СкокоМнеДадите• 08 января 2025
Сплю годин 8-9, але зранку не можу злізти з ліжка...
Чому так може бути?
Засинаю десь в 11-12ть, прокидаюся в 8-9, але з ліжка ну прямо не можу встати, таких зусиль мені це вартує((
Манка Я• 08 января 2025
Попробуйте раньше вставать, когда много часов для сна, то тоже тяжело вставать или попробуйте раньше ложиться. Вообще, потребность во сне у всех разная, чем старше человек, тем меньше нужно часов для сна
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Гемоглобин, ферритин, витамин Д, всё сдавали, всё в норме?)
Не в норме, но уже месяц пью их, полюбому подняла, потому что прошлые разы поднимались показатели за месяц, но потом через время опять падают и опять по новой пью
Манка Я• 08 января 2025
Добавлю, что я, например, лучше себя чувствую, если рано проснусь, меньше лежу, хотя мне тоже очень тяжело вставать рано, особенно в зимнее время. Стоит мне поспать дольше, я разбитая целый день
Цигарний шланг• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Возможно тогда проблемы по ЖКТ, не усваиваются витамины, железо.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Доброго Дня.Скільки вам років?
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Доброго Дня.Скільки вам років?
А ви лікар? Яке це має значення?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А ви лікар? Яке це має значення?
А тут що всі лікарі?Чи всі лікарі настільки компетентні що вони для вас авторитет?Для мене особисто лікарі після ковід пландемії не авторитет.
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
треба спати поки само не стається.
А на работу как?
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А на работу как?
в 2025 році можна і не працювати
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну добре, вже далеко не дівчинка, що порадите?
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
в 2025 році можна і не працювати
А звісно ж, в 25 році можна сісти і чекати, поки хтось прийде і накормить
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
корміліца
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
треба спати поки само не стається.
Зараз настільки багато факторів що б почувати себе дуже погано,що всіх і не перерахуєш.Ось деякі з них - забруднення довколишнього середовища автомобільними викидами та викидами з виробництв,стрес від того що в країні війна і розруха,не у всіх все гаразд (новини,засоби змі нагнітаючі стрес) (від стресу всі хвороби),люди в супермаркетах купують не придатну для харчування їжу,вживають кофеїн,алкоголь,нікотин,інші речовини,великі запитання до якості питної води (не знаємо якої вона якості,скоріше за все сумнівної),безконтрольний прийом медикаментів (навіть гіпервітаміноз вітаміну Д може призвести до смерті).Автор навіть не хоче казати скільки їй років,тому що це теж має значення.Не хоче казати як живе і так далі.З чого можна зробити картину?
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
нашо стояти на трасі і дихати викидами
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
нашо стояти на трасі і дихати викидами
Блок, можеш не писати більше
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Да, у меня проблемы с усвоением, я это знаю, но я же сейчас почти пропила курс, а встать не могу, мне кажется, что это наверное зима и холод так на меня действует, ненавижу её
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Блок, можеш не писати більше
Ви будьте обережнішою з прийомом вітаміну Д (що б не призвести себе до дуже великої біди).По друге,якщо ви взмозі,привчіть чебе до якоїсь зарядки,почніть нормально харчуватися,їжте рис,яйця,яблука,дайте організму трохи легкої їжі,дайте організму відпочити.Не дивіться і не слухайте новин,плювати що вони там говоритимуть,дайте своїй голові відпочинок.Послухайте якусь легшеньку музику,типу шум літнього лісу і спів птахів в лісі.Відключіться від всього.Якщо є проблеми з жкт,переходьте на дієту і пийте 3 рази на день льон за 30 хвилин перед їжею,ця дієта допоможе вам відновити ваш гормональний фон.
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Якби ж то так легко було відключитися, це те, що я геть не вмію робити((, новини не дивлюся, їжа тільки легка і тушкована, вітамін Д після курсу всього 35
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Їсте на ніч?Кофеїн вживаєте?
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Їсте на ніч?Кофеїн вживаєте?
Кава раз на день з молоком і дуже слаба, на ніч їм, бо голодна не засну
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А ви займаєтесь спортом чи ніколи не займались чи маєте проблеми зі здоров´ям?
Тримаю свічку• 08 января 2025
Автор, проверьте щитовидку, если не проверяли. У сына такое же состояние было, оказался гипотериоз
західний_діалект• 08 января 2025
Как вариант для вас это много. Я, например, если буду спать 8-9 часов,тоже буду вареная целый день.
СкокоМнеДадите
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Не займаюсь, тільки ходжу пішки з роботи і на роботу, оце мій спорт), проблеми жкт є