Міняйловна• 08 января 2025

Дивна поведінка психолога. Які ваші історії?

Напишіть що вас здивувало, не сподобалось, шокувало при спілкуванні/на прийомі психолога.
Що здалось непрофесіональним?
Цікавлять реальні історії.

В мене це те, що психолог користувалась картами таро і намагалась передбачити майбутнє мені :)
Борода• 08 января 2025
А как вы выбирали психолога? Обычно они все пишут, какие инструменты используют.
Замріяна• 08 января 2025
після 2 річної роботи з психологом вирішила призупинити наше спілкування і написала їй про це, відповідь була, що я пошкодую і потраплю в психушку
Директор Пляжу• 08 января 2025
таролог-психолог
Кредитная• 08 января 2025
Это за дополнительную плату?)))
Простите это смешно, надеюсь вы больше не пошли к нему
ДА да да• 08 января 2025
Когда плакала на сессии психолог закатывала глаза
Кредитная• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Жесть просто
Снегопадка• 08 января 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
таролог-психолог
Хорошо что не клиторолог
Чижик Пижик• 08 января 2025
У дитячого психолога перший сеанс був з батьками без дитини. Я сказала що стараємось обмежувати ігри на мобільному і компу, тоді вона сказала здивовано ’А чому ви обмежуєте, якщо йому подобається?’
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляБорода
Я не вибирала. Звернулась в клініку.
Борода• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Хорошо что не клиторолог
Кому то вы сейчас подали идею, но наверно будет вместо психолог) сексолог-клиторолог
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Ого! Яка прибацана!
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляКредитная
Это за дополнительную плату?)))
Звісно ні :)
Снегопадка• 08 января 2025
Давала мне советы, основываясь на личном опыте, начала рассказывать в ответ на мою историю а вот у меня, а вот я. Считаю кринж. Это чей сеанс, мой или ее? Зачем мне чужие проблемы.
Швендяю містами• 08 января 2025
Це не психолог, а шарлатан
Я за доказові методи КПТ, ЕМДР
+ ніяких порад, ніяких оцінок хто правий. Ні на чиєму боці
Але з турботою про клієнта
Водночас в якийсь момент контрпозиція, щоб усвідомити деструктивні схеми
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляДА да да
Поганих психолог.
Борода• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Я не вибирала. Звернулась в клініку.
Вы хоть поделитесь, кого надо стороной обходить
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляБорода
Це як? :))) що робитиме?
Кров з молоком• 08 января 2025
Я не хожу к психологам, только психотерапевт с опытом и медицинским образованием минимум. Все эти самоучки, ещё и в Украине отучившиеся, где нет даже теоретической базы наработанной толком, это зря потраченное время.
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Якась самоучка…
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляШвендяю містами
Це не психолог, а шарлатан
Я за доказові методи КПТ, ЕМДР
Але з турботою про клієнта
Аналогічно. Або старий добрий психоаналіз!
Взагалі багато психологів не мають вищої освіти.
Борода• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Це як? :))) що робитиме?
Не знаю)) попробую предположить в таком же духе, что будет искать новую точку g))
Соня-сонятко• 08 января 2025
Третий год тянет деньги с дочки подруги, та после сеансов плачет. Личной жизни как не было так и нет . Во всех бедах обвинили маму, которая пылинки сдувала с дочери и были прекрасные отношения . Жесть, наблюдаю со стороны, аж страшно. Подруга в шоке, психолог дочери рекомендовал не общаться с родителями совсем. Усложняет то ,что дочь за границей,а её родители в Украине.
Своего не предлагать• 08 января 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
таролог-психолог
Так, є така.
Причому дуже і дуже класна та професійна людина. Одне другому не заважає, с навпаки доповнює!
Особисто я до неї зверталася як до таролога, проходила індивідуальне навчання.
Знаю, що вона має відповідну освіту і працює також як психолог.
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Уявіть скільки шкоди вона вам нанесла за ці два роки, раз такий професіонал
Пирожкиня• 08 января 2025
Можливо, то були метафоричні асоціативні карти, а зовсім не таро. МАК- карти це як один із інструментів роботи з психологом, консультаційний метод, робота з підсвідомим.
МУСЯкомарова• 08 января 2025
Чоловік, він напевно мене намагався загіпнозувати, просто мовчки дивився впритул. Спитав щось, я відповіла і цей погляд 5 хвилин... І так декілька разів. Ну власне, більше ми з ним не зустрічалися
Снегопадка• 08 января 2025
И ещё - пришла с колбасным запахом, дожевывая бутерброд, пока я ждала начала сеанса. Голодная, между прочим. Можно было и мне предложить)))
Сусідка знизу• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
вот и ответ,что их самих лечить - не перелечить
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляПирожкиня
Ні. Саме таро.
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Хорошо что не клиторолог
Є такий віщун у Полтаві