dArtagnan• Изменено 09 января 2025
Савченко розповіла на яких умовах чоловіки мають виїздити з України
Колишня народна депутатка Надія Савченко, яка зараз командує стрілецькою ротою, розповіла, на яких умовах готова відкрити кордони для чоловіків та дозволити їм виїзд з України.
Відео фрагмента її інтерв´ю опубліковано на YouTube.
’Пояснюю. Був громадянином України. Держава створила тобі умови - ти заробив в ній статки. Значіть, залишив усе, з голою с**кою пішов за кордон. Починай там все з нуля. Нехай тобі інша держава створить умови. Тому що держава тобі створила умови, ти заробив. Ти не виконав своє зобов´язання перед державою по Конституції - ти її не почав захищати, свою країну, свій народ, свою землю. Тікай, залиш все, без права повернення в Україну назавжди - тобі і всім твоїм нащадкам до останнього, до кінця світу’, - сказала Савченко.
’Будь ласка, я б відкрила, тікайте. Ми будемо жити і знати, заради кого я воюю. Заради кого ми живемо і заради кого ми помираємо. Хто хоче - біжіть, але не повертайтеся ніколи. Ніякого права, всі активи, все повністю залишається’, - додала військова. Відео:
Результат:
вже голосів:
63 (75%)
Не погоджуюсь
21 (25%)
Погоджуюсь
Ответ дляlilu1990
А шо не так сказано? Умови які створила Україна своєрідні - безнаказаність, низькі ціни на енергоносії, соціальний договір шо кожен робить шо хоче в межах елементарних загальнолюдських правил поведінки, навіть не кримінального кодексу. У мене знайома 20 років назад на квартиру заробила працюючи на сайтах знайомств розводячи іноземців. Варіантів напів легального заробітку було куча починаючи зрозвалу союзу
Тепер канєшна ніхто нікому не должен і держава нам нічого не дала...
Ну так перечислите, что вам дало государство. Ну, чтобы понимать, какие условия для вас были созданы и за что вы теперь должны жизнь отдать? Я учился за свои, лечился за свои, имущество и жилье покупал за свои. Что и кому я должен?
Фрау Донна Роза• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990
Зараз всі розкажуть як всьо самі, всьо самі. В умовах дачі хабарів на всіх можливих рівнях, що ніколи не наказувалося законом і не присікалось
В умовах відсутності офіційних чеків у всіх торгових точках і несплати податківи за здачу квартир
Всьо самі, всьо самі. Ага
Вас в бухгалтерии ждут
Фрау Донна Роза• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990
Всьо самі, всьо самі. Ага
Ждём от вас список выданных благ
Ива Купальская• 09 января 2025
Ответ дляGarnoKvit
А які це умови створила держава? Хто знає? Коли навіть навчання платне було, починаючи з садочка. А потім сам шукав роботу, сам робив бізнес і платив овердохєра податків. І все купив собі сам.
держава стояла осторонь та не втручалась) ’не заважала’) хоча, й це можна оскаржити)
Ива Купальская• 09 января 2025
Ответ дляZaviriuha
Саме цинічне, що ті які заробили статки в цій країні і так вільно виїжджають, а ті хто голий і босий з хатою чи хрущівкою у спадок, замкнений як собака на цепу
мудрість каже, ’хто має статки, розплачується з війною грішми, хто не має - своїми дітьми’
Ответ дляPeres Lal
А шо мені повинна була дати держава шоб я її любила? Ти любиш країну по факту того шо тут родився і все тут близьке і зрозуміле
Ответ дляlilu1990
Так любить - это не обязанность, а личное предпочтение. Мы ж о материальном говорим, и вы подтверждаете, что государство создало условия всем гражданам, из-за которых теперь все мужчины в возрасте 25-60 (кто не депутат, квартал, циркач и силовик) обязаны за страну жизнь отдать? Давайте говорить предметно. ’Люблю - не люблю’ это не государственные услуги для ее сограждан.
Ответ дляPeres Lal
Якшо ви досягли більшого чи меншого успіху тут - значить ви користувалися матеріально технічною базою держави починаючи елементарно з вакцин які вам зробили у малому віці і завдяки яким ви не вмерли від поліомієліту чи сказу
Аноним ФЕЯ• 09 января 2025
Ні одна людина у світі не винна ніякій державі своє життя. Ніхто не зобов’язаний бути рабом і цепним псом для держави. Виключно добровільна контрактна армія в т ч для захисту держави. Навіть якщо це загрожує суверенітету цієї держави.
Ответ дляlilu1990
Я при выезде готов компенсировать Украины стоимость вакцин. С удовольствием приму со стороны Украины сумму всех моих налогов за все годы труда, т.к. услуг за них я не получил и на украинскую пенсию не рассчитываю.
Ответ дляPeres Lal
В Європі у найближчі роки буде війна. Куди тікати будете? Сша теж готується до війни. Кому цікаві ухилянти?
Ответ дляIshoy
Государство создало для меня хорошие условия…хм, давайте их поищем.
Бесплатное образование? Нет
Бесплатная медицина? Нет
Хорошая инфраструктура? Нет
Достойная оплата труда? Нет
Даже не знаю, где эти условия? Как-то не могу их найти
Бесплатное образование? Нет
Бесплатная медицина? Нет
Хорошая инфраструктура? Нет
Достойная оплата труда? Нет
Чистый воздух чем вам не условия.
Ответ дляlilu1990
это было до 19
Ответ дляlilu1990
Всьо самі, всьо самі. Ага
Ну вообще то обычно все сами, особенно кто в 90 взрослел и выживал. Вы видимо не в курсе, но тогда даже на ЗП учителям кто мог скидывался, так как не платили по пол года ничего вообще. Дальше тоже сами, абсолютно никаких плюшек от государства не было, даже в ЖК при постановке на учёт надо было платить за все, включая обмену и ватку со спиртом для анализа.
Вы очень молоды и не знаете этих вещей, спросите у мамы.
Ответ дляlilu1990
Мама ни одной не ставила , принципиально.
А на базу родители вкалывали, получая невысоку зп инженера
забыли?
Ответ дляlilu1990
Ха, а вакцины тоже платные были 🤷