Миловидна леді• 12 января в 09:09

Навчання в Європі у ВНЗ англійською мовою

Доброго ранку всім! Хочемо після школи відправити дитину за кордон на навчання до вищого навчального закладу. Економіка, торгівля, банківська сфера. Дуже прошу поради щодо таких університетів, бажано бюджет. Що можете порадити
Тішуся неперетішуся• 12 января в 09:30
Ответ дляНульовий сантиметр
Я знаю де гуртожиток по 90 євро.
Так пишіть де
Нульовий сантиметр• 12 января в 09:31
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так пишіть де
Так вимоги ж у автора он які. Ціною гуртожитку не перекриєш
Ms. Сама прямота• 12 января в 09:31
Ответ дляМиловидна леді
Спасибі, учитывая все что вы написали, лучший вариант наверное в Англии искать?
Хіба бурсу. Безкоштовних університетів там нема.
Тішуся неперетішуся• 12 января в 09:33
Ответ дляНульовий сантиметр
Зараз ще виявиться,що дитина вже в 11 класі і треба вже. В Європах доки попередньо подаються,як правило з січняо- березня,
Привіт з ботойбіччя• 12 января в 09:35
Ответ дляMs. Сама прямота
Англійською в будь-якій країні Європи навчання платне. Безплатно можливо лише, якщо вчитиметься державною мовою країни, куди вступає.
И дело даже не в оплате, а в качестве того образования. Дочь учится на фите чвут Прага, учеба улёт на чешском, сказать сложно это не сказать ничего, но зато на работу их оттуда забирают без скилов, со 2, 3 курса все работают , а англичане ходят на чиле все отличники, только на работу из оттуда не берут
Автор, учтите что есть много нюансов по каждому вузу
Гуглите рейтинги вузов по вашему запросу, потом ищите чаты студентов по факультетам и там спрашивайте детали, они имеют решающее значение
Ms. Сама прямота• 12 января в 09:36
Ответ дляМиловидна леді
А ви сміятись будете у себе вдома, а не там де потрібна змістовна розмова) я сюди посміятися не запрошувала
Автор, звертаєтеся в агентство, оплачуєте 3000 євро і вам все розкладають по поличках.
Привіт з ботойбіччя• 12 января в 09:36
Автор, по экономике вобще типа рулит ВШЕ погуглите по странам. Но это не точно, это я так мимоходом слышала, дочь на другое на айти учится
Нульовий сантиметр• 12 января в 09:37
Ответ дляMs. Сама прямота
А якщо повезе,то ще й виконають те,що обіцяли.
Швабристка• 12 января в 09:37
Син вступив навчається в University College Dublin, бізнес та економіка
Навчання безкоштовно. На англійській мові.
Швабристка• 12 января в 09:38
Ответ дляМиловидна леді
В Англії навчання платне
Ms. Сама прямота• 12 января в 09:38
Ответ дляШвабристка
Бо це коледж + це мова країни.
автор Миловидна леді • 12 января в 09:38
Ответ дляШвабристка
Бакалаврат в нього?
Швабристка• 12 января в 09:38
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Там дороже в разы чем в Европе. Бесплатно можно только по программе для гениев, куда берут единицы буквально
В Ірландії вступив син на навчання безкоштовно
автор Миловидна леді • 12 января в 09:39
Ответ дляШвабристка
Підкажіть назву заклада?
Швабристка• 12 января в 09:41
Ответ дляMs. Сама прямота
Бо це коледж + це мова країни.
Це вища освіта. І це Європа
Ms. Сама прямота• 12 января в 09:41
Ответ дляШвабристка
Це вища освіта. І це Європа
Ну аякже)) успіху))
Швабристка• 12 января в 09:42
Ответ дляМиловидна леді
Бакалаврат в нього?
Так, але якщо потім на магістра залишитись, модна дотримати підвищену стипендію, за успіхи
Швабристка• 12 января в 09:42
Ответ дляМиловидна леді
Підкажіть назву заклада?
Я вже написала
Швабристка• 12 января в 09:42
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну аякже)) успіху))
Дякую
Швабристка• 12 января в 09:46
Ще українці навчаються безкоштовно на економічних в університеті Limerick, Корк
Мій син працює і отримує стипендію, грошей хватає йому, в мене не просить
ротцвеники• 12 января в 10:05
Ответ дляШвабристка
Де живе? Сам винаймає чи в безкоштовному житлі?
Швабристка• 12 января в 10:09
Ответ дляротцвеники
В Дубліні знімає кімнату в гуртожитку
сладкий_ноябрь• 12 января в 10:34
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вы сейчас все смешали до купы. Бюджет т е бесплатное образование в Европе только на языке страны, на англ платно примерно от 5 тыс евро год и выше. Общежитие еда тыс до 10 год, если будет стипендия то ваши расходы меньше. Все зависит от вуза. Учитывайте что поступить не просто, учится ещё сложнее
Не має від 5. Німеччина безкоштовно, Польща від 1-1,5.
Не обижаюсь• 12 января в 10:35
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ні, це не так. Зараз багато де навчання для українців безкоштовне не тільки на мові країни. Швеція, наприклад, безкоштовне навчання англійською.
Привіт з ботойбіччя• 12 января в 10:36
Ответ длясладкий_ноябрь
В Германии залог тыс 15 евро, или работа студента минимум на тыс евро месяц. Это бесплатно пока статус беженцев
сладкий_ноябрь• 12 января в 10:36
Ответ дляВесёлая морковка
Ви смішна )
Безкоштовно в Європі)))
Ну я підпишуся)
Живу у Європі
Чому ні?
Ви не в темі.
сладкий_ноябрь• 12 января в 10:37
Ответ дляMs. Сама прямота
Німеччина - безкоштовне.
Польща, при наявності статусу укр - теж
Весёлая морковка• 12 января в 10:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ні?
Ви не в темі.
В якій країні безкоштовно ( без кредиту на роботу) ? Дякую
Привіт з ботойбіччя• 12 января в 10:37
Ответ дляНе обижаюсь
Какие вузы, факультеты? Это важно. Есть факультеты с недобором на грани закрытия, после них с работой вопросы
Весёлая морковка• 12 января в 10:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Німеччина - безкоштовне.
Польща, при наявності статусу укр - теж
Пані питає про університети. В Польщі на Анг мові платно!