Щаслива Я• 16 января 2025
Закохалась в побратима чоловіка
6 років прекрасного шлюбу, чудовий чоловік, все супер, але війна внесла свої корективи, стали дуже рідко бачитись і зовсім мало спілкуватись. Звичайно, не вистачає уваги, тепла. І раптом мене накрило... Побратим чоловіка перевертає мені все всередині самою своєю появою онлайн. Передивляюсь фотки по 1000 разів, всі думки і фантазії про нього. Між нами нічого немає, звичайне спілкування, бо пишу інколи дізнатись як справи у чоловіка, коли без зв´язку на позиціях, все ввічливо, без флірту. Одного разу не витримала, написала йому з лівої сторінки, вивалила усе, думала легше стане. Він добивався, щоб сказала хто я, я відмовлялась і він мене просто заблокував. Чи підозрює він, що то була я, я не знаю. З чоловіком розлучатись не планую, у нас класна сім´я. Хочу позбутись цього почуття, бо воно мене криє капєц(( Розумію, що це просто хімія, але мені нестерпно і соромно, хоча я не винна і нічого поганого не зробила. Як позбутись цієї закоханості?
220В• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Дивне питання. У вас же є час на Порадницю, значить і ви не в рабстві. А закохатися можна і в колегу по роботі, або начальника і в сусіда. Чого так всі накинулись на автора через відсутність роботи?
Ви виправдовуєте «зраду» але не дивно у деяких людей немає моральних принципів
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Може він зайнятий теж
так, каже, що дівчина є
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
я понимаю, что в жизни всякое бывает, но зачем вы это сюда написали ? у каждой из сидящих тут женщин кто-то близкий на войне, а вы со своими влажными и непристойными фантазиями.
пишу де хочу. Ви ж теж тут пишете свої думки
Повітруля• 16 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Да, конечно, святые здесь сидят. Близкие в окопах, а женщины в европах. Многие уже и развелись , многие здесь задавали вопросы как сдать опостылевшего мужа в тцк, предавались влажным фантазиям о посмертных выплатах. И одна автор здесь плохая.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляМалинка
Ну вот и наслаждайтесь ’мультиками’ в голове. Не пытайтесь воплотить их в жизнь, а то в вашем случае можно нехило дров наломать. По идее должно всё само рассосаться
отож і не рухаюсь, щоб нічого не наламать
Повітруля• 16 января 2025
Ответ дляКопуша
Её план не сработал, вот и ищет совет для действий. На момент темы, ничего у автора не изменилось
Какой план? Она хотела выговориться и отпустить. Она же ему не призналась кто она.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Саме так!
Я шалунья• 16 января 2025
Ответ дляЩаслива Я
так, каже, що дівчина є
Ну так тим паче,чого ви до нього прилипли тоді???
Той військовий який мені сподобався ,з дівчиною розійшовся хоча б тоді якраз
Повітруля• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я нікого нікуди не вивозила, в мене чоловік дієздатний.
Абсолютно не маю про що з такими розмовляти.
Чому заздрити і де расизм? Не сходьте з розуму від бажання, щоб вам хоч хтось , хоч десь позаздрив.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
я не прилипала, навпаки хочу, щоб швидше відпустило
Я шалунья• 16 января 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ну пройде ,в мене ж пройшло
Повітруля• 16 января 2025
Ответ для220В
Де там зрада і виправдовування? Моральних принципів нема у тих, хто тут на людей кидається і гнобить нізащо. Ще й читати не вміють, але ярлики вішають і намагаються вдати з себе високоморальних.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ну пройде ,в мене ж пройшло
одна ’психолог’ (насправді не знаю чи психолог) казала мені, шо до 3 місяців може мене отак фігачить, а тоді отпусте. вже місяць пройшов
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Останній раз кажу- не маю бажання спілкуватись це по перше.
Не всі скрегочуть зубами від бажання попасти в Америку
Мост_Устал• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
А кто вас уполномочил высказываться от имени большинства, расписываться за всех, ещё и хамить автору? Прямо счастливые хранительницы очага, готовые обложить человека матом и гнобить ни за что. Счастья вам, женщины .
вы - юрыст? Я рада )))
Фенте Фря• 16 января 2025
Ой ну представьте как он в носу ковыряется и козявки потом ест.
Или ноги воняют.
Или чавкает громко.
Короче что-то противное. Должно попустить)
Или ноги воняют.
Или чавкает громко.
Я шалунья• 16 января 2025
Ответ дляЩаслива Я
Захопленність може довше тривати)
Полюю на дрони• 16 января 2025
Ответ дляЩаслива Я
Что вы для себя решили, переспать или помечтать? Побратим в курсе, что вы почти готовы, а может и без ’почти’? Всю тему читать долго, ответьте, если можно, тезисно.
Повітруля• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не всі скрегочуть зубами від бажання блукати по світу, так що заспокойтесь.
Моє діло таке, як і у всіх коментуючих тут. Але на відміну від багатьох , я вмію читати і розуміти прочитане.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Или ноги воняют.
Или чавкает громко.
Или ноги воняют.
Или чавкает громко.
дякую) цікаво))
220В• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Чоловік автора не на мальдівах відпочиває, його життя і здоров’я і небезпеці, тим паче вона сама пише що він хороший чоловік
А вона на чужого чоловіка види має, про якусь закоханість пише, ше й з лівої сторінки
То так не моралі не совісті, ще й виправдовує себе і такі як ви підкаркуєте ій
Мост_Устал• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Так я і не пишу що сильно зайнята, і не ставлю лицемірні питання ’а звідки у вас вільний час?’
Удалено администрацией...
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
я не збираюсь зраджувати чоловіку. хочу, щоб мене відпустило оце почуття, бо руйнувати сім´ю не збираюсь.
Повітруля• 16 января 2025
Ответ для220В
Підкаркують одна одній тут ті, хто не здатен розуміти елементарних речей, не знає де жовчі вилити, але при цьому намагається натягнути на себе біле пальто.
Щаслива Я
• 16 января 2025
Ответ дляKriskaA
От шо отсутсвие секаса делает с людямы :-(((
більше мабуть не секаса, а звичного життя, постійної уваги і турботи чоловіка
Мост_Устал• 16 января 2025
Ответ дляПовітруля
Удалено администрацией...