Бабульція• 11 января в 03:06
TPS в США продовжили до жовтня 2026
TPS продовжили до 19 жовтня 2026 року для тих, хто приїхав в США до 16 серпня 2023 року. Гарні новини для тих, хто переживав про статус
Лунтик-паунтик• 11 января в 03:32
Фігово з іншої сторони, виходить нічого поки не зміниться для українців вдома
Їжак в панчохах• 11 января в 03:33
Ответ дляЛунтик-паунтик
При чому тут українці. TPS не лише для українців
Лунтик-паунтик• 11 января в 03:34
Ответ дляЇжак в панчохах
Зазвичай такі дати багато про що говорять
Бабульція
• 11 января в 03:35
Ответ дляЛунтик-паунтик
Може і зміниться, Трамп ще не прийняв повноваження
Марс атакует• 11 января в 03:36
Ответ дляЇжак в панчохах
Но его для украинцев продлили.
Хотя это никак не связано с тем, что и как будет у нас. Многие люди уже не собираются домой, даже когда все закончится. Работа, бизнес, у кого то уже и недвижимость есть.
СирОжино пирОжино• 11 января в 03:39
Ответ дляМарс атакует
Но его для украинцев продлили.
Было бы куда собираться
Love_Love_Love_• 11 января в 03:43
Для тих хто переживав про статус це вже не новина по перше, по друге і так ясно що його б продовжили.
Love_Love_Love_• 11 января в 03:43
Ответ дляЇжак в панчохах
Тому що новина про TPS ДЛЯ УКРАЇНЦІВ!
Їжак в панчохах• 11 января в 04:49
Ответ дляМарс атакует
Но его для украинцев продлили.
Його не продовжили для українців 🤦🤦 його продовжили для всіх. Ви думаєте в США всі тільки навколо українців крутиться?
Марс атакует• 11 января в 04:55
Ответ дляЇжак в панчохах