dArtagnan• Изменено 09 января в 19:40

Савченко розповіла на яких умовах чоловіки мають виїздити з України

Колишня народна депутатка Надія Савченко, яка зараз командує стрілецькою ротою, розповіла, на яких умовах готова відкрити кордони для чоловіків та дозволити їм виїзд з України.

Відео фрагмента її інтерв´ю опубліковано на YouTube.

’Пояснюю. Був громадянином України. Держава створила тобі умови - ти заробив в ній статки. Значіть, залишив усе, з голою с**кою пішов за кордон. Починай там все з нуля. Нехай тобі інша держава створить умови. Тому що держава тобі створила умови, ти заробив. Ти не виконав своє зобов´язання перед державою по Конституції - ти її не почав захищати, свою країну, свій народ, свою землю. Тікай, залиш все, без права повернення в Україну назавжди - тобі і всім твоїм нащадкам до останнього, до кінця світу’, - сказала Савченко.

’Будь ласка, я б відкрила, тікайте. Ми будемо жити і знати, заради кого я воюю. Заради кого ми живемо і заради кого ми помираємо. Хто хоче - біжіть, але не повертайтеся ніколи. Ніякого права, всі активи, все повністю залишається’, - додала військова. Відео:
Результат:
вже голосів: 84
63 (75%) Не погоджуюсь
21 (25%) Погоджуюсь
автор dArtagnan • 09 января в 19:41
Мне одному кажется. что Надя почуяла запах выборов?
GarnoKvit• 09 января в 19:42
А які це умови створила держава? Хто знає? Коли навіть навчання платне було, починаючи з садочка. А потім сам шукав роботу, сам робив бізнес і платив овердохєра податків. І все купив собі сам.
НадпотужнаПотужність• 09 января в 19:43
Ответ дляdArtagnan
она когда с БТР вгашенная упала и в плен попала, всей Украиной освобождали єто чучело, потом оно ВРУ хотело подорвать- о чем думала? у этой бабы фляга потекла. Нихрена это государство не дает своим гражданам. И не давало. Ахметов ограбил страну, Кучма посодействоваал
GarnoKvit• 09 января в 19:43
Ответ дляКруглийКвадрат
В неї фляга з тріщиною з народження
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 января в 19:44
заробили статки у нас только прокуроры, судя по их соц. защите)))
Леска• 09 января в 19:44
А хто вона така, що вона ,,готова,,?
вре_Динка• 09 января в 19:45
Так можна все розпродати майно, яке/якщо заробив і тулити) ню-ню
Peres Lal• 09 января в 19:45
Странно. А какие условия страна создала? Кто-то работая дворником, учителем, медсестрой разбогател? Условия то созданы, знай успевай заработанное в мешки складывать, да на шикарные пенсии на моря катайся.
НадпотужнаПотужність• 09 января в 19:45
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
они инвалиды через одного :-) Сейчас тецекуны отлично себя чухают, квартиры, машины и бронь от мясорубки
Prervana• 09 января в 19:46
Что-то сценка из Собачьего сердца вспомнилась
’Во-первых Вы мужчина или женщина?’
Елена - 79• 09 января в 19:46
Так и мы платим немалые налоги, а держава нам ничего за это не даёт. Только обворовывал всю жизнь инфляциями и девольвациями.
Кто ещё кому должен.
вре_Динка• 09 января в 19:47
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та багато хто на цій війні заробив.(
Шкода тільки тих хто втратив більше
Леска• 09 января в 19:47
Що значить держава дала? Держава це ми, ми сплачуємо податки, держава повертає нам умовами
Peres Lal• 09 января в 19:47
Напишите петицию, чтобы Надьку начальником госпогранслужбы назначить, всей страном подпишемся. Святая женщина, границы откроет!
вре_Динка• 09 января в 19:49
Ответ дляЛеска
А які умови нам надає держава, якщо відняти війну?
Всі умови у нас платні, і здебільшого приватним сектором надані
Olvia1987• 09 января в 19:51
Ответ дляPrervana
’Во-первых Вы мужчина или женщина?’
Кто из этих товарищей Савченко?
Prervana• 09 января в 19:51
Ответ дляOlvia1987
Кто из этих товарищей Савченко?
Пересмотрите классику, поймёте)
Wendy Rhoades• 09 января в 19:51
ну тоді було б справеливо дати таке право і тим, хто зараз воює. Особливо, якщо вже немає статків і немає чого залишати.
Це було б справедливо по відношенню до тих ’чесних’ депутатів і чиновників, які на державній службі купують вілли і сумки по 70 тис євро. От тут я б її підтримала)
Olvia1987• 09 января в 19:52
Ответ дляPeres Lal
Она ещё бабла не насобирала на покупку такой высокой должности при государстве
Zaviriuha• 09 января в 19:53
Саме цинічне, що ті які заробили статки в цій країні і так вільно виїжджають, а ті хто голий і босий з хатою чи хрущівкою у спадок, замкнений як собака на цепу
lilu1990• 09 января в 19:56
А шо не так сказано? Умови які створила Україна своєрідні - безнаказаність, низькі ціни на енергоносії, соціальний договір шо кожен робить шо хоче в межах елементарних загальнолюдських правил поведінки, навіть не кримінального кодексу. У мене знайома 20 років назад на квартиру заробила працюючи на сайтах знайомств розводячи іноземців. Варіантів напів легального заробітку було куча починаючи зрозвалу союзу

Тепер канєшна ніхто нікому не должен і держава нам нічого не дала...
мульти1• 09 января в 19:58
💃💃💃💃💃
Olvia1987• 09 января в 20:00
Ответ дляlilu1990

Ну кому дала,тот и должен.
Фрау Донна Роза• 09 января в 20:00
Ответ дляGarnoKvit
Я сама себе создала рабочее место и этой державе налоги платила, лечусь за свои, универе окончила платно, жилье мне никто не выдавал, о чем речь?
Іллюха Перчик• 09 января в 20:00
ось
lilu1990• 09 января в 20:00
Зараз всі розкажуть як всьо самі, всьо самі. В умовах дачі хабарів на всіх можливих рівнях, що ніколи не наказувалося законом і не присікалось

В умовах відсутності офіційних чеків у всіх торгових точках і несплати податківи за здачу квартир

Всьо самі, всьо самі. Ага
Іллюха Перчик• 09 января в 20:01
Ответ дляФрау Донна Роза
.
Фрау Донна Роза• 09 января в 20:01
Ответ длявре_Динка
Та багато хто на цій війні заробив.(
Шкода тільки тих хто втратив більше
Ну так пусть они и оставляют награблееное и валят, а не простые люди с которых уже трусы последние ходят содрать
klaraneill• 09 января в 20:02
я согласна с условиями Надьки, открывайте
ALENAelka• 09 января в 20:02
она не рассказала в качестве кого она ’готова відкрити кордоны’?