Поддакиваю иногДА• 17 января 2025

Назначили співбесіду онлайн, я працюю, з переговорками в офісі проблематично

Може підкинете варіанти, як пройти онлайн співбесіду, бо й я можу тільки в обідню перерву.
Відпроситися або взяти відпустку не за графіком дуже важко в компанії.
Ворую вкусняшки• 17 января 2025
Ну так в обеденный перерыв
З родзинкою• 17 января 2025
Якщо не в обідню перерву, то беріть лікарняний
автор Поддакиваю иногДА • 17 января 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну так в обеденный перерыв
Потрібно десь проходити
Ворую вкусняшки• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Потрібно десь проходити
В кафе выйдите
Ответ дляЗ родзинкою
Не можу брати лікарняний((( в листопаді 3 тижні прохворіла, керівник повісить мене потім.
Ответ дляВорую вкусняшки
В кафе выйдите
До кафе 10 хвилин найближчого йти + багато ходять туди колег.
Вже думала про кафе і тепло і можна поговорити, але …
З родзинкою• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
От якби вам призначили очно співбесіду, то якось викручуватися прийшлося б.
А тут навіть вам спростили задачу - онлайн. Просто знайдіть тихе місце і вперед. Тихе кафе, коворкінг можливо, додому катніть на обід
Ответ дляЗ родзинкою
Немає коворкінгів поруч. Найближче це кавʼярня до якої 10 хвилин і купа колег.
Додому далеко 30 хвилин їхати в одну сторону.
Вже думала просто на вулиці. Чи це нормально так?
З родзинкою• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Якщо тихо і нічого не мєлькатиме на фоні, то думаю норм
З родзинкою• 17 января 2025
Може можна фон включити і ніхто не побачить де ви
Вся в кредитах• 17 января 2025
То, відпросіться додому по стану здоров´я чи до лікаря на прийом
З родзинкою• 17 января 2025
А робота онлайн теж? Можливо роботодавець буде цікавитися вашими умовами. Про це дізнайтеся
НуКаНаКа• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
это неадекватно . вы тупо не пройдете собес. автор, не ссыте. все равно валить удумали
Эт вернячОк• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не не нормально
Вас же заранее предупредили, а не в расплох застали, это минимум неуважение, да и звуки посторонние мешают
Ответ дляВся в кредитах
У нашому підрозділі це важко. Коли у керівника поганий настрій, а він поганий дуже часто, то це за межами реального.
Минулого року відпустили колегу бо та свідомість втратила, і дозволили вилікуватися нормально. Дуже авторитарний керівник, незважаючи на те, що молодий (якщо що то це жінка)
Ответ дляЗ родзинкою
Ні, робота офлайн в офісі.
Ответ дляЗ родзинкою
Треба подивитися в телеграмі
Заикальница• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви не в фін структурі працюєте?
З родзинкою• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Скажіть, ой сусіди подзвонили, трубу прорвало я їх топлю! І з вирячиними очима біжіть з офісу, наче за вами собаки женуться
Ответ дляЗаикальница
Ви не в фін структурі працюєте?
Нє, в приватній компанії
Ответ дляЗ родзинкою
Є один нюанс, всі знають, що я на першому поверсі живу 🤣 оце буде дивина
З родзинкою• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Тоді утєчка газу. Газова служба жде під дверима))
НуКаНаКа• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
я бы вас не взяла. у вас ноль целых ноль десятых желания решить вопрос. вы нам тут уже 20 смссок мямлите, а мы вас уговариваете. Безинициативные никакие сотрудники это горе
А я женатая• 17 января 2025
Візьміть таксі і поїдьте в кафе подалі, де немає колег.
Ті ж 10 хв, тільки ви спокійна і незабігана.
І назад.
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляВся в кредитах
На шо? Там собеседование 15 мин, перется домой?
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Не не нормально
О чем предупредили? Ожидайте звонка? Если точное время скажут, то автор вполне может дойти до кафе
З родзинкою• 17 января 2025
А у вас в офісі немає архіву чи кімнати для медитації?
Я собі свій уявляю і думаю, що я навіть в офісі місце знайшла, де можна тихо 15 хвилин поговорити
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні, робота офлайн в офісі.
А вас не смущает, что в кафе музыка будет орать? Или вы на улице в кафе хотите? Тогда просто можно выйти из вашего офиса и все
Ответ дляНуКаНаКа
Я би до вас і не пішла працювати 😝
Ви напевно не знаєте, що таке авторитарний керівник, якщо так пишете. Де кожен крок повинен відчитатися. Треба відпустка поза графіком? Навіщо? Куди?
Захворіли? Я теж хворію і ходжу на роботу, завтра щоб були на місці.
Тримає з/п тільки.
Перш ніж осуджувати треба розібратися чому так. На минулому місці роботи, взагалі не було проблем відпроситися.
Заикальница• 17 января 2025
Автор, ви коли будете готові міняти роботу, тоді і розсилайте резюме, бо тоді ви знайдете мільйон варіантів, навіть якщо вас привяжуть.
Я в таку піз.це працювала, що вийти в туалет нереально було, але знайшла можливість пройти співбесіду і втікти з того іпучого пекла.