Захекалася читать• 10 января в 16:51

Хто живе у Польщі

Чи інтегрувалися ви і ваші діти? Чи є якісь негативні сторони і мінуси для вас? Теоретики,будь-ласка, не відписуйте,дякую) Жили там півтора роки але поїхали по контракту в іншу країну,тепер хочемо повернутися. Коли жили то подобалось,але,мову не вчили спеціально,розмовляли англійською або мінімально польською, дитині буде 2.5 роки,тільки почав розмовляти міксуючи 2 мови, тепер ще і польська буде третя...
сладкий_ноябрь• 10 января в 17:23
Ответ дляЗахекалася читать
Так безвіз 90 днів,вистачить заїхати,відновити фоп і податися на карту,доки карту розглядають можна залишатися в країні.
При умові, що децизія позитивна.
А так, як фоп призупинено, податків 0, історія податків =0 за останні півроку, то децизія скоріше за всього такою не буде.
сладкий_ноябрь• 10 января в 17:26
Ответ дляЗахекалася читать
Польське фоп є підставою податися на карту побиту
Щоб бути фоп, ви повинні мати вже карту, Візу і тд
У вас сплата в зус =0
Бойова• 10 января в 17:26
Ответ дляЗахекалася читать
Не подобається країна, дорога, небезпечна,зараз ще і у внепаді економічному і піднімають податки на купівлю житла,немає перспектив,ну і в Польщі 20% податку а тут 40% і аренда в 3 рази вища.
Ми зараз в цій країні. І були 22 роки тому тут. То згодна з вами, багато змін і не в кращу сторону. Податок у нас 20% оскільки не такі великі зарплати. Спробуємо ще продовжити перебування на 18 міс. , а тоді будемо вирішувати щось теж.
автор Захекалася читать • 10 января в 17:27
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас сплата в зус =0
За 90 днів безвізу вже будуть сплачені податки,тоді можна податися,а не одразу з нулями
сладкий_ноябрь• 10 января в 17:27
Ответ дляЗахекалася читать
Я вже писала що зараз всім українцям дозволено відкрити у Польщі фоп,раніше це можна було зробити тільки попрацювавши на поляків,тепер ні. Навіть заїхавши по безвізу можна відкрити фоп і на основі цього подаватися на карту побиту.
Можна все, маючи при улице легальні підстави знаходження на території Польщі.
У вас з документів лише ФОП, який не діє. Податки не сплачуєте,
сладкий_ноябрь• 10 января в 17:28
Ответ дляЗахекалася читать
:) ви такий фантазер
автор Захекалася читать • 10 января в 17:30
Ответ длясладкий_ноябрь
:) ви такий фантазер
Це не мої фантазії,а відповідь польського юриста і бухгалтера.
автор Захекалася читать • 10 января в 17:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Так почне сплачувати одразу при заїзді.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 января в 17:39
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас сплата в зус =0
Нет. Сейчас не так.
Фоп можно открыть и по безвизу и по статусу укр.
Сейчас нет ограничений.
автор Захекалася читать • 10 января в 17:42
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Нет. Сейчас не так.
Сейчас нет ограничений.
Ось і я про це. Фоп був відкритий по статусу укр,зараз статусу укр немає,але можна заїхати по безвізу і відновити фоп,сплачувати податки і податися на карту побиту.
Гірчинка• 10 января в 17:42
Автор це ви писали, що в Лондоні? Може вам переїхати в маленьке місто, там буде безпечніше.
автор Захекалася читать • 10 января в 17:44
Ответ дляГірчинка
Якщо втратити роботу то за новою знову треба їхати у Лондон, у маленьких містах Англії мінімальні зп і безробіття.
Замрійлива• 10 января в 17:52
Ответ дляНепогодка
Мой главный минус- программа младшей и средней школы отстаёт от укр года на полтора- два. Ну и кружки и секции тоже не сравнимы с тем, что было в Украине,ну очень все слабенькое и выбор скромный.
Не головний мінус, але дуже важливий .
Не знаю, хто вліпив фіолетову морду, але рівень науки в початковій школі трагічний.
6 клас до тепер дроби додають типу 0.3+0.03.
автор Захекалася читать • 10 января в 18:09
Ответ длясладкий_ноябрь
:) ви такий фантазер
Також зазначається, що згідно зі спеціальним законом про допомогу громадянам України, українці мають право відкрити ІП в Польщі в незалежності від дати в’їзду на територію країни.
Тобто,щоб відкрити фоп достатньо навіть безвізу.
Лялькодзьоб• 10 января в 18:12
Ответ дляЗахекалася читать
Автор,ну це ж на даний момент так,ви завтра вже переїзжаєте?.Поки ви надумаєте,можуть змінитися правила
сладкий_ноябрь• 10 января в 18:13
Ответ дляЗахекалася читать
Так почне сплачувати одразу при заїзді.
Яким чином?
Лялькодзьоб• 10 января в 18:14
Ответ дляЗамрійлива
Не головний мінус, але дуже важливий .
Ну то віддайте в приватну школу,якщо вам не подобається програма,ви вважаєте її слабкою
сладкий_ноябрь• 10 января в 18:14
Ответ дляНепогодка
Це не мінус, а плюс.
Бо саме починаючи з ліцею, діти вибирають направлення і вчаться.
В нас же, насильно вчать всіх.
сладкий_ноябрь• 10 января в 18:15
Ответ дляНепогодка
Секції і кружки розраховані на звичайний фізичний розвиток дитини. Якщо потрібно проф, то таке теж є, але ціна то вже буде не 100 злотих на місяць
После шести ни-ни• 10 января в 18:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не мінус, а плюс.
В нас же, насильно вчать всіх.
Роблять вигляд, що вчать. Що вчителі, що батьки. Діти ні, бо їм то не потрібно взагалі.
сладкий_ноябрь• 10 января в 18:17
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну може у вас таке оточення, тому ви й зробили такі висновки
В мене син в сильному ліцеї, з трьома розширеними предметами. Там в близько не має того, що вчать навіть в мат ліцеях в Україні.
сладкий_ноябрь• 10 января в 18:18
Ответ дляПосле шести ни-ни
Розшерені предмети дуже складні. Багато тем, які не проходять в Україні, або проходять дуже поверхнево
автор Захекалася читать • 10 января в 18:20
Ответ длясладкий_ноябрь
Яким чином?
В сенсі? Так як і раніше сплачував до виїзду. Робота нікуди не дінеться при переїзді, просто платитимуть теперь на польський рахунок роботодавці.
Лялькодзьоб• 10 января в 18:21
Ответ дляЗахекалася читать
Автор взагалі внавайте документи,які потрібні при подачі по бізнесу, наскільки знаю там треба дохід показувати,не за місяць,там є мінімальний проміжок часу,бізнес план потрібний
автор Захекалася читать • 10 января в 18:22
Ответ дляЛялькодзьоб
Це закон,а не правила, місяці через 4 плануємо поїхати,зараз ще договір на аренду є тут де живемо.
автор Захекалася читать • 10 января в 18:23
Ответ дляЛялькодзьоб
Наші друзі по єдг у Польщі вже подалися на карти,ніякого бізнесплану, це ж особа самозатрудньона,а не підприємство
Лялькодзьоб• 10 января в 18:23
Ответ дляЗахекалася читать
Ну так,закон можуть змінити,постійно змінюється., особливо після виборів президента.
автор Захекалася читать • 10 января в 18:24
Ответ дляЛялькодзьоб
Навряд,ну,як змінять,тоді і будемо думати,нас звідси ніхто не виганяє.
Лялькодзьоб• 10 января в 18:24
Ответ дляЗахекалася читать
Я думала,у вас фірма відкрита
Ответ дляЛялькодзьоб
Я думала,у вас фірма відкрита
Ні, єдг