Як читаєте про наші проблеми, одразу захищаєтесь модним словом фейк?
Мовляв, то росіяни вигадали.
А на нас, насправді, перемога перемозі.
І президент про нас турбується.
Жодних втрат.
В інтернеті і в реальному житті українці, як чують щось погане, одразу видають стандартну реакцію: "Фейк!!"))))
Мовляв, то росіяни вигадали.
А на нас, насправді, перемога перемозі.
І президент про нас турбується.
Жодних втрат.
Результат:
вже голосів:
7 (41.18%)
В телевізорі все ідеально
6 (35.29%)
Переможемо прямо завтра
4 (23.53%)
На 11-му році точно перемога
_Annyshka____• 08 января 2025
А хто кричить, що це фейк?
Проблеми в армії є, воно і зрозуміло. Щось жодного не зустрічала, хто б кричав що в нас все чудово.
Люди втрачають найцінніше- життя та здоровʼя, а ви чи недолугий російський троль або ждун чи українська звичайна гнида.
Ответ дляrybka21
ви публікацію в ФБ Михайла Драпатого стосовно 155 бригади читали? чи тільки телевізор дивитесь
Бутусова
А чим Драпатий кращий?
Написав, що насправді в армії все ідеально і перемоги?
А чим Драпатий кращий?
Ответ дляsvitochkaa
сзч есть в любой армии мира.в русской тоже и много.
Яка нам діло до росіян?
За собою треба дивитися, без рожевих окулярів
Ответ дляrybka21
ну то відкрийте та почитайте
Замотивуйте мене, щоб я на нього час ⏳ потратила
Ответ дляrybka21
витрачайте далі на свій телевізор
Знаєте, окрім Драпатого і телевізора 📺 багато інших варіантів
Ответ дляrybka21
ви не витягуєте тему
дарма взялися за неї
Я просто відповідаю на ваші коментарі
Ответ дляsim_sims
Як набридли тупі, ще й ліниві тролі, які десь сплять, а потім тягнуть сюди баяни (вже десятки разів тут обсмоктані з усіх боків)
Тобто проблеми української армії то для вас просто набридливий баян?
Selena-8b15• 08 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
мы верим, что вы всё порешаете
Ответ дляuma
Даже мысли не было, что фейк. Удивлена, что очень мало ушло в сзч во Франции.
А я здивована, що українське командування призналося, що то правда
Бюджетники завжди роблять вигляд, що все ідеально і ховають проблеми від населення
Ответ дляSelena-8b15
мы верим, что вы всё порешаете
Ви вже вибрали такого, що обіцяв завершити війну або піти у відставку
Ответ дляsim_sims
Погане розуміння прочитаного називається дислексією.
Я вас навіть не намагалася зрозуміти
Я вас просто процитувала дослівно
Selena-8b15• 08 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Не распинайтесь на форуме, вам ещё в армии порядок наводить
Ответ дляSelena-8b15
Ви вже вибрали такого, що скоротив армію, закопав оборонпром
То він і приведе в порядок
Selena-8b15• 08 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
То він і приведе в порядок
а вы его не выбирали?) поздравляю))