Не цілуюсь з бодуна• 13 января 2025

Тест на аутизм

Скажіть будь ласка роблять в Україні тест на аутизм онлайн? Офіційно. І якщо роблять, то де. Поділіться контактами будь ласка.
Коленная ложечка• 13 января 2025
Для батьків є перелік червоних прапорців. А психіатр з великою вірогідністю скаже і без теста.
Кицюююня• 13 января 2025
По одному тесту не поставлять діагноз. В усякому разі так не має бути.
Сердючка• 13 января 2025
Навряд чи онлайн вам поставлять діагноз офіційно , там треба прослідкувати за поведінкою, і багато інших чинників для постановки діагнозу
автор Не цілуюсь з бодуна • 13 января 2025
Ответ дляСердючка
Хто має слідкувати за поведінкою? Лікар? Як саме це робиться?
Ответ дляКоленная ложечка
Червоні прапорці не співпадають, тому і хочу зробити тест
Гага Газу• 13 января 2025
Якщо дитина маленька, скористайтеся для початку онлайн опитувальником M-CHAT-R
https://dbayu.com.ua/опитувальник-m-chat-r/
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Приходите на прийом, дитині дають різні завдання, залежить від віку. Дивляться як виконує.
Зазвичай до цього виключають інші хвороби.
Ответ дляГага Газу
Доросла людина. Онлайн зробити нормально не можемо. Там описані ситуації, яких в житті не було. Тому не знаємо як відповідати. А якщо відповідь ставим гіпотетически, то 92% . Але такого не може бути.
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Доросла людина
Коленная ложечка• 13 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Доросла людина
Дорослу теж тестує психіатр. Можливо у людини інший розлад. Знайдіть спеціаліста лікаря-психіатра і на прийомі всі скарги і інші моменти обговорите