ЭтаваНиМожетБыть• 13 января 2025

Золофт, чем прикрывали?

Врач прописал гидроксизин,седативное.
СМСница• 13 января 2025
Лика-прилипка• 13 января 2025
Опипрам
ОхиИВздохи• 13 января 2025
Что значит прикрывали ?
Конфиденциальность• 13 января 2025
Ламіктал
Конфиденциальность• 13 января 2025
А чому в питанні золофт? Сентралін (золофт) і гідроксізін якби різні діючі речовини.
Не любовница• 13 января 2025
Гидроксизин
Конфиденциальность• 13 января 2025
Тю, тільки дійшло, що гідроксізін і є прикриття, туплю.
Дочці виписали золофт, прикриття ламіктал, але коли почала жалітися на порушення сну, додала ще третім препаратом гідроксізін
Янка-угомонись• 21 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Как вес на золофт? Какие побочки?
Конфиденциальность• 21 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Как вес на золофт? Какие побочки?
Спочатку гралися з дозами, була сонливість, але зараз все ок, виправили.
Конфиденциальность• 21 января 2025
А вага у дитини і так була на нижній нормі, тому змін не побачили.
Кучерявочка• 27 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Підкажіть, будь ласка, на якій дозі стало краще і пройшла сонливість?
Сину призначили з 50 мг
Конфиденциальность• 27 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Сину призначили з 50 мг
Золофт 50, ламіктал 50, гідроксизин 25. Сонливість саме подвійним лакмікталом прибрали.
Кучерявочка• 27 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую! Трохи не зрозуміла механізм, протиепілептичні наче навпаки самі по собі викликають гальмування і сонливість, і гідроксизін.
Можливо, ввійшли в дозування золофту, звикли і сонливість зменшилась. Бо сам золофт вважається стимулюючим.
Що ж, все одно треба починати і дивитись