Танго утрьох• 07 января 2025
Хто продавав телефон? Щось підозріле.
Виставила обʼяву на продаж свого айфону. Ціна нормальна з огляду на стан. І тут буквально через 15 хв щось понеслось: купа повідомлень в чат, вже замовили доставкою, наярюють на телефон. І пишуть - вже відправляйте, ну що, відправите?
І імена писавших однотипні якісь. Мене це здивувало, я відключила обʼяву, відхилила запит на купівлю.
Боюсь, що відправлю, а вони на пошті під час огляду просто замінять телефон.
Порадьте, будь ласка, як себе убезпечити? Як ви продавали телефон?
Результат:
вже голосів:
25 (47.17%)
Продавайте при зустрічі
23 (43.4%)
Це мошейніки
5 (9.43%)
Все ок
Пузата Хата• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
Вже пишуть на 1500 дорожче готовий забрати 🧐
Я тоже продавала свой телефон. Отдавала из рук в руки. Куча желающих. И продала тому, кто так же как и у вас, дал цену выше, чем я указала в обьявлении
Зліпок ступні• 07 января 2025
я бы продавала при личной встрече, а то еще заблокируют дураки и вам кирпич обратно приедет
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
Ну может у вас цена хорошая, вот и ажиотаж.
Та ні, сильно не занижала.
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Автор какой вы продаете и за сколько?
Та ну, зараз ще забанять за продажу))) мені вражень на сьогодні вистачило ))
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Так отож, інтуїтивно розумію, що тільки так. Ну не може бути такий ажіотаж, цих телефонів купа обʼяв, не ексклюзив.
Чтооооооооооо?• 07 января 2025
продавала старый айфон недавно, забрали доставкой через новую почту, но там старая 10ка, который подменять вообще не имеет смысла)))
Щебетушка• 07 января 2025
Скорее всего мошенники - пытаются нахрапом сбить с толку.
Для меня еще показатель, когда не задают уточняющих вопросов, а пишут сразу ’мне все подходит’ или сразу готовы купить без вопросов.
Даже при максимально прописанных деталях в тексте от покупателей всегда задается какой-нибудь вопрос, хотя бы организационный
Теща дочки• 07 января 2025
Продавала три телефона там, бу. Всегда ажиотаж,это нормально.продала через олх доставку самому адекватному
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляЩебетушка
Так, одразу - я заберу, а ви відправите, а давайте дорожче і на телефон наярюють, я поблокувала ті номери.
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляТеща дочки
А в якому діапазоні цін телефони були приблизно? Мені якщо чесно шкода буде втратити таку суму (не мала для мене).
Щебетушка• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
А Вы можете из объявления убрать свой телефон? Чтобы хотя бы так урегулировать поток желающих
Летчица• 07 января 2025
Продавали з олх доставкою. Коли відправляєш на Новій пошті фіксують його імеi.
Поддакиваю иногДА• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
На самому олх пишуть чи в вайбер/телеграм і ссилочкі дуууже схожі на олх кидають?
Якщо другий варіант - то зеки так розводять.
Чтооооооооооо?• 07 января 2025
Если боитесь, то из рук в руки продавайте и желательно где-то в помещении, может в кафе в тц. Ноутбук я пересылать не хотела, забрали по месту, а вот фотик зеркалку продавала доставкой, но там тоже подменить сложно эту бандуру) И только новой почтой, там хоть камеры есть.
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні, посилань немає, пишуть в олкс і 2 дзвінка було, я перелякана не відповідала і заблокувала )))
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так і сказала чоловікові - будеш продавати при зустрічі )
Чтооооооооооо?• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
так может вам звонили, чтоб по месту купить))))
Поддакиваю иногДА• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
То чого тоді Ви боїтесь? Як Ви уявляли собі процес продажу?
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я шкіряні нові сапожки Зара рік продаю - хоч би хто спитав. А тут за 15 хв купа повідомлень. Злякалась, бо шахраїв зараз багато.
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Та може, морально відійду і поновлю обʼяву ) може ціну задеру )))
Барабан для дорослих• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
Я выставила ленне
И понеслось, куча покупателей
Только с просьбой перейти в тг
И понеслось, куча покупателей
Только с просьбой перейти в тг
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Я выставила ленне
И понеслось, куча покупателей
Только с просьбой перейти в тг
И понеслось, куча покупателей
Только с просьбой перейти в тг
Кошмар
люблю_тортики• 07 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
Возможно вы айфон выставили дешевле,чем он стоит. Поэтому такой ажиотаж . Поставьте выше цену и смотрите.
Олх доставка безопасная сделка
Танго утрьох
• 07 января 2025
Ответ длялюблю_тортики
Олх доставка безопасная сделка
Підмінити при огляді можуть.
Вмію заміряти найкраще• 07 января 2025
Поэтому я продала в скупку) сейчас куча предложений есть от магазинов, которые покупают бу айфоны, хотя сперва думала через олкс продавать
А вот недавно• 07 января 2025
Дивно коли людина виставляє телефон на продаж на олх, вказує свій номер для звязку, а потім блокує усіх хто телефонує і відхиляє замовлення. Якщо ви так боїтесь його продавати з відправкою то потрібно одразу писати що продаж лише при зустрічі.