Цукерберг заборонив тампони в чоловічих туалетах у своїй компанії і я вважаю це неприпустимим, адже він порушує права деяких категорій людей на самовираження і здатність відчувати себе комфортно у суспільстві, тобто це дискримінучий крок і виражаю повний протест його діянням. Надіюсь, зі мною тут буде чимало солідарних людей, коли так порушуються права і свободи людини у сучасному неотесаному світі!
Давно без алко• 13 января в 16:15
Правильно, в чоловічих заборонено. Хто ще не визначився хто він, має окремий туалет
Гидроусилитель руля• 13 января в 16:17
А можеш з плакатом піти під якесь тцк чи ОПп і відстоювати права чоловіків, яких бусифікують? А то якось слабенько пискнула про тампони в чоловічих туалетах)
Омлетик• 13 января в 16:17
Ваш коллега на этом форуме на днях уже публиковал эту новость.
А, может, это и были вы, с другого аккаунта.
Сало не люблю• 13 января в 16:17
Ви у Цукерберга працюєте чи вам тампонів в чоловічих туалетах не вистачило?
Нащо створювати 158 тему?
Лгин• 13 января в 16:18
Прям сам пришел, ох*ел от непотребства и все запретил, да.
У него целый штат на повестку работает, он вообще не в курсе. Смиритесь, ваши проблемы сейчас не в тренде.
Стрекоза любви• 13 января в 16:18
Там наче трохи не так:
«The New York Times пише, що володар ФБ доручив прибрати тампони для «небінарних персон» та трансгендерів із чоловічих туалетів в офісах Meta, що вже викликало хвилювання серед співробітників компанії.»
Для прикладу, якщо я народилася жінкою, хоча вважаю себе «небінарною особою», то можу зайти в будь-який туалет.
Але менструювати я ж від цього не перестану?
Сплюшка• 13 января в 16:20
Ответ дляСтрекоза любви
Там наче трохи не так:
Ну він просто не хоче, щоб небінарні тітки заходили до чоловічих туалетів.
Сало не люблю• 13 января в 16:21
Ответ дляСтрекоза любви
Там наче трохи не так:
Володар ФБ)))
Весняний Марафон• 13 января в 16:22
А нічого, що оте невизначене порушує моє право як чоловіка нормально відлити??? А ще жіночки прибиральниці, які що в туалеті, що в спортзалі в роздягальні підлогу миють…
Вже думав помститись - влаштуватись в СпортЛайф і мити підлогу в жіночій роздягальні
Міс Всесвіт• 13 января в 16:23
У меня ни в одном офисе тампонов в туалете не было. Оказывается это ущемление моей женственности? Щас оскорблюсь.
Сосиска_Втесте• 13 января в 16:23
А навіщо ви хочете самовиражатися саме в чоловічих туалетах?
Стрекоза любви• 13 января в 16:24
Ответ дляСплюшка
А як відсутність тампонів цьому перешкодить, скажімо так, в інші дні циклу?
Міс Всесвіт• 13 января в 16:25
Ответ дляФрекен бок
Будемо писати петицію😁? Президенту... От тільки якому🤔?
Президенту Трансландії, Небінару Небінаровичу.
Как_б_не_так• 13 января в 16:28
Ответ дляМошей ницца
Брешете вы. Я была сегодня там, тампоны на месте.
На каком ещё месте?
Мошей ницца• 13 января в 16:29
Ответ дляКак_б_не_так
На каком ещё месте?
В коробке для гигиенических средств!
Ответ дляСадоводница
А как он мог запретить, он что владыка туалетов?🤣
Читайте уважно, у своїй компанії
Садоводница• 13 января в 16:32
Ответ дляTriphunter
Читайте уважно, у своїй компанії
Аа, ну если в своей компании, то это его право.
Українська зірочка• 13 января в 16:41
А куди чоловік засновує собі тампон? Питаю просто з цікавості.
Пухнасті штани• 13 января в 16:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Може при поносі використовують😁