begovelik• 14 января в 13:08

Мами 17-річних, які не вивозять своїх синів.

З яких причин не вивозите?
Ніка Найз• 14 января в 13:11
Все кто хотели и могли уже вывезли! Остались только патриотично настроенные!
nutty• 14 января в 13:12
Мабуть є запасні....?
coloritka• 14 января в 13:13
В мене не має, але є в знайомих. Якщо він не хоче як його вивезеш
ProstoKoschka• 14 января в 13:14
А з якою ціллю питаєте? Мені все одно, хто, кого і чого не вивозить
Аноним ФЕЯ• 14 января в 13:14
В мене немає синів, але це очевидно. Немає ресурсів для оплати навчання і проживання за кордоном, бояться залишити дитину без нагляду в чужій країні , а виїхати з ними теж не мають можливості. Сподіваються, що дітей пронесе, що вони їх заховають до кінця війни і вбережуть від мобілізації. Ну і попри все, є багато дітей, котрі самі не хочуть виїжджати, через якісь свої переконання і теж сподіваються пересидіти мобілізацію, якщо така прийде.
Кіттікет• 14 января в 13:16
Різні причини. Основна, я думаю, немає коштів на навчання та проживання за кордоном.
Аноним ФЕЯ• 14 января в 13:16
А ще, я думаю, якщо оголосять мобілізацію з 18, то мами вийдуть на вулицю і підуть з сокирами на київ на банкову.
Ніка Найз• 14 января в 13:17
Ответ дляКіттікет
Да Запад не резиновый!
Ніка Найз• 14 января в 13:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Почему мамы 25 леток не устроили майдан?
nutty• 14 января в 13:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не підуть ((
всем надо• 14 января в 13:18
Скоро инаугурация Трампа. После нее возможно начнутся переговоры. Наверное многие надеются что скоро наступит мир.
автор begovelik • 14 января в 13:18
Ответ дляProstoKoschka
А ви з якою метою питаєте? Чого вам все одно, хто і кого не вивозить, і не все одно, чого я запитую?
Аноним ФЕЯ• 14 января в 13:18
Ответ дляnutty
Не підуть ((
Я би пішла. Навіть якщо ніхто би більше не пішов.
anabelia• 14 января в 13:18
Це те саме, що питати, а чому не працюєте за кордоном і не виїжджаєте на пмж? Тому що для цього потрібні ресурси. Ті, у кого вони є і без війни виїжджали. Ті, у кого нема-сидять вдома. Перспектива жити у вагончику невідомо скільки не приваблює. Чи Ви думаєте, що всі мають знання іноземних мов і затребувані спеціальності?
автор begovelik • 14 января в 13:18
Ответ дляcoloritka
Розмовляти і поясняти
Ніка Найз• 14 января в 13:18
Ответ длявсем надо
Увы, но мира не будет в 2025 году...
Ніка Найз• 14 января в 13:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
А смысл?
всем надо• 14 января в 13:19
Ответ дляНіка Найз
Увы, но мира не будет в 2025 году...
Может будет. Когда то же он будет.
nutty• 14 января в 13:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Кіттікет• 14 января в 13:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
так можете й зараз піти
Аноним ФЕЯ• 14 января в 13:20
Ответ дляНіка Найз
А смысл?
Вам не варто нічого пояснювати, ви проросійський бот на зп.
Ніка Найз• 14 января в 13:20
Ответ длявсем надо
Может будет. Когда то же он будет.
Дата ’когда-то’ ближе к теме в нашей ситуации!
Ніка Найз• 14 января в 13:20
Ответ дляКіттікет
так можете й зараз піти
да! Почему нет?!
автор begovelik • 14 января в 13:20
Ответ дляanabelia
Це все зрозуміло, але життя дитини, особливо вашої дитини, має бути для вас безцінним, як мені здається.
Ніка Найз• 14 января в 13:21
Ответ дляbegovelik
Вы своей темой просто выгоняете людей из Украины!
Аноним ФЕЯ• 14 января в 13:21
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
Це найстрашніше. В людях вбили будь яку волю і бажання. Люди просто пливуть по течії, приймаючи смиренно весь жах.
автор begovelik • 14 января в 13:22
Ответ дляНіка Найз
Так вы не ответили, откуда у вас бронь?
Ніка Найз• 14 января в 13:22
Ответ дляbegovelik
Так вы не ответили, откуда у вас бронь?
У меня нет брони! Я военнообязанная!
Nadiaaaa• 14 января в 13:22
Ответ длявсем надо
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
Natal_ka91• 14 января в 13:22
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не вірю. Проглотнуть і це