 кв метров квартира -40 тыс гр.
svitochkaa• 04 января в 10:12
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Тобто ви виїхали через війну, під час війни повернулися аби зробити ремонт щоб жити, то нащо знову їхали? Логіки нуль
«Войдите в моё положение», — сказала она. И он вошёл в её положение, и ещё раз вошёл, и оставил её в её положении.
svitochkaa• 04 января в 10:13
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
на фото Буча,но вам троль сейчас скажет что это постанова
Бюст Березуцкого• 04 января в 10:13
Ответ дляЯкаКраля

Ви ж від війни їхали? Від вибухів?
Не так страшні вибухи, як свавілля. Не хочуть люди жити як в північній Кореї.