Показушница• 13 января 2025

Це що за срам? Це та сама, яка кричала що у війну не можна радіти і дарувати под

І дарувати подарунки?
Що люди голодують, ліків немає. Стидила Трінчер. А сама що постить? Це ок?
Що нею керує?
Мальовнича даль• 13 января 2025
Что за мартышка?
Бджолина королева• 13 января 2025
А связь какая между подарками и фото?
автор Показушница • 13 января 2025
І ви знаєте, я не проти таких фотосессій. Від людини яка ні до кого не лізе і не вчить як жити. Але від тоі яка повчає інших, я в шоці.
Ранковий базар• 13 января 2025
Що сталось, чоловік таки зрадив?)
Кубик Рубика• 13 января 2025
Насмоктала только на шубейку
автор Показушница • 13 января 2025
Ответ дляБджолина королева
А связь какая между подарками и фото?
Пояснення:
Маша (в ван кліф і картьє) презирливо почає трінчер що в часи війни радіти і виставляти подарунки чоловіка не комільфо,
А тій чоловік подарував Порше
Що це недоречно, коли люди голодують і немає ліків.
В той же час знову Маша..
А це доречно коли немає ліків?
автор Показушница • 13 января 2025
Ответ дляРанковий базар
Що сталось, чоловік таки зрадив?)
Не знаю.. але двулічність якась
Амелі на мілені• 13 января 2025
Уже гамаши и пояс из собачей шерсти ей пора)) кости греть, и фапочку а то голову надуло
ГонУрова дівка• 13 января 2025
Ответ дляКубик Рубика
Насмоктала только на шубейку
Ще й таеу коротеньку)
Ну хоч плач
Викупана• 13 января 2025
И тут колготки. Постоянно в ленте попадаются фотки аля фешн вог, и там девы в колготках без юбок. Это секси сейчас? Мне каким-то детским садом отдает
Дай подивлюся• 13 января 2025
А что это за престарелая милфа в трусиках?
Зяблик протестант• 13 января 2025
Та дайте спокій, в Машкі своїх проблем купа і комплексів ще більше. Трінчер вона як матуся пальчиком помахала
ЗаведУющая• 13 января 2025
Она на наркоте?
Бджолина королева• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Пояснення:
А тій чоловік подарував Порше
В той же час знову Маша..
А це доречно коли немає ліків?
Причем здесь ліки к фотосессии в колготках?
Если фотосессию не делать ліки появляться или что?

Вы слишком буквально воспринимаете интервью и вопросы в них. Если интервьюер что-то спрашивает, это не значит что он имеет к интервьюируемому какие то претензии.
Это просто вопрос, то что интересно будет услышать публике. А публика у нас не совсем в адеквате. Так что вопросы отвечают запросам общества.
Метровий сантиметр• 13 января 2025
Ответ дляМальовнича даль
Что за мартышка?
Это знаменитость, она же патриотка, верная жена и т.д. и т.п.
Пригощаю кашею• 13 января 2025
То Єфросініна? Божечки, шо вона така страшна стала
lilu1990• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Може в неї якась особистісна або вікова криза пов´язана із самооцінкою.
автор Показушница • 13 января 2025
Ответ дляВикупана
Новий тренд
Муд 2025 пише оця во
Класний муд. Чоловік/коханнць вдома, не в окопі. Чом би і ні
Муд війни вона не відчуває
Рогнеда Карповна• 13 января 2025
Я її не впізнала.Срамота.
Ваша прЭлесть• 13 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я её тоже только на последнем фото узнала) Вот что скальпель с людьми делает.
Несу пургу• 13 января 2025
Чего к ней пристали. То что не фотогенична, то да, а так имеет право фотографироваться как хочет.
Гарачий Чокалад• 13 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
пластику сокирою робили.
парИла я парИла• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Пояснення:
А тій чоловік подарував Порше
В той же час знову Маша..
А це доречно коли немає ліків?
Это Ефросинина?
Как по мне, то очень подлая личность. С двойными стандартами.
Дуболом• 13 января 2025
Ну так вона явно голодує, судячи з вигляду. Не бреше короче.
Рогнеда Карповна• 13 января 2025
Вона колготи рекламує?
Неробименінерви• 13 января 2025
Ответ дляНесу пургу
но при єтом не хуе...ть других за фото, подарки и все остальное
Стрекоза любви• 13 января 2025
Класна фотосесія насправді
Можу тільки порадіти за цілеспрямованість, вміння тримати себе в формі і гарно виглядати. Розумію, чого це варте, враховуючи, що їй не 18.
Хоч мене вона теж підбішує час від часу деякими своїми інтервʼю, але до зовнішності взагалі питань немає. Класна!
Гореотума• 13 января 2025
Якась страшила
Едимнаморе• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Пояснення:
А тій чоловік подарував Порше
В той же час знову Маша..
А це доречно коли немає ліків?
Кто такие Маша, Тринчер и их мужья? И почему Вас так колбасит от посторонних людей?
парИла я парИла• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Новий тренд
Муд 2025 пише оця во
Муд війни вона не відчуває
А это ещё кто?
Тоже ведущая?