Незнакомлюся• 09 января в 00:15
Дівчата як часто ви розхламляєтесь,?
Творог для розжига• 09 января в 04:09
То что не ношу, висит пару месяцев, потом я собираюсь с мыслями и продаю/выкидываю. Все лишнее максимально избавляюсь
палка-копалка• 09 января в 06:02
Ответ дляНезнакомлюся
Просто я раз в місяць,і завжди купа хламв
Національна забава: спочатку накупити хламу в період розпродаж, на котрий ніхто не позарився в реалі, а потім гордо надувати щоки ’ расхламляюсь’ перед такими ж самими
Файна шафа• 09 января в 06:34
Ответ дляНезнакомлюся
У Вас просто грубки нет.
осень харашо• 09 января в 06:52
Ответ дляБанка з медом
а я плюшкін - все треба, все ще пригодиться, все кортисне, дороге ітд - вже реально бачу, що захламила велику квартиру і далі щось купую і не викидаю нічого майже - рідко 1-2 речі
Ох, тяжко вам.
Я з легкістю викидую непотріб.
А от тато мій - ні, все треба, нехай лежить.
Я з легкістю викидую непотріб.
ЗдесяЯ• 09 января в 10:18
Ответ дляРожки-да-ножки
Вы шо! Мне все надо) а теперь Европа хлопок запретит футболки старые будете со слезой вспоминать))
С 2030 года, ещё сносить и новые купить успеете