Допоможіть порадою, будь ласка. Зробила покупку на Massimo Dutti (Іспанія), отримала номер заказу та інформацію про те, що це замовлення буде з трьох відправлень. Який наступний крок? Магазин відправить мені трек номер, який я реєструю на сайті UE? це буде три трек номери? Поділіться досвідом, у кого була схожа ситуація. Дякую!
naxodki_youtube• 06 января в 14:33
кожен трек номер реєструєте окремо та завантажуєте інвойси до них. У Вас буде після відвантаження лист на email з вмістом товарів з кожного окремого трек номеру
naxodki_youtube• 06 января в 15:16
Ответ дляУслада
не треба було через ЮЄ, чекати місяць будете Іспанію, в них відправка раз в місяць, до того ще підтримка ніяка.
підтримка нормальна, просто Іспанія йде реально довше за інші країни.
Я навпаки з Містовської підтримки не можу - з 22 грудня товар на митниці, а по термінам мені нічого не кажуть, морозяться. З ЮЕ якось простіше комунікація
Ответ дляnaxodki_youtube
Алла, досить їх рекламувати.
Дермо підтримка.