Каляка маляка• 06 января 2025
Як люди наїдають 150-200 кг?
Я думаю всі бачили оці передачі, переважно американські , де показують людей по 150-200 кг. В їх будинках проводять цілі рятувальні операції , вирізають стіни що б вийняти їх з будинку за допомогою спеціальних пристроїв і транспортувати до лікарні. Я не розумію . Як люди примудряються стільки наїсти? У певний момент їм відмовляє мозок чи шо?
Вони не усвідомлюють що вчора вони ще могли вийти з кімнати а сьогодні вже не пролазять у двері? Як це відбувається? Не розумію …
Королева ганделику• 07 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я про те, що вже довели те, що вага не передається спадково.
Я якось не вірю в це доведення. Ще свекрухи мама точнісінько така ж була. Є спадковість і від неї нікуди не дітися. Але ж потрібно тоді це контролювати і все життя. От це і чоловіку не хочеться, ліньки. Потрібно їсти одне листячко, пісне все. А звик з дитинства до смачненького.
сладкий_ноябрь• 07 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Не має спадковості такої.
Передаватися можуть лише хвороби, а не зайва вага.
Королева ганделику• 07 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не має спадковості такої.
А що тоді? Чому вони всі однакові між собою?
сладкий_ноябрь• 07 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Однакове харчування, спосіб життя, хвороби.
В мене подруга в якої сестра. Подруга товста, сестра її тонка, то кажуть, що одна в матір, а інша в батька пішла. Але в неї з дитинства компульсивне переїдання, теж саме є у її матері, та бабусі. І всі вони мають однаковий тип фігури і зайву вагу. І цим по факту ніхто не займається, всі вважають, що така генетика :)
сладкий_ноябрь• 07 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Я памʼятаю як ми їли голубці в дитинстві.
Я зʼїдала 2, її сестра 1,5-2, а вона 7, вони виходили назад, а вона їх запихала і просила ще один.
Королева ганделику• 07 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та звичайно, що це важливо. Але от взяти свекруху і свекра. Їдять разом все, що приготує вона. Але ж бляха-муха, бабуню 110кг, діда-65. І як дивишся, то дід теж уплятає нормально
сладкий_ноябрь• 07 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Їсти вони можуть однакове, а обʼєм різний.
+ якщо є інсулін резистентність є, а думаю, що вона є, то вона худою стане лише тоді, коли почне спадкувати за кількістю калорій
Вообще не факт• 07 января 2025
Ответ дляSo_so
Вы не имеете проблем с лишним весом? Тогда, возможно, Вам действительно сложно понять как это происходит и Вы думаете, что нужно делать что-то экстраординарное. Для тех кто имеет, как я, достаточно просто есть и даже не тонну, а просто есть когда голодный.
Инсулинорезистентность?
Вообще не факт• 07 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В цих передачах товсті люди казали типу ’Їжа не кине,їжа не зрадить,це кращий друг’.