Забагаловка• 04 января в 07:37

Ремонт в квартирі новобудова

На стройматеріали ціни страшно аж подумати, яка вартість за квадрат без матеріалів буде. І незнаю чи варто починати ремонт в квартирі, хоча розумію що дешевше не буде немає чого чекати
Результат:
вже голосів: 209
170 (81.34%) Робити ремонт
39 (18.66%) Не робити
побольшомусекретику• 04 января в 11:18
Дивне запитання, якщо в вас немає грошей то не робити
Є то робіть якби
Лялькодзьоб• 04 января в 11:19
Ответ дляЗабагаловка
Не дуже зараз це робити податки сумашедші зараз накрутять
Податки на ремонт ?
Весёлая морковка• 04 января в 11:20
Ответ дляШалена красуня
,зняла рожеві окуляри і поїхала … через рік хотіла повернутись , а потім все стало ще гірше , передумала
Ви розумієте , що у країні де немає законів і права людей взагалі ніщо -немає і не може бути нормального життя ? Сьогодні чоловіків викрадають , завтра прийде наказ з штатів забирати жінок , смішно звучить ? Я 3 роки тому сказала б , що смішно і те звучить , що буде війна …
3 роки тому війна вже тривала 8 років як.
Історію в школі всі вчили, що срашка на нас завжди лізла.
Лялькодзьоб• 04 января в 11:21
Ответ дляЗабагаловка
Мій коханий служить І їхати не збираюсь з України
Я хто збирався ? Покровськ, чи Херсон збиралися ?
Ви, мабуть, далеко від фронту, раз така незламна-незламна …
Красота неземная• 04 января в 11:30
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Что очень дешево, ещё и с проектом
Мабуть це виглядає так: треба то-то? Тоді ще +, треба ще? Ще плюс... В кінці вийде 1000 Дол кВ м з найпростішим ремонтом з дешевих матеріалів.
ДолькиКабана• 04 января в 11:33
Ответ дляЛагшмивара
Новобудова, роботи сантехніка і електрика по 3000 дол. Санвузол плитка плюс монтаж всіх кранів ще 3000 дол. Це як у вас вийшло все за 8000. Спите на цементній підлозі? Якщо робити нормальний ремонт, ціна буде така, як ціна самоі квартири, один до одного
ні, можна вкластись максимум в ціну пів квартири разом з меблями. Але, звичайно, самостійно купувати більшість дороговартісних матеріалів. Й брати не бригади! А шукати окремих майстрів. Хто хоче - зробить дешевше! Кожний виходить дивлячись зі свого доходу.
Красота неземная• 04 января в 11:43
Ответ дляЦвірінь
В раше, кстати, никого не выкрадають.
Ну так, країна здоровенна, зеки з якутами (чи хто там) закінчилися, корейців завезли. Ви кількість населення порівнювали?
Красота неземная• 04 января в 11:49
Ответ дляБурундучиха
Проснитесь: электрику делал папа , все покупали на алике или олкс.
В с\у 14 м2 плитки -на мокрой зоне не такой космос. ( брали остатки в агромате ), слив в пол.
Пол половая доска .
Сделана кухня с техникой с/у -один+ кухня. ( икеа) самая простенькая
2 с/у и спальня пока ждут
Вы проснитесь с нормальными ремонтами,есть базовый простой ремонт .
Писала-работы делали сами.
А стеля, підлога, стіни - все вирівняв забудовник? Та навіть вхідні двері від забудовника викруткою відкриваються....
Просто каралева• 04 января в 11:55
Ответ длянеДоПриличий
Ну нет. Ценьі там бьіли всегда вьісокие из- за близости границьі. Свекровь в Бродах- для меня всегда бьіла загадка, почему там в два раза дороже жилье, чем в моем родном вьілизанном до блеска , с тремя большими парками Краматорске. В 14 году поняла
Ну это если пахать за границей. Но сейчас мужчины невыездные и на ЗУ сильно не заработаешь(
маминаБубочка• 04 января в 12:01
Ответ дляЛагшмивара
Ви праві в тому, що ремонт це дорого і аж ніяк не 8000. А помиляєтесь в ціні відносно ціні квартири.
Дивіться: живу в районному центрі, квартири по 500 долл за 1 кв.м, взяли новобудову 60 кв м, заплатили 30000, а ремонт вийшов всі 60, бо хотілося всього: і теплі поли, і відеонагляд, і двері прихованого монтажу, і стелі без карнизу, та й майстри працювали по цінам Києва, бо хто виіхав, а хто воює, ну багато чого.
А в Києві навпаки, ремонт може коштувати 50% від ціни квартири.
Жалію про одне: не склали кошторис, може від чогось і відмовилась би.
маминаБубочка• 04 января в 12:03
Ответ дляdiablo12
Мя начали, но у нас на ремонт сумма отложена была в дол, поэтому без разницы как изменилась цена в грн
И у нас были отложены в долл, но я знала цену в грн ( писала в блокнот), то когда сравнила, оказалось, что в долл тоже инфляция.

Поэтому, думали, что в долл впишемся за 500 за 1 м.кв, а оказалось 1000.
Біток чи ефір?• 04 января в 12:20
Ответ дляОтчебучкина
Дорого?
а в україні типу дуже дешево зараз, да?)
Я натуралка• 04 января в 13:00
Ответ дляШалена красуня
Я теж перший раз повернулася і не збиралася …у будинок вкладала гроші , квартиру не продала , у мене навіть машина стоїть в гаражі , бо і сюди я їхала на рік … я навіть не враховую вже її
Ну ніхто випадково в штати не потрапляє, тому не скигліть. Це півроку підготовки: пошук тьютора, подача, підтвердження, збір медкарти і тд.
За бажання можна нове збудувати і продати за цей час.
Ви просто скористались можливістю жити в штатах, а тепер жалієтесь людям, які лишились в Україні, як вас не випускають))) Анекдот)))
Цвірінь• 04 января в 13:33
Ответ дляБурундучиха
Пол половая доска .
2 с/у и спальня пока ждут
Писала-работы делали сами.
О. Интересно.
А что на Али можно для ремонта покупать? Поделитесь пару находок
Нога на ногу• 04 января в 13:33
Если без ремонта жить там нельзя, делать самый бюджетный и самостоятельно
Нога на ногу• 04 января в 13:36
Ответ дляЗабагаловка
Тогда делайте ремонт, какие еще могут быть варианты в вашем случае
Бурундучиха• 04 января в 13:38
Ответ дляЦвірінь
О. Интересно.
Сантех, розетки, свет , выключатели, подсветку , замки , фурнитуру , ручки замки дверей, бытовую технику некоторую всякие, мелочи ..типа шурупов , которые в Украине х5, расходники , малярные ленты и т д, расходники , мешки , клеи , смеси...такие вещи, которые просчитать сложно , но которые в прошлом ремонте потянули
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 13:38
Ответ дляНаливайКа
Ну то в залежності хто і як робить. Ми в грудні 2022 року почали і в червні 2023 заїхали. Ми знімали, то були дуже зацікавлені скоріше зробити і заїхати. Частину робіт самі робили. 72 квардрата, після 20 т дол перестали рахувати, але десь 30 т вийшло, може 35. В листопаді прилетіло у двір, вибило вікна, ламінат пробило, відкоси. Забили вікна, лагодити будемо влітку. Але це все краще ніж жити знімаючи житло. Зараз добудували та здали ще одну квартиру. За 2 роки дуже виросли ціни на матеріали, але почали по трошки робити, бо вона стоїть, а комуналку платити потрібно. Дешевше не буде, прилетіти може, а може і ні
Зараз ціни набагато вище, ніж в грудні 2022.
Ми теж закінчили будувати дім в 2023. Зараз його немає.
Дивлячись назад, краще було б мати гроші,ніж зруйнований вщент будинок.
Я вважаю, що після війни буде кращий вибір, ніж зараз.
Я в своєму пості написала, що залежить від того,чи має автор житло. Якщо немає, то звісно робити ремонт.
Цвірінь• 04 января в 13:40
Ответ дляБурундучиха
Офигеть.
Я и не знала что это все можно там прикупить.
И как качество? Довольны?
Бурундучиха• 04 января в 13:42
Ответ длямаминаБубочка
Вы можете что угодно говорить, за 338 000 грн , мы въехали
Дорогих решений нет , делали, читайте выше -сами все делали
Бурундучиха• 04 января в 13:44
Ответ дляЦвірінь
Офигеть.
И как качество? Довольны?
Ну а эпик , леруа откуда ?
Качество за свою цену-отлично , мы просто не переплачивали. За Икеа в Люблин ездила +лох
Така бойова Я• 04 января в 14:21
Мы делаем в новострое, Киев. Начали в конце 21 года…. Потом простой пару лет и сейчас продолжаем. Делаем без дизайн проекта. Пока всё ок) Деньги как вода…. Просто обои в комнату 20 кв.м. На 5 тыс. И это простые обои не из дорогих. Я когда смотрю на цены на строй материалы у меня всегда один вопрос. Как пенсионер может поменять кран на кухне за свою пенсию. Про ремонт я вообще молчу…это не для Украинских пенсий
Зоряний Шлях• 04 января в 14:33
Ответ дляЛагшмивара
Такі люди як ви просто мають гроші і не рахують їх, а платять не задумуючись. То цінник на ремонт може статись і в дві квартири. Але ж світ ширший, і підход до ремонту теж не однаковий у всіх. Я зробила ремонт в двух квартирах в новобудовах, не з дешманських матеріалів і з найманими працівниками. Одна квартира повністю під ключ з меблями і технікою 305$ за квадрат, це перед війною. Другу закінчила восени 24го, повністю з усим наповненням 200$, тут зекономила на кахлі, майже все українського виробництва, тільки на фартук кухонний взяла Іспанію. І меблі замовляла простіші. Але загалом все дуже пристойно. І ні сантехнік, ні електрик такого конського цінника не виставляв. В мене кожний санвузол не дороще 2500$ з сантехнікою і меблями, а їх було 3 повноцінних, з підвісними унітазами, ваннами і душовими в будівельному виконанні.
Бурундучиха• 04 января в 15:10
Ответ дляКрасота неземная
Белая отделка-да.Двери норм были
Мы просто покрасили
Бурундучиха• 04 января в 15:15
Ответ дляЗоряний Шлях
++ и еще , поняла я не хочу пахать на ремонт .Столешку+ подоконники + фартук 60х120 керамогранит украинский
+ поняла, иностранцы попроще относятся к ремонту
diablo12• 04 января в 16:16
Ответ длямаминаБубочка

1000 всегда было. Я делала ремонт в своей большой 75 м, вышло с классной мебелью под заказ, хорошей техникой и кухней около 1000. А вторую однушку 42 м ремонтировала, вышел ремонт с меб около 600 дол. Все скромно, ремонт супер, просто дизайн не заказывала, все сама продумывала, покупала, прораб был тот же поэтому проблем не возникло, мы уже сработались
Бурундучиха• 04 января в 16:26
Ответ дляdiablo12
75 это большая квартира?
обычно 100+
diablo12• 04 января в 16:34
Ответ дляБурундучиха
75 это большая квартира?
обычно 100+
Ну я свои две сравниваю. Сейчас начали ремонт в третьей, 70 м, сравню цены, но пока все на доллар завязано
Шалена красуня• 04 января в 16:42
Ответ дляsvitochkaa
а вы на уборки пошли там или купили недвигу сразу?как легализировались?у кого конское здоровье,то физич труд ок-на аренду и еду хватит.у кого много денег-то тоже ок.если у вас нет нормальной жизни-это не значит ,что у всех так.нам и дома хорошо.
У нас пів України живе на оренді , а я тут півтора року і ви хочете щоб я вже собі дім купила ? Тупі питання .. ні , я не дня не була на прибиранні , тому не хвилюйтесь
Шалена красуня• 04 января в 16:45
Ответ дляsvitochkaa
меня полностью устраивает мой дом и моя страна.а вы кем работаете за границами?
Я дуже рада що вас влаштовує , можливо ви або ваш чоловік працюєте на стороні корупції ? Тоді таких всіх влаштовує