Чупа-чупс• 06 января в 13:00
Запропонував роботу моїй подрузі
Привіт)
Дівчатка, так склалось, що з чоловіком розлучилась. Сподобався мені мій колега по роботі, що працює в іншому департаменті. Кілька разів пробувала з ним поговорити, добавила його в друзі. Минулого тижня він запропонував моїй подрузі, що теж з нами працює, стати його заступником. Я їй кажучи в тебе ж вже є чоловік. Мене засмутило, чому не мені. А Ви як думаєте?
Чупа-чупс
• 06 января в 13:14
Ответ дляБаррикадница
Яка популярна, ти дивись!
Просто пощастило
Чупа-чупс
• 06 января в 13:18
Ответ дляparele
І чого Ви досі не начальник, а не якійсь там зам?))
Мене цікавить він
Захекалася читать• 06 января в 13:19
Ответ дляЧупа-чупс
Одного разу він заступився перед керівництвом за мене, я думала, що сподобалась йому
скажите, что вы тролль. Не могут быть люди настолько недалекими.
Чупа-чупс
• 06 января в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
Не скажу, бо я не троль
пу_пугренчик• 06 января в 13:21
Ответ дляЧупа-чупс
Просто пощастило
Не применшуйте заслуги інших.
Вона на роботі цінний працівник і чоловіка має.
А ви навіть якогось хлопаки приворожити не можете.
Я розумію вас жаба давить, але негарно...
Чупа-чупс
• 06 января в 13:22
Ответ дляпу_пугренчик
Не применшуйте заслуги інших.
Напевно тому, що в мене є дитина
пу_пугренчик• 06 января в 13:24
Ответ дляЧупа-чупс
Напевно тому, що в мене є дитина
А може тому, що ви вигадали симпатію до вас.
Чоловік мабуть забув про ваше існування після першого знайомства, а ви вже і в зами до нього і в дружини напрошуєтесь.
Катерина-503a• 06 января в 13:41
Ответ дляЧупа-чупс
Я думала, що подобаюсь йому
Так ви подобаєтесь йому чи ви так тільки думали?
Чупа-чупс
• 06 января в 13:44
Ответ дляКатерина-503a
Я цього не можу знати
Чеширская кошечка• 06 января в 13:51
Мухи, котлети, пальми .. не дивно, що роботу запропонували не вам.
Чупа-чупс
• 06 января в 13:52
Ответ дляЧеширская кошечка
Як це розуміти
Чеширская кошечка• 06 января в 13:54
Ответ дляЧупа-чупс
Як це розуміти
Ви перечитайте старост та ваші відповіді, ви самі не в курсі, що відбувається.
пу_пугренчик• 06 января в 14:19
Ответ дляЧупа-чупс
Як це розуміти
А так, що в цій темі у вас все разом і робота, і колега, і підвищення, і подруга, і чоловік подруги, і навіть дитину свою ви сюди приписали.
А насправді...
...колега не має до вас симпатії. Просто ввічливо спілкується. А ви вже нафантазували. ’Заступився за мене’ не показник зацікавленості щодо вас.
...подруга кращий спеціаліст. Саме тому їй запропонували дві посади, а вам жодної. Можливо спробуйте і ви працювати ефективніше то вас помітять і запропонують підвищення.
...ведете ви себе не як подруга. Друзі не применшують заслуги друзів, не кажуть, що їхній успіх випадковий, не виставляють притензії щодо їхнього підвищення.
...не робіть вашу дитину причиною ваших невдач в особистому житті і професійній сфері. Це відмазка.
А насправді...
Руда ліса• 06 января в 15:02
Ответ дляЧупа-чупс
боде, ви хоч не маєте впливу на фірму? бо дурна баба то горе
Морожена_курка• 06 января в 17:28
Ответ дляЧупа-чупс
Коханець, але він часто спілкується з моєю подругою, ніж зі мною
Не ипитесь на работе, бо потеряете и работу, и любовника.
Морожена_курка• 06 января в 17:30
Ответ дляЧупа-чупс
Просто пощастило
дважды? её все хотят... на работу, а Вам просто улыбнулись разочек?