Та легко!• 18 января в 11:02
Збираються підняти зарплату поліції. А військовим?
Голова МВС Клименко заявив про те що треба підвищити зарплату поліції, так як в них вже не було підвищення протягом 2 років. Поліція отримує в середньому 30-36 тисяч гривень + 10 тисяч доплати.
А як же військові з зарплатою в 20 тисяч? Їм також протягом 2 років не підвищували зарплату та і доплати в 10 тисяч немає. Це якась дискримінація військових.
ВсеЧетко• 18 января в 12:29
Ответ дляШалена невинність
А скільки вони лєвака отримують від кришування нелегального бізнесу
Вони там всі в шоколаді
Бухають
Тра@ються щодня ведуть розгульне життя
Вони там всі в шоколаді
Бухають
Тра@ються щодня ведуть розгульне життя
Не глянула, подумала ви про пенсіонерів
ВсеЧетко• 18 января в 12:31
Ответ дляНеправдиша
Правильно, про учителей надо снова забыть, пусть все разбегутся.
Я нагадаю, як вчителі голосували у 2019, бо їм пообіцяли 4000 баксів.
Тепер очікують
ВсеЧетко• 18 января в 12:33
Ответ дляПродаю витрішки
В нашому маленькому містечку купа поліції, є відділ, хоча містечко не районний центр.
Одно їздять людей достають , або каву п´ють.
Київ на перехресті, де не працював світлофор, стояло 4 екіпажа.
Нах...?
Неправдиша• 18 января в 12:47
Ответ дляВсеЧетко
Тепер очікують
Мої батьки вчителі, вони голосували не так як описали ви. Це по-перше. А по-друге, то все знову вчителі винні у всьому як завжди, так?
Вам телефонограмма• 18 января в 12:53
Ответ дляГугелП@лАмался
Может пенсии поднимем и соцвыплаты? Иначе скоро некого будет полиции и военным защищать
А может соцвыплаты вообще отменить? Есть родители у таких детей, отцы не на фронте под бронью, мать может выехать с ребёнком.
Вам телефонограмма• 18 января в 12:54
Ответ дляНеправдиша
Учителя, если хорошие, давно полрататывают репетиторстаом и не хило имеют
Вам телефонограмма• 18 января в 12:55
Ответ дляНервогенератор
обойдутся как-то и военные и полиция. лучше бы про пенсионеров вспомнили. военный и полицейский проживет на 30 тыс грн. а пенсионер на 4 тыс - нет. такого разрыва в доходах у людей надо ещё поискать. просто безобразие.
Сейчас самые нищие, пенсионеры. Там те надбавки как смешок
Вам телефонограмма• 18 января в 12:56
Ответ дляПродаю витрішки
Поліціянтка чи жінка поліцейського?
От саме зараз саме головне зарплатню саме поліції піднімати? Коли в країні війна? Не військовим, не пенсії, а саме поліції ?
Тоже считаю, что некоторые в полиции имеют больше тех же военных, которые сидят сторожа склады где то в полях при любой погоде
Вам телефонограмма• 18 января в 12:57
Ответ дляПродаю витрішки
Тоді чому не лікарям, учителям, пенсіонерам, інвалідам збільшення?
В поліції далеко не самі менші зарплати. Особливо з якістю виконання їх роботи.
Я не знаю ни одного бедного врача и учителя в своём окружении.
ИзЮмрудная• 16 февраля в 21:42
За яку роботу їм піднімати зарплату???? Люди ви що, схаменіться!!!! В нас сусід тероризував всіх жильців будинку 6 місяців, спав на сходах, мочився та купався в підʼїзді, матюкався та плювався, боялися всі жінки та діти,викликали поліцію по декілька разів на день, вони приїздили звичайно такі гарненькі та охайні, тисли плечами і все, кажуть у нього довідка від психіатра, на обліку, нічого зробити не можемо. Поки чоловіки самі не вивезли його в притулок в інше місто, чи надовго….