Love_Love_Love_• 14 января в 08:28

Як ви вважаєте, в чому феномен Діани?

Вона ж зовсім не красива, але харизматична
Стіл ки років пройшло, а її люблять, для багатьох вона еталон
Э-велин@• 14 января в 10:49
Ответ дляАnnеt
’королевская внешность’ - это вы вспоминая Викторию и Елизавету?
Для того, чтобы быть королевой, не нужна специфическая внешность. Она прекрасна, открытая, светлая, в отличии от черных завистливых жаб
Э-велин@• 14 января в 10:50
Ответ дляЕленка14
І до речі, з приводу благодійності, завдяки якій її ледь не до святих відносять: нею займаються майже всі, у кого єдина професія: дружина когось. І до речі, інші члени королівської родини теж займаються благодійністю і навіть більше зробили за Діану. Тільки їх не піарили і взагалі вони були не такими цікавими.
Тобто, виходить, що єдина принада - це вийшла заміж за принца. Причому вийшла ціле направлено. Про коханку всього життя вона знала, втримати брак навіть не намагалася, вона взагалі не намагалася що небудь зробити для свого брака.
А так добре казати, що зробила багато для людей: сиділа на утриманні, їй сплачувалося все-все-все, кошти, які надавав її фонд - були не її кошти, а те, що ’донатили’ інші. І як власник будь якого фонду вона, Діана, ще й мала з цього прибуток.
Не була б вона дружиною принца, дуже сумнівною була б її ’доброта’ та ’харизма’
Порошенко тоже пиарится на благотворительности, только почему то никого не радует
Аnnеt• 14 января в 10:51
Ответ дляЭ-велин@
она - потомственная аристократка. высший слой общества в 20-м веке. атавизм и пережиток. милая и светлая она была только как образ для публики. и это всё уже сто раз описано её биографами и современниками.
Еленка14• 14 января в 10:55
Ответ дляЭ-велин@
Бо немає у нього поганої свекрухи Ось і увесь секрет

А так вона вдало поєднала образ жертви: свекруха холодна, чоловік холодний, коханка не давала спокою. Її взагалі з дитинства ніхто не любив, всі до неї були холодні. Бідна і ніщастна. Тільки батьків ніхто не звинувачує, а покійну королеву досі чихвостять
Э-велин@• 14 января в 11:51
Ответ дляАnnеt
Это все бла бла бла, аристократка. Люди просто люди.
Э-велин@• 14 января в 11:53
Ответ дляЕленка14

Да, это травмированные люди, когда их никто не любит.
Тут темы почитать, такие несчастные, мама читать заставляла, капец, детство прошло даром. А других не жалко, им можно с разбегу убиться ап стену
Еленка14• 14 января в 15:34
Ответ дляЭ-велин@
І причому тут свекруха, хоч вона і королева? Чому немає претензій до її (Діани) батьків? Бо з ними вже не так цікаво?
Э-велин@• 14 января в 16:24
Ответ дляЕленка14
Вы меня с кем то перепутали, ничего против свекрови не писала. Хотя и это тоже в копилку.
Вы сами пишите, с детства никто не любил
Офигенное детство. Потом замуж вышла по любви, а ее опять никто не любил, ни муж, ни та же свекровь. А это разве не важно, когда не просто тетка, а королева тебя травит или игнорит. Диана
одна противостояла всему этому сборищу и может поэтому ее нервные срывы, и может поэтому часто допускала ошибки, но кто не ошибался?
Потом, она сама была хорошей мамой. Разве это не показатель, не озлобиться, не срываться на беззащитных, а дать свои детям то, что не давали ей - любовь
Еленка14• 14 января в 16:31
Ответ дляЭ-велин@
Ні, не з ким я вас не плутала, і так, свекруха - то просто тітка, яка не зобов´язана любити свою невістку. Ви і в житті покладаєте всі надії, помилки і зобов´язання на оточуючих людей? Кожен коваль свого щастя, а не чекає, коли хтось чужий полюбить. Зате своїм батькам можна і не закидати відсутність уваги та любові. Вони ж не королі.
І так, вона (Діана) така тупа була, що навіть принцу не було про що з нею розмовляти.
Можете ліпити свою фіолетову бабу, на мою сформовану думку це не вплине.
Э-велин@• 14 января в 17:07
Ответ дляЕленка14
Любая тетка может себя вести или адекватно по отношению к вам или нет. Вы наковали себе счастья под обсуждением каждого шага от папарацци в газетах - вы молодец.
Ага, така тупа, что всем остальным простым звездам кино и сцены,было о чем с ней поговорить, а только умному Чарльзу, мечтающему стать тампоном старухи Камиллы, не о чем. Ну не о чем, и давай, до свидания. Развелась и молодец. Зато миллионер Додди нашел, о чем с ней говорить
Еленка14• 14 января в 17:19
Ответ дляЭ-велин@
Ви про мільйонера Доді хоч трохи читали? І так, мільйонером легко бути, коли ти син мільйонера.
Щодо тієї тітки, яка вам не дає спокою: вона сама виховувалася в таких умовах, її діти виховувалися в таких умовах, брат/сестра Діани виховувалися в таких умовах - ніхто не чекав, що їм зобов´язані в чомусь, і ніхто свої помилки/невдачі не перекладає на інших.
Про папарацци смішно. Ви змішали все до купи, навіть приблизно не розуміючи психології.
Э-велин@• 14 января в 20:47
Ответ дляЕленка14
Ваши завистливые вбросы смешно читать)), Диану пол мира любили, но только вы знаете правду, и особенно, какими стали ее братья/ сестри
И да, дети миллионеров тоже миллионеры. Живите с этим
Еленка14• 14 января в 20:53
Ответ дляЭ-велин@
Смішно читати саме вас. Ваше раболепське захоплення звичайними людьми, у яких єдине їх досягнення: вдало вийти заміж чи народитися в сім´ї мільйонера - викликає лише сум. Живіть з цим. ’Не сотвори себе кумира’......
Э-велин@• 14 января в 21:54
Ответ дляЕленка14
Ну посмейтесь, что вас еще остаётся. Особенно с вашими досягненями)))
Еленка14• 14 января в 21:57
Ответ дляЭ-велин@
Так сміялися ви. Вже забули?