Радість моя• Изменено 13 января в 22:44

Хто ще не отримав 1000 грн. єПідтримки за місяць (!) часу?

Чесно кажучи, от не хотіла оформляти ту ’виплату’, але, знаючи, що ця зелена гоп-компанія все одно роздерибанить між собою ці мільйони й оком не моргне, вирішила оформити, аби в подальшому переказати її на ЗСУ.
Оформила місяць тому, а віз і нині там, хоча ж так переконливо, так обнадійливо обіцяли, що надійдуть ті аж надто ’великі’ гроші протягом 10 днів. В принципі, не здивована, яка, к@рва влада, така й допомога.
У кого ще ось так? Це вже все, можна ’запити водою’ і не згадувати?
Дякую.
Не танцую- но пою• 13 января в 22:46
Я
Не танцую- но пою• 13 января в 22:47
Хочу оплатити комуналку бо борг
автор Радість моя • 13 января в 22:47
Ответ дляНе танцую- но пою
Я
А в якому банку у вас відкрита карта?
автор Радість моя • 13 января в 22:47
Ответ дляНе танцую- но пою
Я
.
Не танцую- но пою• 13 января в 22:48
Ответ дляРадість моя
А в якому банку у вас відкрита карта?
Приват, але я ще не знаю як це робиться)Дії немаю, казали можна на УП
Прилипало• 13 января в 22:49
Напишите им в поддержку
Потужна махіна• 13 января в 22:50
Аналогічна ситуація 14.12 оформила досі немає
Отримали тільки ті хто оформив до 11.12
В рот не ложи• 13 января в 22:50
Я отримала через тиждень. Вже давно витратила.
Мама чекала трошкі довше. Десь днів 10.
Точно пом´ятаю, що я подала в її Дії заявку 16.12.24. У сестри був якраз день народження і ми збиралися разом. І десь зразу після Різдва гроші прийшли. Десь 26-27.12.
Прикуси Язика• 13 января в 22:50
12.12 оформила. Досі немає
Жена_КотораяСтена• 13 января в 22:51
Тоже самое
В рот не ложи• 13 января в 22:51
А ви перевіряли банківський рахунок? Бо в мене в Дії довго світився надпис ’в обробці’, а гроші вже давно були на рахунку.
автор Радість моя • 13 января в 22:53
Ответ дляПотужна махіна
Отримали тільки ті хто оформив до 11.12
А, то значить я не одна на кого моя ’улюблена’ зелена шайка куй поклала)) Хотіла на протези найближчим часом хлопцям-героям закинути.
Дякую!
Все питаю зарання• 13 января в 22:55
А у меня получилось оформить только 27.12. Я с первого дня, каждый день, принципиально уже заходила и не могла оформить. А когда я их получу интересно. Это при том, что я все друзьям, знакомым в первый день сказала, как оформить, они все получили, я ...🤣
автор Радість моя • 13 января в 22:55
Ответ дляВ рот не ложи
Мама чекала трошкі довше. Десь днів 10.
Мої близькі теж вже й забули, що отримували. А в мене ось так...але бачу за відповідями, що то вже така собі тенденція.
автор Радість моя • 13 января в 22:57
Ответ дляВ рот не ложи
Перевіряла. Кристально ’гола’ та карточка)
Форсия• 13 января в 23:00
Не оформляла ни одной льготы или выплаты никогда.
Гола з конопель• 13 января в 23:00
Я оформила 4.12 днём и получила 25 декабря, маме оформила тоже 4.12, но вечером, до сих пор нет ничего.
Форсия• 13 января в 23:00
У меня и Дии нет.))
Без Баяна• 13 января в 23:01
О, я с вами в один день подала, тоже глухо. А вот мужу и сыну 1 декабря оформляла, получили через 10 дней.
автор Радість моя • 13 января в 23:01
Ответ дляВсе питаю зарання
Мабуть, тоді, коли я. Ну шо, ждьом-с)
Нетутешня• 13 января в 23:01
Оформила 3.12. и 13.12 пришли 3000грн.
Уже пристроила и забыла.
Гола з конопель• 13 января в 23:02
Ответ дляПрилипало
Напишите им в поддержку
Как? Там только бот отвечает всякую фигню по шаблону.
Дрібка щастя• 13 января в 23:03
Ответ дляvisiоп
Ой,примите наши поздравления,это очень важная информация в этой теме
Дрібка щастя• 13 января в 23:05
Ответ дляvisiоп
У меня и Дии нет.))
Вы очень уникальная)
Форсия• 13 января в 23:05
Ответ дляДрібка щастя
В теме как раз об этом и спрашивается, кто не получал? Перечитывайте по два-три раза, если с первого не понимаете. И завязывайте говорить о себе во множественном числе, не к добру это.
Дрібка щастя• 13 января в 23:06
Ответ дляvisiоп
Нет,спрашивается как раз у тех,кто оформил,а не у таких душнил,как вы
’Хто ще не отримав 1000 грн. єПідтримки за місяць (!) часу?’
Перечитайте три раза,пять, десять
Мочалкин блюз• 13 января в 23:06
Теж 14 грудня оформила з наміром кинути її на донат, але теж в обробці
автор Радість моя • 13 января в 23:06
Ответ дляБез Баяна
Мені щось здається, що справа ще в банку, який буде здійснювати транзакцію. Я оформила в ощаді, а це мега некомфортний банк в плані обслуговування. В Приваті то все якось все більш налагоджено і швидше відбувається.
автор Радість моя • 13 января в 23:08
Ответ дляГола з конопель
Ага, клікала на ту підтримку, побачила, що буду ’спілкуватись’ з ботом, - швиденько закрила то діло. Марна трата часу.
Нетутешня• 13 января в 23:10
Ответ дляДрібка щастя
Перечитайте три раза,пять, десять
+++