Борець за гаманець• Изменено 08 января в 23:04
Якими препаратами (не АД) можна себе підтримати в важкий період
Дуже сильно стресонула через певну ситуацію, були ПА, запаморочення, постійно плакала. Зараз трохи заспокоїлася, але все одно почуваю себе пригнічено, тривожна, голова не працює на роботі, розсіяна, на роботі не продуктивна. Зверталася до лікаря, одразу антидепресанти. До речі, це не перше звернення і всі одразу призначають АД. Я завжди була тривожна, легкою хохотушкою мене назвати важко, а тут ще й обставини наклалися. Але я не хочу приймати АД, бо читала про набір ваги, про те що на них важко сідать, а потім ще важче злазити, підвищується дозування... Ну не хочу я цих прєлєстєй. Може комусь пощастило стабілізуватися без АД? Порадьте, щось, будь ласка. Зараз п´ю магній антистрес. Але до одного місця він. Правда судоми пропали хоч...

Теща дочки• 08 января в 23:05
Не бойтесь ад , страшнее жить в таком состоянии, страшнее то, как их описывают, если честно. Если врачи считают нужным, попробуйте

Зайканалужайке• 08 января в 23:06
Транквілізатори. Але треба пам´ятати, що довго їх не можна, це не для тривалого прийому.
Борець за гаманець
• 08 января в 23:08
Ответ дляТеща дочки
Чогось боюся. В мене мірена вже років 10 по показанням, ставила, переживала, тепер АД підбирати. Також, таке собі задоволення. Але і так жити це не життя.
Оле Лукойе• 08 января в 23:08
Бифрен + на травах что то (типо Персен)...
Магний В6 действует накопительно, но тоже хороший . Нужно комплексно принимать и попустит. Если получается, спите больше. Питание правильное. И со временем попустит. Удачи, держитесь

Черпак_для_фантазий• 08 января в 23:10
Можно попробовать поддержать витаминами и минералами - в1, в5, в3, в6 магний, гинкго билоб для мозга
Рогнеда Карповна• 08 января в 23:11
Автор ,зависит от того ,что уже пробовали.
Может вам Бифрен зайдет

БезникаЯ• 08 января в 23:11
На ніч цитрат магнію, нестача вливає на емоційний стан.
здати аналіз на вітамін Д, дефіцит і дає схожі симптоми, тоді лікар призначить дозування
Борець за гаманець
• 08 января в 23:11
Ответ дляЗайканалужайке
Я чудово знайома з гідазепамом. Більше не хочу. Я дуже невпевнена в собі, за все переживача дурна людина, от і приймала його періодично, щоб хоч якось стерти цей постійний внутрішній дискомфорт на роботі. Але мені 43 роки, і я розумію що препаратами транквілізаторами такі проблеми не вирішуються.
Теща дочки• 08 января в 23:12
Ответ дляБорець за гаманець
Боитесь именно снова этих чувств, искать доктора, потом свой препарат?
Это нормально
Просто много кто сейчас их пьет, я сама пила и знакомые и ни у кого не было ничего плохого , все довольны . А перед тем, как пить я как вы вот так боялась, переживала … читала всякое, как это плохо и т д
Хуже было жить так, чем пропить
Вам может за пол года они помогут, потом сойдёте и все будет хорошо
Это нормально
Хуже было жить так, чем пропить
Борець за гаманець
• 08 января в 23:12
Ответ дляРогнеда Карповна
Да ,это транк
Ясно. В мене був досвід гідазепам. Хочу все це покинути...
Борець за гаманець
• 08 января в 23:13
Ответ дляОле Лукойе
Дякую! Завтра піду за персеном. Бо це не життя ❤️
Рогнеда Карповна• 08 января в 23:13
Ответ дляБорець за гаманець
Тогда пробовать все чем можно обойтись ,а там может и попустить . Метод проб и ошибок. На ад всегда успеете (желаю вообще до них не дойти )
Теща дочки• 08 января в 23:14
Ответ дляБорець за гаманець
То, что вы иногда ситуативно пили гидазепам , подозреваю, что 0,2 , это вообще ни о чём..
Ну пили и пили, это препарат быстрого действия, его половина Украины пьет ситуативно, а то и больше
Борець за гаманець
• 08 января в 23:15
Ответ дляТеща дочки
Это нормально
Хуже было жить так, чем пропить
Это нормально
Хуже было жить так, чем пропить
В мене є життєрадісна подруга, вона до війни весь час сміялася. А потім потухла. Також вже 3ій рік на АД, не жалкує. Каже, якби не вони, вже б в дурдомі була б.

Рогнеда Карповна• 08 января в 23:15
Из натуральных Теанин ещё по 200 мг
Пустырник настойка. В валериане сомневаюсь
Дружная семейка• 08 января в 23:15
Ответ дляБорець за гаманець
Транквілізатори, по великому рахунку, не лікують
Антидепресанти лікують.
Антидепресанти потрібно приймати мінімум рік після стабілізації стану для хорошого ефекту. Входити можна, а іноді і потрібно на транквілізаторах.
Звикання викликають, як правило, саме транквілізатори.
Мене антидепресанти реально витягнули.
Оцінювати ефект потрібно через місяці 3 після прийому.
Антидепресанти лікують.
Мене антидепресанти реально витягнули.

Борець за гаманець
• 08 января в 23:15
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую!
Теща дочки• 08 января в 23:15
Ответ дляРогнеда Карповна
Согласна
Пробуйте
Если не поможет успеете ад; главное не бояться и не читать никогда побочки
Пробуйте
Теща дочки• 08 января в 23:16
Ответ дляДружная семейка
Антидепресанти лікують.
Мене антидепресанти реально витягнули.
Антидепресанти лікують.
Мене антидепресанти реально витягнули.
Скажите, а что вы пили и сколько по времени?
Были психологические проблемы, или и телом ощущали? (Боли, дискомфорты)
Оле Лукойе• 08 января в 23:16
Ответ дляБорець за гаманець
На травах достаточно много препаратов. Проконсультируйтесь в аптеке, может какой то другой подскажут с хорошим составом. Я вас понимаю, сама стрессую иногда, но надо держаться, все наладится. Вот увидите
Дружная семейка• 08 января в 23:17
Ответ дляТеща дочки
Это нормально
Хуже было жить так, чем пропить
Это нормально
Хуже было жить так, чем пропить
І я.
Довго відкладала.
Потім пожаліла, що не почала приймати їх раніше.
Довго відкладала.

Борець за гаманець
• 08 января в 23:17
Ответ дляТеща дочки
По 2 тижні по пів таблетки 0,5 перед роботою стабільно. Потім перерва тиждень. По ситуації. Так вже років 2. Але починаю помічати, що мізки взагалі перестали працювати. Можливо через нього
Потринділиця• 08 января в 23:17
Я пʼю вітаміни. Колись давно сильно хотіла розібратися в цій темі і щось мені вдалось. Звісно, не без цькування від абсолютно кожного, хто чує, що я купую бади на айхерб. Але мені пох) я знаю, що я роблю

Рогнеда Карповна• 08 января в 23:18
Плюсуюсь ещё к совету выше. Витамины группы В в комплексе. Подпитают немного нервную систему.
Борець за гаманець
• 08 января в 23:18
Ответ дляРогнеда Карповна
Из натуральных Теанин ещё по 200 мг
Дякую. Валеріана взагалі ні о чьом для мене ... Інші не пробувала.
Теща дочки• 08 января в 23:18
Ответ дляБорець за гаманець
Это не из-за него
От стресса голова не работает и проверьте шею
Я его тоже пила ситуативно , 0,2 по 2 раза в день и наночь
Голова не работала на стрессе именно