Патріотка з дивану• 08 января в 21:52
Діти,яких розкормили батьки/дідусі/бабусі?
Ваша особиста думка.Хто більше винен? Дитина,яка не казала "Ні" великій кількості їжі? Чи той,хто її розкормив?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:11
Ответ дляЗакусенец
Они же его не в 10 лет начали раскармливать ,а раньше и ребенок привык к такому
А голова для чего?Сила воли?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:12
Ответ дляБабка-байкерша
ну девочка разве что. Потому что девочка с детства меряются, кто красивее и стройнее.
А мальчики любят котлеты и т.д. Им сложнее осознать, что лучше быть стройным. Они могут воспринимать толщину как силу потенциального удара и т.д
Тут да.Согласшусь с вами.
Дама с собачкой• 08 января в 22:12
Ответ дляПатріотка з дивану
А голова для чего?Сила воли?
у ребенка?)) а у родителей зачем голова?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я тоже пила компоты, но худенькой была. То поколение бабушек, искренне считало компот полезнее воды, думали, что там есть какие-то витамины.
Есть.Если,к примеру это чай каркаде без сахара.
Горня капучіно• 08 января в 22:15
Ответ дляТа не реву я
Он скажет нет, ему скажут сиди и кушай и не возникай, ещё и по голове получит тем что возражает
Це точно.
Моїй племінниці 11 років.
Невістка гарна господиня, смачно готує, і звикла готувати і їсти багато. Дитина в 10 років важила 67 кг при зрості 140 см.
Минулого року почала сама собі окремо готувати омлети, овочі тушені, салати, філе пекти. Мама влаштувала прямо гвалт, просила нас всіх вплинути, бо дитина з голоду так помре. Ледь вгамували.
Зараз за рік гарна струнка дівчина, не худа, а нормальна.
Але їй доводиться хитрити, щоб не їсти те, що готує мама - варенички з сальцем і цибулькою, пиріжки і інше.
Це випадок єдиний, коли я знаю щоб дитина такого віку пішла проти
Старші дівчата так, вже можуть, років в 15-16.
Моїй племінниці 11 років.
Ms. Сама прямота• 08 января в 22:17
Звичайно рідні тут винні.
Я дуже худа від природи. Батьки теж такі.
То вони не намагалися відгодувати.
Але бабуся із зайвою вагою заставляла додати піцку з борщем, коли я не хотіла і аж плакала. Хліб заставляли їсти, солодке, у чай цукор кидали
Мого сина заставляють їсти чоловікові батьки, але він відмовляється тому що просто не може впихнути у себе більше.
Це жах коли запихають, співчуваю цим дітям
То вони не намагалися відгодувати.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:19
Ответ дляАnnеt
только родители виноваты, которые раскормили. ребёнок не сам готовил, не сам эту еду себе покупал и сам не мог посадить себя на диету.
А с 10-14 годиков?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:20
Ответ дляБабка-байкерша
нет, здесь нет вашей вины
Есть.Я хотела быть красавицей-стройняшкой,как модели из глянцевых журналов.
Я тертий жук• 08 января в 22:22
Ответ дляничевока
Помните девочку Беллу из проекта ’Я соромлюсь свого тіла’?
Ребёнок не пережил ’заботу’ бабушки, к сожалению.
Там был целый набор заболеваний, а не бабушка раскормила, они участия в проекте ждали 3 года.
Бачу_майбутнє• 08 января в 22:22
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Автор у меня наоборот...никогда не пичкала не заставляла есть, помню меня заставляли есть и меня прям тошнило от вида борща итд.... Ребенок у меня помешан на еде, вечно голодный.ну и уже лишний вес появился ......
Аналогично
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:23
Ответ дляПишу каліграфічно
у дітей від природи є відчуття насиченості, навідміну від дорослих, які вважають шо їх чадо голодне і продовжують будь яким способом запихувати їжу проти волі дитини, або вмовляти, або шантажувати.
відсутність здорових продуктів харчування, і переважання всякого харчового сміття.
відсутність активності, проведення вільного часу не на прогулянці, бігаючи і стрибаючи, а в гаджетах
Да,згодна з вами.Діти теж трішки винуваті.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:25
Ответ дляНе люблю натовп
я тоже была худенькая, бабушка считала что это болезненная худоба, а я просто была стройной...и посадила меня на козье молоко, а т.к. я не хотела его пить начала печь сдобу, тортики (пекла он шикарно) и понеслось... в 12 я была не полной, но с небольшим лишним весом, похудела в 15, до 21 я еще держалась, потом начался набор по чуть-чуть..работа, кофе с пирожками в перерыы и пошло- поехало...
Рпп,да((((((
Закусенец• 08 января в 22:26
Ответ дляПатріотка з дивану
А голова для чего?Сила воли?
У вас дети есть ? 10- летки в особенности
И где ж была тогда ваша голова и сила воли в 10 лет ?
Тут взрослые не могут взять себя в руки ,а вы про детей
И мало просто понимать проблему ,нужно ее правильно решать - с этим должны взрослые помочь ,а не просто ребенок перестанет есть и сделает еще хуже
Зоркая Зорро• 08 января в 22:27
Ответ дляНе люблю натовп
Ребенок не может быть виноват в том, что взрослые без мозгов... У меня дочь без проблем говорит нет, если наелась и я ее не заставляю доедать до конца, как это делали со мной.
А если ребенок вообще ничего почти не ест и потом от этого болеет?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:28
Ответ дляничевока
А при чем здесь мелочи или нет?
Мама наркоманка не виновата? Бабушка, которая добила её-не виновата?
Врачи консилиум собирают, чтоб спасти ребёнка, а бабка еду таскает в палату, бо дите голодное.
Как раз это классический случай вины взрослых родных.
Маме девочки могли бы помочь,закодировать от наркотиков.
Булку Дай• 08 января в 22:28
Зараз така ситуація у далекої родички, дитина в 2 роки 20 кг, хоча в 1 рік була 12,5. З року почалися проблеми зі здоров´ям, майже не ходить самостійно, за ручку 5-10 метрів. Коли кажеш за це, лише сміється. Доводи, що це її відповідальність не діють. Зараз вона повністю контролює харчування і це простіше зробити/перевчити/обмежити, ніж коли сама почне холодильник відкривати. Аргументи одні, що вона нічого не хоче їсти, тому дає лише те, що вона хоче. Примені купувала печиво коробками по 0.5, туди ж цукерки, солодкі творожки і йогурт, і молоко. Звісно, що дитина їсти не буде овочі та м´ясо.
Тому зайва вага дітей років до 5 це 100500% вина батьків. Плюс культура харчування в сім´ї важлива, а не давати аби що. З дітьми, які школярі та мають хоч якісь карманні гроші важче, бо не в полі зору увесь час.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:29
Ответ дляЧекаю завтра
У него нет выбора . уже к этому возрасту есть и лишний вес и нет здоровой пищи. И как снежный ком это всё катится к центнеру в 20 лет
Есть выбор.Есть мозги и язык.
Пишу каліграфічно• 08 января в 22:33
Ответ дляПатріотка з дивану
я як раз пишу шо діти не винні 👀
тут цілковита відповідальність батьків.
1. звички здорового харчування у більшості родин відсутні.
2. присутнє догодовування, бо ж не можна залишати їжу, бо ж мама так старалась і тп.
3. присутність великої кількості солодощів в раціоні, неможливість відмовити в черговій цукерці.
4. багатьом батькам простіше тикнути телефон/планшет, ніж відірвати сраку і піти погуляти.
відповідальність за ці пункти цілком і повністю на батьках!
тут цілковита відповідальність батьків.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Я таких випадків не знаю. Може один на кілька сотень тисяч.
Мої діти завжди їдять за трьох, худі як щепки.
Бабусі завжди, ой ви їх не годуєте, а за літо, на бабусиних харчах приізжають і на вазі -600 😂😂😂😂 то після таких випадків зрозуміли, що такий обмін речовин.
У вас мабуть аналогічний,але поради худачим дуже часто даєте...
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:34
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дитина захворіла не від їжі бабусі.
Вона мала вроджені вади і хвороби.
Як люблять говорити - В Освенцимі повних не було.
Анютины ласки• 08 января в 22:34
Ответ дляНе люблю натовп
Але скоріше ваша історія і любов до мучного.
Я в дитинстві була дуже худа, мене також бабуся відкармлювала, але молоко я не пила, жирну сметану не їла і випічку не любила. Бабуся сварилась і смажила мені карасів та робила салат з помідорів (перші, з теплиці були мої). Мені вже 44, але я майже не їм мучного та солодкого, струнка.
Гадаю_По_шнуркам• 08 января в 22:36
Ответ дляПатріотка з дивану
До чого ви це написали?
Дівчинка мала вроджені хвороби, не набуті через їжу бабусі. Це ж дитина, що ви порівнюєте?
Закусенец• 08 января в 22:36
Ответ дляПатріотка з дивану
А здоровые были ?
Гадаю_По_шнуркам• 08 января в 22:39
Ответ дляЗакусенец
А здоровые были ?
Автор не знає, що там і дітей не було.
І бабуся Белли не мала зайвої ваги.
Лама_мама• 08 января в 22:40
Ответ дляПатріотка з дивану
А голова для чего?Сила воли?
Так а ви чого не проявили силу волі у 10-14?
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:43
Ответ дляЧекаю завтра
Ему не дали здоровой пищи
Мяса много,например.Кеыира,мооока,рыбу. Мясо и рвба здоровая же ж еда вроде,как.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:44
Ответ дляMs. Iphone
Ви жартуєте? Кожного дня перевертати? Я і так ховала для Мухтара половину порції по можливості)
Правильно робили.Зате Мухтар був задоволеним і не голодним.
Патріотка з дивану
• 08 января в 22:45
Ответ дляБавовнятко
Я -саме така дитина. Вважаю, що винні батьки. Мене прям реально змушували доїдати. Як жахливий сон і зараз пам´ятаю, як говорю, що не хочу молоко і печиво, а мене змушують хоч ще кілька ложечок... Але мені було 4-6 років, відмовлялася, але марно. А далі вже все, сама їла все і до пустої тарілки, щоб не змушували.
Дітей своїх не змушую взагалі. Хочуть- їдять, ні- значить, не голодні, до побачення.
Мені 39 років і все своє життя воюю з зайвою вагою. Останні три роки безуспішно.
В школі з мене завжди глузували. Завжди. Ніхто не хотів зі мною дружити, бо не було модних і гарних речей. А де їх було купити, коли вони на тебе просто не налазять?! Пам´ятаю , як переросла своє єдине , гарне платтячко..... Ще один страшний сон.
Не змушуйте дітей їсти, ніколи!!!!!!!
А зараз що змінилося?Сили волі поки що не вистачає і упорства?