Вишневий цвіт• 06 января 2025
Цирконієва коронка, відкололася частина
Підкажіть, будь ласка, чи в когось таке траплялося? Що робили? Замінювали знов на цирконій? Й яка на думку лікаря була причина руйнування коронки?
Тролю як можу• 06 января 2025
Бруксизмтпричина. Твердая слишком пища. Если незаметный - можно шлифонуть
Вишневий цвіт
• 06 января 2025
Ответ дляТролю як можу
Бокова частина відкололася. Тверду їжу не їм
Тролю як можу• 06 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Может неправильная установка...
Вишневий цвіт
• 06 января 2025
Ответ дляТролю як можу
Может неправильная установка...
Може, але два роки простояла
МЧСница• 06 января 2025
Щось ви куснули, тільки заміна, пришліфувати можна, але є ризик підуть трищіни
Тролю як можу• 06 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Може, але два роки простояла
Тоді ні, щось інше
Вишневий цвіт
• 06 января 2025
Ответ дляМЧСница
Я просто думаю, чи є сенс замінювати на цирконій, як вони такі ненадійні. Може, металокераміку поставити (зуб жувальний, шістка)
Ответ дляВишневий цвіт
Циркон разный бывает. Есть коронка с каркасом циркониевым и керамической облицовкой (прочность, как у металлокерамики). А есть цельноциркониевая коронка, прочность в 6 раз выше