Миловидна леді• 12 января 2025
Навчання в Європі у ВНЗ англійською мовою
Доброго ранку всім! Хочемо після школи відправити дитину за кордон на навчання до вищого навчального закладу. Економіка, торгівля, банківська сфера. Дуже прошу поради щодо таких університетів, бажано бюджет. Що можете порадити
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Німеччина - безкоштовне.
Польща, при наявності статусу укр - теж
Німеччина Анг мовою безкоштовно?
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Пані питає про університети. В Польщі на Анг мові платно!
Зі статусом укр - ні.
В Німеччині безкоштовна вища освіта для всіх.
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В Германии залог тыс 15 евро, или работа студента минимум на тыс евро месяц. Это бесплатно пока статус беженцев
В Німеччині освіта безкоштовна для всіх.
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зі статусом укр - ні.
Зі статусом укр полькою мовою платно, Анг все платно!
Далі, Німеччина навчання Анг безкоштовне? Ви впевненна?
Ви дуже не в темі
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
Підкажіть будь ласка який саме вуз? Дякую
Не обижаюсь• 12 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Какие вузы, факультеты? Это важно. Есть факультеты с недобором на грани закрытия, после них с работой вопросы
Всі ВНЗ Швеції безкоштовні для українців зараз. Вони всі з недобором і на грані закриття? Син навчається університеті в Стокгольмі.
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ви дуже не в темі
Бляха
Зі статусом укр безкоштовне навчання!! В Німеччині вся вища освіта є безкоштовною для всіх!!!
Привіт з ботойбіччя• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы серьезно? Залог за граждан 3 стран какой знаете? Это сейчас на защите его не требуют
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бляха
Бляха зі статусом укр тільки польською безкоштовно
В Німеччині німецькі вузи які на німецькій мові - безкоштовно автор питає Анг мова
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ні, вона не знає!!!!
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ні, Англ теж безкоштовно
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну й супер. Але ж безкоштовно? :) чи не так?
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну це не безкоштовно.,чи ви взагалі
Неновая почта• 12 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Спасибі, учитывая все что вы написали, лучший вариант наверное в Англии искать?
Дальний родственник учится в Англии бесплатно.
Но он школу закончил там (выехали в 22 сразу).
На год дольше в той школе учился.
Но самое главное! Он учился в математическом интернате в Киеве. Он очень способный. Все эти олимпиады и тд.
По этому его и взяла. На стипендию или грант, не знаю. И все это помогал англичанин делать, у которого они изначально жили
Вы так сможете?
На год дольше в той школе учился.
Вы так сможете?
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Господи))
Так, помоліться.
Зайдіть в групи в фб і почитайте про вступ в Польщі на навчання англ мовою.
В мене племінниця вчиться в Варшавській політехніці на анг мові. Вчиться другий рік, навчання безкоштовне, як і в усіх дітей з України зі статусом укр. Вступала по результатам ЗНО і пройшла співбесіду на знання мови.
В мене син скоро буде теж вступати, тому я про вступ і навчання знаю не через інтернет, де купа застарілої інформації, яку переплатили всі, кому не лінь,
Весёлая морковка• 12 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, помоліться.
Моя донька також вчиться у Польщі)
До побачення)
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
О, можна ще в Англії звісно.
Подайте документи в кілька. Правда скрізь може бути різний час вступної кампанії.
Неновая почта• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Какой у него сертификат англ?
Или енгельську 6 успел получить в комвуксе?
Боневтікла• 12 января 2025
Вы все забываете писать, что сейчас много где бесплатно, потому что у детей статус защиты. Автр сейчас вам надо или на будущее? Сейчас можете бесплатно учиться на английском хоть в Швейцарии, если у ребенка будет там защита
Не обижаюсь• 12 января 2025
Ответ дляНеновая почта
Какой у него сертификат англ?
ielts C1.
Не обижаюсь• 12 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Це ж і так зрозуміло
мова ж саме про зараз. В Швеції всі, хто вступить зараз, отримують безкоштовне навчання на весь строк, не на один рік.
Боневтікла• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Це ж і так зрозуміло
Кому понятно? У автора просто написано - после школы, в стартовом. Может они в 10 классе еще и на будущее интересуются, или в 9
Неновая почта• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Це ж і так зрозуміло
Кто вам такое сказал?
Директиву все равно продлевают на 1 год только.
Из универа тебя не выгонят, а вот если право нахождения в стране закончится - будут проблемы.
Не все смогут получить «студенческие» визы например.
Не обижаюсь• 12 января 2025
Ответ дляНеновая почта
Кто вам такое сказал?
ще раз. Мій син зараз навчається в університеті в Стокгольмі. Це інформація, яка озвучена українським студентам під час вступу.
Неновая почта• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Так документы у него какие? Студенческая виза на 5 лет?
Или Директива, как у всех укранцев, которые приехали в 22 году???
Неновая почта• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Именно на каком основании он заехал в Швецию и остается в стране больше 90 дней???
Новорічна пальма• 12 января 2025
могу по Польше рассказать.
все обучение на английском платное Всегда. Цена зависит от вуза и составляет примерно 2000 евро семестр.
Вы можете использовать для поиска алгоритм, который использовала я, толтко я технические вузы искала.
Чат жпт. запрос.
Интересуют университеты Польши, в которых есть специал ности, связанные с.....( ваш список). Обучение на английском.
Составь список университетов с ссылками на их страницы, предварительно упорядочив по рейтингу
Чат жпт. запрос.
сладкий_ноябрь• 12 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Люди абсолютно не в темі, доводять тут те, про що не мають жодного поняття.
В польщі теж саме. Навіть якщо статус знімуть, то дитина буде продовжуватися вчитися безкоштовно до кінця навчання.