Радість моя• Изменено 13 января 2025

Хто ще не отримав 1000 грн. єПідтримки за місяць (!) часу?

Чесно кажучи, от не хотіла оформляти ту ’виплату’, але, знаючи, що ця зелена гоп-компанія все одно роздерибанить між собою ці мільйони й оком не моргне, вирішила оформити, аби в подальшому переказати її на ЗСУ.
Оформила місяць тому, а віз і нині там, хоча ж так переконливо, так обнадійливо обіцяли, що надійдуть ті аж надто ’великі’ гроші протягом 10 днів. В принципі, не здивована, яка, к@рва влада, така й допомога.
У кого ще ось так? Це вже все, можна ’запити водою’ і не згадувати?
Дякую.
Не танцую- но пою• 13 января 2025
Я

Не танцую- но пою• 13 января 2025
Хочу оплатити комуналку бо борг
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Я
А в якому банку у вас відкрита карта?
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Я
.
Не танцую- но пою• 13 января 2025
Ответ дляРадість моя
А в якому банку у вас відкрита карта?
Приват, але я ще не знаю як це робиться)Дії немаю, казали можна на УП
Прилипало• 13 января 2025
Напишите им в поддержку
Потужна махіна• 13 января 2025
Аналогічна ситуація 14.12 оформила досі немає
Отримали тільки ті хто оформив до 11.12

В рот не ложи• 13 января 2025
Я отримала через тиждень. Вже давно витратила.
Мама чекала трошкі довше. Десь днів 10.
Точно пом´ятаю, що я подала в її Дії заявку 16.12.24. У сестри був якраз день народження і ми збиралися разом. І десь зразу після Різдва гроші прийшли. Десь 26-27.12.
Прикуси Язика• 13 января 2025
12.12 оформила. Досі немає
Жена_КотораяСтена• 13 января 2025
Тоже самое
В рот не ложи• 13 января 2025
А ви перевіряли банківський рахунок? Бо в мене в Дії довго світився надпис ’в обробці’, а гроші вже давно були на рахунку.
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляПотужна махіна
Отримали тільки ті хто оформив до 11.12
А, то значить я не одна на кого моя ’улюблена’ зелена шайка куй поклала)) Хотіла на протези найближчим часом хлопцям-героям закинути.
Дякую!
Все питаю зарання• 13 января 2025
А у меня получилось оформить только 27.12. Я с первого дня, каждый день, принципиально уже заходила и не могла оформить. А когда я их получу интересно. Это при том, что я все друзьям, знакомым в первый день сказала, как оформить, они все получили, я ...🤣
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Мама чекала трошкі довше. Десь днів 10.
Мої близькі теж вже й забули, що отримували. А в мене ось так...але бачу за відповідями, що то вже така собі тенденція.
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Перевіряла. Кристально ’гола’ та карточка)
Форсия• 13 января 2025
Не оформляла ни одной льготы или выплаты никогда.
Гола з конопель• 13 января 2025
Я оформила 4.12 днём и получила 25 декабря, маме оформила тоже 4.12, но вечером, до сих пор нет ничего.
Форсия• 13 января 2025
У меня и Дии нет.))
Без Баяна• 13 января 2025
О, я с вами в один день подала, тоже глухо. А вот мужу и сыну 1 декабря оформляла, получили через 10 дней.

автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Мабуть, тоді, коли я. Ну шо, ждьом-с)
Нетутешня• 13 января 2025
Оформила 3.12. и 13.12 пришли 3000грн.
Уже пристроила и забыла.
Гола з конопель• 13 января 2025
Ответ дляПрилипало
Напишите им в поддержку
Как? Там только бот отвечает всякую фигню по шаблону.
Дрібка щастя• 13 января 2025
Ответ дляvisiоп
Ой,примите наши поздравления,это очень важная информация в этой теме
Дрібка щастя• 13 января 2025
Ответ дляvisiоп
У меня и Дии нет.))
Вы очень уникальная)
Форсия• 13 января 2025
Ответ дляДрібка щастя
В теме как раз об этом и спрашивается, кто не получал? Перечитывайте по два-три раза, если с первого не понимаете. И завязывайте говорить о себе во множественном числе, не к добру это.
Дрібка щастя• 13 января 2025
Ответ дляvisiоп
Нет,спрашивается как раз у тех,кто оформил,а не у таких душнил,как вы
’Хто ще не отримав 1000 грн. єПідтримки за місяць (!) часу?’
Перечитайте три раза,пять, десять
Мочалкин блюз• 13 января 2025
Теж 14 грудня оформила з наміром кинути її на донат, але теж в обробці
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляБез Баяна
Мені щось здається, що справа ще в банку, який буде здійснювати транзакцію. Я оформила в ощаді, а це мега некомфортний банк в плані обслуговування. В Приваті то все якось все більш налагоджено і швидше відбувається.
автор Радість моя • 13 января 2025
Ответ дляГола з конопель
Ага, клікала на ту підтримку, побачила, що буду ’спілкуватись’ з ботом, - швиденько закрила то діло. Марна трата часу.
Нетутешня• 13 января 2025
Ответ дляДрібка щастя
Перечитайте три раза,пять, десять
+++