Мэри Попкинс• 05 января в 23:33
Могут ли отобрать ребенка Польша?
Моя знакомая в Варшаве попала в сложную ситуацию. На Рождество была в гостях, поскользнулась по дороге и в итоге оказалось перелом руки. Они пили шампанское.. а рука сильно болела, и она выпила больше чем обычно. Обезболивающее не стала мешать. Дочка аутист, не говорит и слабо соображает. В час ночи знакомая проснулась - дочки нет. Она открыла двери и вышла раздетая - в пижаме и тапках +5 градусов тогда было , и пошла в бедронку за шоколадкой. Полиция привезла. Кто-то из поляков увидел, вызвал, и написал заявление. Знакомая в тот момент уже в куртке искала ее по этажам, выбежала . Дула в трубку показало 1.2 промиле. Она после пересчитала 1 бутылка шампанского на двоих это меньше.
Говорят что могут забрать дочку. Что мопс потребовал уже, школа как то одволала, там толком и благотворительная фундация помогают в экстренных ситуациях. Насколько это серьезно? То есть понятно что серьезно, но что можно сделать? Рука в лангете, от врачей есть со скорой заключение и рентген. Характеристика со школы позитивная.. знакомая никогда до того не привлекалась и не была замечена в пьянстве.
Та_все_ок_будет• 05 января в 23:56
Ответ дляПросто красавица
Зразу після ваших
Ой, а шо не подобається? Так, в наступний раз думайте, що пишете, розумна в білому пальто
Просто красавица• 05 января в 23:57
Ответ дляТа_все_ок_будет
Розумніша за вас. Дякую
Я такая - жду трамвая• 05 января в 23:57
Автор, могут забрать, а могут и нет. Вашей подруге сейчас нужно по максимуму собрать документы, характеризующие ее положительно. Со школы, от семейного врача, например.
Не пойму при чем там МОПС, они ж начисляют выплаты, а не занимаются опекой
Мэри Попкинс
• 05 января в 23:57
Ответ длябулоТАЙминуло
Очень много серых пятен в этой истории. Первый ли раз девочка сбежала посреди ночи? Сколько ей лет? Сколько она отсутствовала? Если она сильно маленькая, как она открыла дверь?
Впервые. Раньше не пыталась. А вот после ещё дважды ключи брала. Мама нужный убрала со связки для проверки внушения.. 13 лет. Отсутствовала может от 10 минут до получаса. Она аутист. Умственно отсталая по развитию на 3 года не больше.
Ну это все лирика. По факту в полиции не привлекалась никогда. Но могут или нет забрать ребенка даже с первого нарушения .. или происшествия.
Я такая - жду трамвая• 05 января в 23:58
Ответ дляПросто красавица
Ну якщо для вас бухати до стану, коли ти не чуєш як твоя недієздатна дитина йде серед ночі з дому це норм, то нема сенсу далі щось пояснювати. Пийте далі на здоров´я
Т е в голову вам не пришло, что человек перебрала с непривычки? Сразу в алкашки записали ее. Полегчало хоть ?
Та_все_ок_будет• 05 января в 23:58
Ответ дляПросто красавица
Розумніша за вас. Дякую
Ваш розум вже показав на що здатний
далі можете не старатись
Просто красавица• 05 января в 23:58
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Типові виправдання алкашні
Тумба-юмба• 05 января в 23:58
Ответ дляПросто красавица
В такої мамаші краще б забрали
Якої такої ? Не кажіть Гоп . З кожним може статися.
У мене в куми була історія , приклала сина ( 2 роки) на денний сон і сама заснула біля нього. В цей час чоловік приїхав до дому по якісь документи, коли виходив не зачинив двері і калитку. Малий прокинувся , вийшов спочатку з дому а потім і за калітку вийшов . А в них там дорога з дуже жвавим рухом машин. На щастя сусідка помітила малого і набрала мою куму. Вона так перенервувала що загриміло в лікарню з гіпертонічним кризом. Ледь з чоловіком не розлучилася.
Мэри Попкинс
• 05 января в 23:59
Ответ дляSo_so
Я не думаю, что ребенка заберут. Будут изучать ситуацию в семье. Скажите пусть не сильно переживает, бедняга (
Сегодня пришли со школы и благотворительной фундации - тренировать ее на правильные ответы и поведение перед проверкой .. сказали что дело плохо... :(
булоТАЙминуло• 05 января в 23:59
Ответ дляМэри Попкинс
Есть медицинские заключения о диагнозе ребенка?
Та_все_ок_будет• 05 января в 23:59
Ответ дляПросто красавица
Типові виправдання алкашні
Я ж кажу, по собі судите
No problems• 06 января в 00:00
В мене була така ситуація, син з аутизмом вибіг з дому ввечері в одних трусиках, ми шукали хвилин 15 а потім подзвонили на поліцію - в таких випадках в першуьчергу треба завжди дзвонити на поліцію! В результаті поки малого пробила поліція , його вже оформляли в шпиталь (така процедура), шпиталь зобов´язаний дати знати про цю ситуацію органам опіки. Потім до нас один раз прийшла пані з провіркою чи все ок у нас , чи ми дбаємо про малого, чи не асоціальні, подивитись що все ок, записала , сказала що хлопчик дуже креативний і на тому кінець. В Польщі щоб забрати дитину має бути справді дуже серйозний привід, але перевірка буде обов´язково, і це добре бо теж різні сім´ї і обставини в яких дитина живе бувають. Якщо знайома не асоціальна то все буде ок, але пояснити ситуацію мусить, як так трапилось. До речі, та ж жіночка з опіки сказала що в неї давно під опікою маленький хлопчик з аутизмом, на котрого постійно жаліється сусіди, і вона змушена реагувати , розказала що там вся сім´я має , як це сказати, легку розумову відсталість, тільки м´якше вона так сказала, тобто я так розумію що батьки мають теж певні проблеми але дитину всеодно не вилучають. Сказала вона це до того, бо побачила що наш син дуже спокійний, він ще як на замовлення вест час ліпив щось собі, складав лего години 2 як ніколи, от вона питала чи це він переріс що може і в тій сім´ї так буде, на шо я відповіла що ні, це дуже багато лікування і сил було вкладено, спеціальне харчування, дієта і дуже багато обстежень , консультації і медичного супроводу (нашому 13років було на той момент), я сказала що можу порадити контакти але це дуже і дуже недешево, хоча б мінімум виключення цукру і солодощів які збуджують йтак гіперактивну дитину, на що вона і сказала що там сім´ї з легким упослєдженням умисловим, тому не думаю що подрузі реально щось грозить. А от в Німеччині чи деяких інших країнах мала б у же серйозні проблеми.
Окремо напишу щоб не засуджували цю маму, з такими дітьми дуже і дуже важко, не знаєш що в них в голові + постійна активність, при цьому маєш паралельно якось жити і своє життя , це дуже складно насправді .
Я такая - жду трамвая• 06 января в 00:00
Ответ дляПросто красавица
Типові виправдання алкашні
Все с вами понятно, наступили на вашу больную мозоль, вот вас и триггерит. Я, например, росла в адекватной семье и не знаю, какие типичные у алкашей оправдания, а вы вот в курсе. Сочувствую. Но родители алкаши не повод кидаться на других людей. Выздооавливайте
Мэри Попкинс
• 06 января в 00:00
Ответ дляПросто красавица
Ну а вы спите с чистой совестью и ушами локаторами? Или принципиально не спите чтобы посрамить всех недостойных
Мэри Попкинс
• 06 января в 00:02
Ответ длябулоТАЙминуло
Конечно... Спецшкола для особенных детей, инвалидность Польши
Просто красавица• 06 января в 00:02
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 06 января в 00:04
Ответ дляМэри Попкинс
Это хорошо
Просто красавица• 06 января в 00:04
Ответ дляМэри Попкинс
Тобто, для вас норм шо діти серед ночі втікають? Всі сплять, але не всі гублять дітей
No problems• 06 января в 00:05
Ответ дляПросто красавица
Мій малий вкрав ключі з кишені куртки , відкрив двері і вилетів поки я була у ванній, це була 21год і перед тим він був у ліжку. Чоловік прийшов до дому саме і кричить мені у ванну :’ де малий?’. Ти не очікуєш вдома, вночі , ніякого підвоху. Це ти в магазині, на вулиці і всюди тримаєш за руку залізно, і в постійній напрузі , наприклад купляючи ліки в аптеці чи робиш закупи на ринку, слідкуєш за дитиною щоб щось не утнув - не перевернув , не втік , не взяв в чужого щось з рук ( телефон), і коли ти вдома - ти врешті розслабляєшся бо ви в свому безпечному місці , де не очікуєш такого підвоху, тим паче вночі. Не засуджуйте не пройшовши шлях такої мами, це йтак життя в постійній напрузі, а тут ще такий нервовий стрес
Воздух в банке• 06 января в 00:06
Я думаю, не заберуть. Я рік жила в Чехії з маргінальною мамашею по сусідству. Бухала, мужиків водила, бійки влаштовувала вночі. Поліція декілька разів приїжджала. Нічого не було, дітей не забрали. Причому були випадки, що дівчата втікали з дому. Старшу 3 тижні шукали. Шось там погрожували депортацією, тягали по різним закладам, але так і живуть.
Мэри Попкинс
• 06 января в 00:06
Ответ дляNo problems
Дуже вдячна вам за розуміння і підтримку. Знайома дійсно любить свою дочку. Інакше давно б знайшла куди її здати. А так все життя підстроєне під потреби особливої дитини. Забери її і нічого не лишиться, бо саме дочка є центром життя мами, його метою та сенсом
Принцепесочка• 06 января в 00:07
Ответ дляПросто красавица
Удалено администрацией...
Я со своим 2леткой иногда напиться хочу,хотя,я не пью спиртного вообще,но,представляю как той маме в чужой стране с аутистом,повеситься можно.
Мэри Попкинс
• 06 января в 00:08
Ответ дляВоздух в банке
Ого:(
Мэри Попкинс
• 06 января в 00:10
Ответ дляNo problems
Да, самое печальнее что дочка раньше (13 лет уже) никогда не пробовала убегать. Иначе двери бы запирались и ключ на шее бы висел... И так подставить маму ...
маска Ілона• 06 января в 00:13
В Польщі і не за таке забирали дітей. Знаю випадок ледве вернули дочку але забрали бо сказала однокласникам що допоможе мамі помити посуду бо якщо не прийде додому мама може наказати і вони донесли батькам а батьки в службу так і забрали
Шумелка Мышь• 06 января в 00:17
Ответ дляМэри Попкинс
як досі не забрали, значить не вважають ситуацію загрозливою і такою, що потребує термінового втручання.
якщо вважаєте, що є підстави, що заберуть, знайома отримувала, якісь листи, давала свідчення і т.д. то хай звертається до адвоката
її взагалі арештовували за недогляд? звинувачення у недогляді були, навіть без арешту?
Це ж не на пустому місці робиться. Забрати відразу можуть, як відразу не забрали, то далі лише через суд. Що знайома про суд каже?
Шумелка Мышь• 06 января в 00:19
Ответ дляМэри Попкинс
мати адвоката на ’провірку’. йти з адвокатом на цей виклик
це єдина порада
No problems• 06 января в 00:19
Ответ дляМэри Попкинс
От хай так і говорить як прийде пані з перевіркою. Вона працює? Нас питали місця роботи. Додатково ми сказали що син ходить на різні заняття кераміка, скалолазання- я розумію що врядчи в знайомої дитина теж ходить, бо це тут дуже складно організувати, ми просто довше тут живемо. Напевно тому в нас не запрошували характеристику зі школи - зазвичай запрошують характеристику зі шоли. Але хай розказує побільше позитивного- що займається з нею дистанційно, проміле в крові лише разового пішли в гості на Різдво і випила один келих шампанського, донька втекла перший раз тому не очікувала нічого подібного, особливо вночі. Не подзвонила одразу на поліцію бо в шоці шукала дитину по найближчих місцях де вона могла бути (дитячі майданчики наприклад). У нас так було, ми 8років тут і самі не знали що краще одразу дзвонити на поліцію самим, тоді можна обійти ті всі протоколи опісля, поки дитину не оприділили в шпиталь як загублену, тобто що ніхто не дав знати що розшукується дитина значить в шпиталь до вияснення обставин . Це вже шпиталь повинен реагувати ні інші інстанції. Перший раз це завжди шок, теж хай обов´язково розкаже що дитина має погане розуміння тому не розуміє небезпеки, і що мама не очікувала побігу тим паче вночі. Можливо дитина погано вночі спить, багато дітей з аутизмом просинаються вночі і активні, деколи впринципі солять поткілька годин, це залежить від стану дитини. В мене на щастя тоьвже давно позаду, але знаю що це тому розумію наскільки це важко. Це а жодному випадку не схоже як коли здорова дитина на жаль. Навіть високофункціональні з аутизмом це вже легше
Тантрический кекс• 06 января в 00:23
Навряд чи заберуть.
В будинку де ми зараз живемо є одна мама з двома дітьми, вдень працює, а ввечері любить потусити. Діти самі по собі, молодший гуляє сам на вулиці з 4 років, типу під наглядом старшої 12р, на яку покладена роль мами, з садочку його забирає, хоча це заборонено, але вихователі віддають. Поляки на неї жалілись, декілька разів поліцію викликали, бо вона начебто дитину била, та кричала на весь будинок, навіть чужу дитину вдарила на майданчику, поліція тільки дані записала і на цьому все.