Хочу барабульки• 08 января в 13:12
Досягнення до 30 років
Не вийшла заміж в 20 років, хоча мала перспективного хлопця, який робив пропозицію. Хотіла вивчитися і чогось здобути. Вивчилась, чогось здобула, але це зовсім не те, про що мріяла...дітей немає, заміжня. Так мені шкода, що нічого не вийшло в мене з того, що планувала...хоч я дуже старалась🥺
ГонУрова дівка• 08 января в 13:18
Менше себе колупайте і менше порівнюйте себе з кимось з інстаграму. Живіть життя, насолоджуйтесь, ви молода ще
Хочу барабульки
• 08 января в 13:19
Ответ дляЗапасная спина
Чекайте. Хотіли вивчитись і здобути. Мрія збулася
Не маю задоволення з цього...картаю себе, що не вийшла заміж і не народила дітей
культУра• 08 января в 13:19
Ответ дляХочу барабульки
Ви ж написали, що заміжня
Хочу барабульки
• 08 января в 13:20
Ответ дляИщу Аленя
Так Ви заміжні за іншим?
Так, пройшло 10 років з того часу, а думки мені спокою так і не дають. Постійно думаю, що прийняла хибне рішення
Запасная спина• 08 января в 13:21
Ответ дляХочу барабульки
Заміж вийшли. Якби народили у 20, то хто зна де б були і чи не плакались що без освіти і нічого у вас нема.
Хочу барабульки
• 08 января в 13:21
Ответ дляРубаю олівлє
Що з вами не так, якщо ви в 30 підводите підсумки життя?
Не знаю. Але таке враження, що я нічого не встигла в цьому житті...і постійно роблю не те
Агент Пинкертона• 08 января в 13:22
Автор, мені теж 30 немає ще, але чоловіки на мене не звертають увагу. Тому все у вас нормально, не заганяйтесь.
Хочу барабульки
• 08 января в 13:22
Ответ дляГонУрова дівка
Важко не порівнювати, коли бачиш, що ти відстаєш від інших (особливо від колишнього)
Журавлина38• 08 января в 13:25
Живіть своє життя і не дивіться на когось!
Коли мені було 22, усі мої однокласниці повиходили заміж та понароджували дітей. Я тоді також в собі копалась і думала що зі мною щось не так. Але через декілька років більша половина розлучилась.
Чи рада я зараз що в мене так склалось? Так!
Ви ніколи не будете знати як було би краще! Якби Ви вийшли заміж, можливо все було б не так як Ви собі уявляєте.
Хочу барабульки
• 08 января в 13:25
Ответ длякультУра
Ви ж написали, що заміжня
Маю на увазі, тоді, 10 років тому, вже були б діти і життя налагоджене. Так, вже заміжня, але з дітьми не виходить, фінансовий рівень теж бажає кращого
Хочу барабульки
• 08 января в 13:25
Ответ дляСмешнюча
Ну так родите, в чем проблема то?
Я лікуюсь. Не вдається поки
Кашпо• 08 января в 13:26
Ответ дляХочу барабульки
Так а с новым мужем что мешать реализовать планы?
Хочу барабульки
• 08 января в 13:27
Ответ дляЗапасная спина
Можливо, але чомусь завжди думаю, що було б краще так
ГонУрова дівка• 08 января в 13:27
Ответ дляХочу барабульки
Ну тоді продовжуйте, що вам ще сказати)
Що вам дають ці порівняння? Почуваєте себе щасливою?
Хочу барабульки
• 08 января в 13:28
Ответ дляАгент Пинкертона
Чому не звертають? Можливо не помічаєте просто?
Агент Пинкертона• 08 января в 13:29
Ответ дляХочу барабульки
Ні, саме не звертають увагу або якщо і звертають, то якісь маргінальні особи
Хочу барабульки
• 08 января в 13:31
Ответ дляЖуравлина38
І як у вас далі склалось? Не знаю, постійно мене тягне на сльозу, навіть вночі вже. Здається, що всі якісь кращі, мудріші, спритніші, одна я якась невдаха невезуча
Запасная спина• 08 января в 13:31
Ответ дляХочу барабульки
Проблема в дітях чи з чоловіком?
Хочу барабульки
• 08 января в 13:33
Ответ дляКашпо
Нічого не виходить...діти не виходять (затяжне лікування), будинок будувати нам наші доходи явно не дозволяють (а я дуже хотіла), кар´єра теж завмерла отаке хоть шо
Хочу барабульки
• 08 января в 13:35
Ответ дляГонУрова дівка
Ну тоді продовжуйте, що вам ще сказати)
Почувася жахливо просто....
Хочу барабульки
• 08 января в 13:36
Ответ дляЗапасная спина
Проблема в дітях чи з чоловіком?
В дітях напевно основна
Журавлина38• 08 января в 13:40
Ответ дляХочу барабульки
Я працювала, їздила відпочивати. Потім в мене були дуже тяжкі відносини з яких я дякувати Богу вилізла. І познайомилась зі своїм чоловіком.
Я не можу завагітніти 1,5 роки. І ми розмовляли і вирішили, якщо в нас не вийде наступні 3 роки, ми візьмемо дитину з дитячого будинку.
Те що Ви себе морально виснажуєте це погано.
Запасная спина• 08 января в 13:41
Ответ дляХочу барабульки
В дітях напевно основна
Де гарантія, що у вас вийшло б у 20? Щось розкисли ви автор зовсім. Ми не всесильні, у всіх по різному. Не забувайте, що є люди,яким заздрите ви, а є, які заздрять вам
Хочу барабульки
• 08 января в 13:48
Ответ дляЖуравлина38
Але ж ви кажете, що раді, що так вийшло. Невже не гризетеся?
Хочу барабульки
• 08 января в 13:50
Ответ дляЗапасная спина
Так, ви дуже правильні речі говорите, і розумом я це розумію, а серце болить і хочеться плакати постійно....не знаю навіть чим себе розрадити