Я тертий жук• 10 января 2025

Який подарунок на день народження 12 років дівчинка?

Підкажіть в межах 1000 грн, що можна купити на подарунок?
любименькая• 10 января 2025
Які в дитини хобі?
Леді Душка• 10 января 2025
лучший подарок на 1000 грн это 1000 грн)
автор Я тертий жук • 10 января 2025
Ответ длялюбименькая
Які в дитини хобі?
Не знаю, доньку запросила однокласниця, ще не дуже рознайомилися, не знає, яке хоббі
любименькая• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Тоді краще гроші
автор Я тертий жук • 10 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
От я теж так думаю, а мала каже, що треба щось купити. А я не знаю що.
Думала може міні принтер, а може він їй нафіг не треба))
автор Я тертий жук • 10 января 2025
Знаю, що аніме вона любить
пьЯНА• 10 января 2025
Гроші, не витрачайте на єрунду дитячі кошти. Подарунки цікаво до першого класу, далі краще готівку.
Леді Душка• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
убедите дочку подарить деньги, тем более если она не знает чем подружка увлекается, пролетите 99% с подарком
Леді Душка• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Знаю, що аніме вона любить
Аниме очень много разных, если не знаете какое любимое-даже не пытайтесь. Говорю как мама анимешницы)
НаБалКоніХодять• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Знаю, що аніме вона любить
Сертифікат купіть у анімешний магазин
Фізик-ядерщик заочно• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Знаю, що аніме вона любить
Якщо любить аніме , то скоріше за все , любить малювати .

Якщо в вашому місті є магазини для творчості , то подивитися професійні , якісні олівці або маркери і скетчбуки .
Доль Чекомбана• 10 января 2025
Мы одноклассницам деньги дарим
Нічого вдягти• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
То нехай спитає,що вона хоче
Смажена полуничка• 10 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Знаю, що аніме вона любить
Тогда точно не тратить на ерунду. Девочка купит себе, что захочет. Моя тоже любит аниме, конкретные игры, манги, персонажи, и покупает конкретные значки, фигурки, одежду и пр. И все это стоит немало.
Смажена полуничка• 10 января 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно

У нее все это уже может быть и просто будет валяться. И в тысячу не уложиться на качественные маркеры и скетчбуки.