Иванка Бур• 16 января в 22:26

Как бросить курить

Как бросить курить айкос?
Най хоч раз• 16 января в 22:26
Оооо моя беда. Даже пачка 120 грн не останавливает . Я не курю айкос, но тоже не могу бросить
автор Иванка Бур • 16 января в 22:27
Ответ дляНай хоч раз
Это капец
ivareka• 16 января в 22:28
попробуйте через аскезу
Освічую темряву• 16 января в 22:31
Аналогичный вопрос… понимаю как, просто взять и не курить. Нет волшебной таблетки
Іллюха Перчик• 16 января в 22:32
Пробуйте Табекс.Міняйте оточення.
Хлопаю ресницами• 16 января в 22:32
Іллюха Перчик• 16 января в 22:34
Вам потібно знайти таких людей,які не курять і не пють і з ними спілкуватись.
Рання пташка• 16 января в 22:36
Мне однажды посоветовали не бросать, а не начинать.
Сначала я не поняла как это, а потом как поняла, долго смеялась, и однажды проснулась утром с мыслью: сегодня курить не буду.
И Вы знаете, мне удалось избавиться от зависимости, не курю больше года.
Іллюха Перчик• 16 января в 22:38
Не обманывайтесь: худые сообщества развращают добрые нравы.
Іллюха Перчик• 16 января в 22:40
Ответ дляРання пташка
А чому ви не згадуєте для нашої підписниці те,що б вона уникала таких спільнот,які палять?А більше спілкувалася з людьми,які ведуть здоровий спосіб життя,що б дивилася на них,як вони добре виглядають і що б після цього,вона прагнула і сама до такого хорошого вигляду?Адже це логічно,що наше оточення,дуже сильно впливає на нас а в молодому віці,навіть формує нас.
Най хоч раз• 16 января в 22:40
Ответ дляivareka
попробуйте через аскезу
А что это такое?
Рання пташка• 16 января в 22:45
Ответ дляІллюха Перчик
Я не избегаю курящих, так как они меня не провоцируют вернуться к курению.
Іллюха Перчик• 16 января в 22:48
Ответ дляРання пташка
Топто ви радите курцю який кидає - максимально спілкуватися з курцями а людині яка до прикладу зловживає алкоголем,яка хоче кинути пити - максимально спілкуватися з людьми які п´ють?І це ніяким чином її не буде провокувати повернутися до старого життя а навпаки,від цього ця людина ще більше буде хотіти від цього позбутись?.І цитата - ’Не обманывайтесь: худые сообщества развращают добрые нравы’ - насправді нічого не означає?
Рання пташка• 16 января в 22:53
Ответ дляІллюха Перчик
Вы придираетесь, зачем?
Я не советовала в своём первом комментарии автору максимально общаться с курящими, а наоборот, курить надо не бросать, а просто не начинать.
Проснулась утром и не начала!
Так понятно?
Злюка бобер• 16 января в 22:54
Я писала уже тут.
После сигарет был айкос, после айкоса вейп.
После вейпа айкос показался тааааклй какашкой...
Жидкость замешиваю сама. Покупать готовую дорого и она слишком насыщенная.
Уже 5-й месяц жидкость без никотина. 20 затяжек в день. Я его больше в руках держу, чем курю )
Итого с двух пачек в день сигарет/айкоса/гло до 20 затяжек вейпа без никотина.
Сигареты - почти 20 лет. Айкос 4 года. Вейп - полтора года.
Как-то так...
Іллюха Перчик• 16 января в 22:56
Ответ дляРання пташка
Вы придираетесь, зачем?
Проснулась утром и не начала!
Так понятно?
Насправді,те що ви так змогли,це дійсно сильно.Але часом не всім,повторити ваш подвиг настільки просто.Є люди,якім для того що б вийти з залежностей різноманітних,будь то нікотин або випивка,потрібно набагато більше чим вам.Тому я і порадив,шукати собі компанії де люди живуть здоровим і тверезим способом життя,по крайній мірі в перший рік,це точно,для того,що б хоча б трішки за цей час адаптуватись до нового життя.
Іллюха Перчик• 16 января в 22:59
Ответ дляЗлюка бобер
Я писала уже тут.
Как-то так...
Слава Богу, що ви боретесь з своїми залежностями.Надіємось що прийде час і ви взагалі від цього відмовитесь.Найгірше,це тодіі,коли людина взагалі не приймає жодних кроків і продовжує жити(існувати) з цим.
Злюка бобер• 16 января в 22:59
Ответ дляІллюха Перчик
Однозначно. Все к этому и идёт!!!
Я очень довольна прогрессом!
ivareka• 16 января в 23:07
Ответ дляНай хоч раз
А что это такое?
долго писать, поищите в интернете, действенная вещь, для тех кто верит.
Рання пташка• 16 января в 23:16
Ответ дляІллюха Перчик
Ваш совет имеет место быть, но он не связан с моим первым комментарием в теме автора.
Іллюха Перчик• 16 января в 23:18
Ответ дляРання пташка
Ну нічого страшного.Якщо автор почитає наші поради і підійде до питання з всією серйозністю то вона просто зобов´язана почати свою боротьбу.А ми за неї будемо тримати свої кулачки.
Рання пташка• 16 января в 23:21
Ответ дляІллюха Перчик
Целиком с Вами согласна🤝