Миловидна леді• 12 января в 09:09
Навчання в Європі у ВНЗ англійською мовою
Доброго ранку всім! Хочемо після школи відправити дитину за кордон на навчання до вищого навчального закладу. Економіка, торгівля, банківська сфера. Дуже прошу поради щодо таких університетів, бажано бюджет. Що можете порадити
Пишна молодиця• 12 января в 12:48
Ответ дляМиловидна леді
Спасибі, учитывая все что вы написали, лучший вариант наверное в Англии искать?
Зразу в оксфорді. Не забудьте ще стипендію вимагати.
Безлім на все• 12 января в 12:54
Я бы рассматривала Францию, Grand Écoles: EDHEC Business School, IESEG School fo Management, BSB, HEC Paris, ESSEC. Это то что я рассматриваю своим но они будут учиться на французском, поэтому это дешевле
Пишна молодиця• 12 января в 12:57
Ответ длясладкий_ноябрь
Люди абсолютно не в темі, доводять тут те, про що не мають жодного поняття.
В польщі теж саме. Навіть якщо статус знімуть, то дитина буде продовжуватися вчитися безкоштовно до кінця навчання.
Це х тієї ж серії, що і навчання на англійській безкоштовно.
П.С. маємо теж студента у західній Європі, тому дуже в темі
Безлім на все• 12 января в 12:57
Ответ дляНеновая почта
Кто вам такое сказал?
Директиву все равно продлевают на 1 год только.
Из универа тебя не выгонят, а вот если право нахождения в стране закончится - будут проблемы.
Не все смогут получить «студенческие» визы например.
Мне так ’нравятся’ люди которые ’все’ знают. Пишешь про правила в стране, приходит кто-то, кто на другом статусе, и рассказывает что скоро все закончится. Уж ей-то это известно намного лучше чем тем напрямую связан с темой, консультировался с юристами профильными и т.д. Вам реально скучно? Зачем давать непрошенные советы и комментарии?
Пишна молодиця• 12 января в 12:58
Ответ дляНе обижаюсь
Якщо раптом війна закінчиться, що не дуже ймовірно, то отримає студентську візу або вже навіть внж. Який сенс зараз оце писати? Ніхто не знає, як далі буде. Зараз така ситуація
ось і все. Далі зміняться обставини, буде зрозуміло, як діяти.
Ви цікавилися які умови студентської візи, який депозит треба мати на рахунку, щоб її відкрити? Поцікавтеся....
ЛісАпетная• 12 января в 13:00
Ответ дляПишна молодиця
Так, цікавилися. Нічого сирашного не має, в більшості країн то доступно, після відкриття візи, можна гроші зняти і використовувати у своїх цілях
Блокується рахунок тільки в Німеччині, з дозволом знімати 934 євро щомісяця. Тому Німеччину і не розглядали. А по факту, поки закінчиться та війна, багато студентів вже довчиться і без тих депозитів
Пишна молодиця• 12 января в 13:01
Ответ дляЛісАпетная
Мені не смішно. Університет допоміг сину звернутися в міграційну. Вони відповіли, якщо захист закінчиться, то на підставі зарахування, отримає студентську візу на період навчання, головне податись до закінчення захисту.
Так,і головне - мати депозит на рахунку. Для різних країн він різний, але це не менше 10 тис євро...на рік.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:02
Ответ дляПишна молодиця
Так не скрізь воно безкоштовне. В державних закладах Німеччини є можливість вчитися безкоштовно на англ мові. І мак було завжди, а не з появою статусу в українців
Не обижаюсь• 12 января в 13:02
Ответ дляПишна молодиця
Та шо ж ви всіх вважаєте неспроможними відкрити той депозит
ЛісАпетная• 12 января в 13:03
Ответ дляПишна молодиця
7000 євро для Ірландії на рік. Син вже підробляє і заробляє значно більше.
Це не буде проблемою колись там
Пишна молодиця• 12 января в 13:03
Ответ дляБезлім на все
Гранд еколь англійською та ще й безкоштовно
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:04
Ответ дляПишна молодиця
І?
Студенти за рік заробляють більше. Ви так пишете, наче це якісь космічні гроші
Безлім на все• 12 января в 13:05
Ответ дляПишна молодиця
Не безкоштовно, звичайно. Ви прикалюєтесь про безкоштовно? Англійською так) я вчилася в BSB минулого року. Англійською є викладання. Не розумію, що вас розвеселило
ЛісАпетная• 12 января в 13:05
Ответ дляПишна молодиця
І оце «не менше 10», де ви ту інфо берете ?
Пишна молодиця• 12 января в 13:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми вивчали це питання ще у 2022 , навчання англійською безкоштовно. Це неможливо в принципі в Європі в неангломовній країні. Тому довелося вчитися мовою країни перебування, це дійсно безкоштовно і зі стипендією. І так, ми мали відповіді з університетів, а не форуму.
Пишна молодиця• 12 января в 13:08
Ответ дляБезлім на все
Запит автора теми - БЕЗКОШТОВНЕ навчання англійською)))
П.С. я в курсі щодо вартості навчання в гранд еколь, в курсі як важко туди вступити, тому і сміюся.
Пишна молодиця• 12 января в 13:08
Ответ дляЛісАпетная
Міжнародний відділ університету, де вчиться дитина.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:09
Ответ дляПишна молодиця
Тобто ви хочете сказати, що на сайтах державних ВНЗ Німеччини недостовірна інформація про безкоштовне навчання на англ мові?
Безлім на все• 12 января в 13:10
Ответ дляПишна молодиця
Тоді я мабуть не дочитала. Мені в голову не прийшло, що навчання в Європі англійською може бути безкоштовно.
Так, я уявляю как це важко, а тому дресирую своїх с 12 років, але безуспішно поки що(((
Пишна молодиця• 12 января в 13:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Я хочу сказати, що коли ви на практиці спробуєте отримати безкоштовну освіту англійською, то зрозумієте, що треба вчитися мовою країни перебування. Щоб безкоштовно.
ЛісАпетная• 12 января в 13:12
Ответ дляПишна молодиця
Ну то один університет. Я займалась тим питанням з 21 року, в 22 році рік консультацій, ми обирали країну і навчання саме англійською мовою, так вирішили, що буде простіше для дитини. І в кожній країні різні правила. Про не менше 10 не треба приміряти до всіх.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:18
Ответ дляПишна молодиця
В моєму оточенню є діти, які ще до війни і після початку вступали в ВНЗ Німеччини.
Єдина проблема, то після 11 не вступиш, вчилися 1-2 роки в Україні, потім вступали в Німеччину.
Моя співробітниця з класу 5 готувала дитину до вступу все в Німеччину. Син її вступив в 22 році, перед війною. Навчання Англ.
Я памʼятаю, що коли отримувала другу вищу освіту, в нас була дівчина, яка вчилася теж в Німеччині, теж на англ мові, ми ще й сміялися з нею, що в Німеччині для неї навчання безкоштовне, а в Україні вони платила.
Є також в фб група, де ви теж можете прочитати про вступ в Німеччині в державні ВНЗ з навчанням на англ. Звісно ж безкоштовно.
Пишна молодиця• 12 января в 13:20
Ответ дляЛісАпетная
Ну то напишіть автору де можна вчитися англійською безкоштовно, після української школи, не маючи при цьому захисту та ще й де гарантія безкоштовного навчання на весь період навчання, а не на час захисту плюс ще й візу безкоштовно відкриють)
Ми мали розмову з юристом і з міжнародним відділом свого університету, тому знаю, що все перелічене - ’феерический бред’. Але нікого переконувати не буду.
Тектологиня 80lv• 12 января в 13:21
Ответ дляМиловидна леді
Тогда многие сумму на 10-15
ЛісАпетная• 12 января в 13:21
Ответ дляПишна молодиця
Я вже все написала, і де вчиться мій син вже другий рік. І як отримати студентську візу і які умови. Більше того, на своє навчання і проживання він отримує стипендію плюс підробляє
Пишна молодиця• 12 января в 13:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Особливо гучно сміюся ’ вступили перед війною у 2022 у Німеччину на англійській мові безкоштовно’)))
Ви коли почнете самі шукати для дитини, а не ’знайома знайомих’, то реальність виявиться дещо інакшою.
Зупка_цем• 12 января в 13:22
Я не скажу, що великий спеціаліст, син закінчує школу в Фінляндії, то наскільки я зрозуміла.
В Європі є така штука як «international baccalaureate”. Це інтернаціональні англомовні факультети при університетах.
І якщо навчання на мові країни -безкоштовне (принаймні нам зараз).
То на тих англомовних факультетах- платно.
Конкурс на ті англомовні факультети зазвичай високий, за рахунок студентів з Індії, Китаю, арабських країн і тд.
В той час коли у українців зараз є унікальна можливість закінчити місцеві школи і з місцевим , так би мовити, ЗНО вступати на мові країни - і там конкурс значно менше.
Студентська віза - наразі не потрібна, поки існує захист.
Коли захист відмінять - стане потрібна, бо це підстава для перебування в країні.
Для студентської візи потрібна застава і вона різна для різних країн. Сума починається десь з 5000 євро.
Яка ситуація в англомовних країнах- не знаю.
Ще , наскільки знаю, в Нідерландах вся освіта платна і доволі дорога.
Не обижаюсь• 12 января в 13:23
Ответ дляПишна молодиця
Так вже вчаться діти. Це і є ’на практиці’. І вчаться безкоштовно англійською не в англомовній країні.
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:24
Ответ дляПишна молодиця
В Німеччині вся державна освіта є безкоштовною для всіх.
Є ВНЗ, де навчання англ мовою теж доступне.
Смійтеся далі
Пишна молодиця• 12 января в 13:24
Ответ дляЗупка_цем
Так, насправді все так і є.