begovelik• 14 января 2025

Мами 17-річних, які не вивозять своїх синів.

З яких причин не вивозите?
Ніка Найз• 14 января 2025
Все кто хотели и могли уже вывезли! Остались только патриотично настроенные!
nutty• 14 января 2025
Мабуть є запасні....?
coloritka• 14 января 2025
В мене не має, але є в знайомих. Якщо він не хоче як його вивезеш
ProstoKoschka• 14 января 2025
А з якою ціллю питаєте? Мені все одно, хто, кого і чого не вивозить
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
В мене немає синів, але це очевидно. Немає ресурсів для оплати навчання і проживання за кордоном, бояться залишити дитину без нагляду в чужій країні , а виїхати з ними теж не мають можливості. Сподіваються, що дітей пронесе, що вони їх заховають до кінця війни і вбережуть від мобілізації. Ну і попри все, є багато дітей, котрі самі не хочуть виїжджати, через якісь свої переконання і теж сподіваються пересидіти мобілізацію, якщо така прийде.
Кіттікет• 14 января 2025
Різні причини. Основна, я думаю, немає коштів на навчання та проживання за кордоном.
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
А ще, я думаю, якщо оголосять мобілізацію з 18, то мами вийдуть на вулицю і підуть з сокирами на київ на банкову.
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляКіттікет
Да Запад не резиновый!
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Почему мамы 25 леток не устроили майдан?
nutty• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не підуть ((
всем надо• 14 января 2025
Скоро инаугурация Трампа. После нее возможно начнутся переговоры. Наверное многие надеются что скоро наступит мир.
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
А ви з якою метою питаєте? Чого вам все одно, хто і кого не вивозить, і не все одно, чого я запитую?
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
Ответ дляnutty
Не підуть ((
Я би пішла. Навіть якщо ніхто би більше не пішов.
anabelia• 14 января 2025
Це те саме, що питати, а чому не працюєте за кордоном і не виїжджаєте на пмж? Тому що для цього потрібні ресурси. Ті, у кого вони є і без війни виїжджали. Ті, у кого нема-сидять вдома. Перспектива жити у вагончику невідомо скільки не приваблює. Чи Ви думаєте, що всі мають знання іноземних мов і затребувані спеціальності?
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляcoloritka
Розмовляти і поясняти
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ длявсем надо
Увы, но мира не будет в 2025 году...
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
А смысл?
всем надо• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Увы, но мира не будет в 2025 году...
Может будет. Когда то же он будет.
nutty• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Кіттікет• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
так можете й зараз піти
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
А смысл?
Вам не варто нічого пояснювати, ви проросійський бот на зп.
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ длявсем надо
Может будет. Когда то же он будет.
Дата ’когда-то’ ближе к теме в нашей ситуации!
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляКіттікет
так можете й зараз піти
да! Почему нет?!
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляanabelia
Це все зрозуміло, але життя дитини, особливо вашої дитини, має бути для вас безцінним, як мені здається.
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Вы своей темой просто выгоняете людей из Украины!
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
Це найстрашніше. В людях вбили будь яку волю і бажання. Люди просто пливуть по течії, приймаючи смиренно весь жах.
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Так вы не ответили, откуда у вас бронь?
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Так вы не ответили, откуда у вас бронь?
У меня нет брони! Я военнообязанная!
Nadiaaaa• 14 января 2025
Ответ длявсем надо
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
Natal_ka91• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не вірю. Проглотнуть і це