Сокодавка ще та• 04 января 2025

Як вам самовпевненість цієї жіночки?

Ось така Моніка
Результат:
вже голосів: 121
54 (44.63%) Не дуже
53 (43.8%) Нормально
14 (11.57%) Схожа на Моніку
ХвостПистолетом• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Для мене це невихованість, писати такі коментарі про себе на публіку.
Граничить с самозакоханість і точно не викликає приємних почуттів, хоч десять разів вона буде схожа на Моніку, цитуючи це, сама занижує себе в очах інших
Ну і брєд у вас в голові)
Fashion_besties• 04 января 2025
Моника Левински?
Іллюха Перчик• 04 января 2025
Ответ длявсемВсёИмного
причем тут трахабельность? может у вас планка низкая. речь не о вас
Ні,я кажу про чисто зовнішні параметри.Як би вона при розмові почала б спілкуватись зі мною так , що мені б не сподобалось , то я б з нею б не спав би . Не все так просто як здається на перший погляд.
Іллюха Перчик• 04 января 2025
Ответ дляИнгердия
Это скорее антикомплимент из твоих уст.
А чому ти переживаєш , ми з нею розберемося що нам робити і де спати разом і в яких позах.
ХвостПистолетом• 04 января 2025
Ответ дляFashion_besties
Моника Левински?
Кстати, похожа😀
Неробименінерви• 04 января 2025
А що тут такого?
Про Моніку - жарт.
А те, що тепер ніхто не плутає Україну з сусідньою країною гівна і палок , я з нею згодна
Гарачий Чокалад• 04 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Хряква якась
Місіс Клювдія ))
Іллюха Перчик• 04 января 2025
Нормальна дівка,соковита з вигляду.
Гарачий Чокалад• 04 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Хряква якась
І лєгко потєрять)))
Пустощі-веселощі• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Якщо вас це так чіпляє, то варто розібратись чому.
Я побачила в першому абзаці легку іронію, але звичайно відчувається, що таке порівняння їй до вподоби.
Мира всем• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Господи, она пишет у себя на страничке, или в сториз. У себя. Не у вас. Не нравится - не смотрите, не читайте. Чего вас так торкнуло? Завидуете?
Автопортрет нурофена• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Тут відсилка до Моніки Белуччі, я гадаю
Смешная шутка
demicandum• 04 января 2025
Мне нравятся женщины, которые себя любят. Главное чтобы эта любовь выражалась не через принижение других женщин
А вот недавно• 04 января 2025
Не знаю что это за моника, но неужели приятно ходить с такой засаленной головой? Вроде бы женщина явно уделяет внимание внешности и эти грязные сосульки вдруг.
Пустощі-веселощі• 04 января 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Смешная шутка
Ясно, що ця жінка і поруч не стояла, але у мене інших варіантів Монік і італійок нема.
Украиночка• 04 января 2025
Моника Гуэрриторе?
Коварная Зая• 04 января 2025
Нормальна дівчина, нормальне висловлювання. Не бачу нічого такого.
Колишня муза• 04 января 2025
Ладно, за шнобак перетерли, а шо на ней надето? Ей никто не сказал вязанное стирать на щадящем режиме нужно, или єто теперь так носят?
Кракадэ• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Це у вас проблеми з прийняттям і інших і себе, ви тут виложили це фото, щоб смачно обісрати, вибачте, людину, яку можливо ні ви не знаєте, ні тут всі інші. Але з задоволенням перемиють кістки
Маргарита и Мастер• 04 января 2025
а де варіант ’геть не схожа’?
жінка незаміжня• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ну так це ваші особисті таракани. Вона тут до чого?
Колишня муза• 04 января 2025
Ответ дляКракадэ
И что? Или перемывать можно только знаменитостям? Ну вот она себя таковой объявила, пусть терпит теперь - бремя славы
Маргарита и Мастер• 04 января 2025
Ответ дляУнция яда
А что именно тут обсуждать? На фото действительно привлекательная ухоженная женщина, такие реально пользуются спросом у иностранцев. Если ей нравится сравнивать себя с Моникой - ради бога, но стареть натурально, как Моника, она скорее всего не будет.
так вона вже не натуральна, подивіться уважно
З вишневого садка• 04 января 2025
Зовсім народ показився. Автор, ви там що, після святкувань зовсім не здатні якійсь сарказм розуміти? Або гумор? Чи це тупо заздрість до людини за кордоном?
Кракадэ• 04 января 2025
Ответ дляКолишня муза
Та ні, перемивати кістки в принципі не варто, нікому
Колишня муза• 04 января 2025
Ответ дляКракадэ
Да ладно, не лукавьте. Неужели Вы сюда за рецептом манной кашки пришли
Алина-1240• 04 января 2025
Ну любит себя,это +
Срочнокпсихологу• 04 января 2025
Молодец! Так и нужно.
Додекаэдр• 04 января 2025
Ответ дляСокодавка ще та
А створити окрему тему і висміювати людину - вершина толерантності і вихованості.
Прилипало• 04 января 2025
Їй до Моніки як до Києва рачки
Звичайна стара тьотка, а корона на голові яка сміх