Янка-угомонись• 18 января в 15:47
Ви б дали синові ключі від квартири? Руйнуються стосунки, потрібна порада
Мені 49 років. З батьком сина розлучена дуже давно, синові 21 рік. Жили з ним у нашій однокімнатній квартирі, поступив в університет, я оплатила навчання і він поїхав до Львова вчитись і жив 2 роки в гуртожитку. Я допомагала фінансово, звісно. На харчування, одяг, новий телефон. 1,5 роки тому він завалив сесію і не прийшов не перездачі, його відрахували з університету.
Після того, як він поїхав на навчання, я зустріла чоловіка, він запропонував переїхати до нього. Я так і зробила, а свою квартиру здала в оренду. Після відрахування син приїхав до нас з чоловіком, чоловік з ним мав нормальні стосунки. Вже більше року син живе з нами і не працює, маніпулює тим, що його можуть спіймати на вулиці бо він не студент. Зустрічається з дівчиною, вона деколи приходить до нас. Чоловік мені вже натякає на те, що я дуже потикаю сину, що він має йти на роботу і тд. Син вимагає дати йому ключі від квартири в якій ми жили раніше. Що мені робити?
Почемучка• 18 января в 15:55
Ответ дляЯнка-угомонись
Я говорила. Він каже що планує шукати щось онлайн.
Чоловік теж натякає тактовно, але я бачу що йому це вже починає дуже набридати і що він з кожним днем дратується більше. Розумію що і на наші стосунки це погане впливатиме.
А що він зможе онлайн?
Почекуха• 18 января в 15:56
Ответ дляВсех в сад
Ну если мозгов нет у мамы, пусть выписывает. Только после этого сын с ней общаться не будет
Вы вероятно пропустили пункт о том,что сыну уже 21 год! Уже пора давно взять ответственность за свою жизнь на себя, а не жить за счёт мамы
Борисфенка• 18 января в 15:56
Ответ дляПампушечка
Ніяких ключів і квартири до тих пір, поки сам не зможе заробляти, сплачувати квартиру, кормити і одягати себе та свою дівчину.
А до того часу всю шоблу буде утримувати власним коштом і на власній території чоловік авторки? Щось мені підказує, що через пару місяців він вижене весь табір нахлібників.
Бибер-анонимер• 18 января в 15:56
Ответ дляВсех в сад
Ага. В жопу цілувать таких дітей. Батьки не повинні класти своє життя заради невдячних огризків.
Люблю пиво• 18 января в 15:56
Ответ дляФФФФристайла
Просрал универ и теперь еще права качает?
Так и будет сидеть на вашей шее до конца жизни, еще и потом иждивенцев приведет, пиписька то чешется. А мужик не выдержит и останетесь вы с сыном в вашей квартире доживать счастливо свою жизнь.
Дать сыну время на решение его проблемы - пару месяцев, дальше выставить.
а як ви уявляєте ’виставить’?
ротцвеники• 18 января в 15:56
Ответ дляПочемучка
Так а як він оплачуватиме квартиру? Їсти шо буде? Трутень виріс
у матери просить будет
Почемучка• 18 января в 15:56
Ответ дляКокошинЭль
а в чем я не права? в теме все именно так, как Вы пишете
Ви праві, я теж. Автор не бачить. Якщо є його частка в квартирі, то хай би йшов, ще боргів наробив
ротцвеники• 18 января в 15:56
Ответ дляЯнка-угомонись
Сказав що це не його і що буде думати щось інше
пусть идет на стройку значит. трутень
Киця-бриця• 18 января в 15:57
Ответ дляЯнка-угомонись
Я оплатила репетиторів та оплатила навчання в університеті. Що я ще мала зробити?
причем тут это?
эти усилия к образованию относятся, а не к финансовому обеспечению жизни человека
для того, чтобы существовать человек должен заоабатывать деньги, т.е. обменивать свое время и усилия на деньги
парень не захотел учиться, вы не помогли ему продержаться в универе, но на этом жизнь не заканчивается, что-то пошло не так, значить нужно вносить коррекции в дальнейшую карьеру
вы же взрослый человек, столько времени потеряли, занимаетесь какой-то дурней
Всех в сад• 18 января в 15:57
Слушайте чужих тёток. Они сейчас вам насоветуют как навсегда поссориться с сыном
ТаЕщеОптимистка• 18 января в 15:58
Ответ дляЯнка-угомонись
Чоловік не каже йому звичайно щоб вже і зараз зʼізджав, але вже дуже натякає на те, що він повинен вже приносити гроші додому якщо живе тут..
У вас есть деньги с аренды квартиры, есть возможность сыну пересидеть, пусть сидит. Ну может онлайн учиться.
МаксХмара• 18 января в 15:58
Ответ дляКундалина
Дам ключі при умові, що оплачує комуналку і загалом утримує себе він сам. Одна прострочка і ключі забираєте
И попробуйте выселить
ротцвеники• 18 января в 15:58
Ответ дляВсех в сад
невелика потеря
Умничка-помощничка• 18 января в 15:58
Ответ дляКиця-бриця
удаленных работ масса
на улице 21 век
почему вы не научили ребенка как зарабатывать деньги
финансы - это основа жизни человека
вы же не древняя старуха
на улице 21 век
финансы - это основа жизни человека
вы же не древняя старуха
Капець просто,до чого тут автор
Янка-угомонись
• 18 января в 15:58
Ответ дляБорисфенка
Він вже дратується і каже що так не має бути, що він не проти якщо він в нас якийсь час живе, але принаймі нехай приносить додому гроші.
КокошинЭль• 18 января в 15:58
Ответ дляКиця-бриця
причем тут это?
если на 2-3 курсе чувака отчисляют за прогул сессии, это не мама не помогла, это чувак долб***б. уже ж не маленький, должен понимать что к чему, тем более сейчас, когда бронь нужна и важна (а полтора года назад уже было все так)
Почекуха• 18 января в 15:58
Ответ дляВсех в сад
Иногда полезно услышать мнение со стороны, а то так можно и до пенсии содержать ’ребенка’
Умничка-помощничка• 18 января в 15:58
Ответ дляВсех в сад
Если он там прописан вы обязаны дать ему ключи. Вам же тесно жить вместе.
ротцвеники• 18 января в 15:59
Ответ дляРадостина
А чому він боїться ТЦК? Йому ж 21, мобілізація з 25
работать он боится, а не тцк))
Пузата Хата• 18 января в 15:59
Звісно ні, і гроші взагалі не давать. Іжа є в холодильнику, і до побачення
Радостина• 18 января в 15:59
Автор, якщо хочете добра сину, то негайно зробіть такі умови, щоб він зашевелився і почав заробляти, а не сидіти на ваші шиї. Бо далі, буде гірше. Ви вже щось упустили в вихованні, думайте хоч зараз і почніть хоч якось виправляти ситуацію.
ФФФФристайла• 18 января в 15:59
Ответ дляЛюблю пиво
а як ви уявляєте ’виставить’?
Обычно. Сказать, что человек он взрослый, пора самому отвечать за свою жизнь. Я тебе дала все возможности, на ноги поставила, ты сам стоять не захотел. Теперь я устраиваю свою жизнь и хочу быть счастливой. А ты рушишь мои отношения. Потому с 1 апреля чтоб тебя тут не было. Мы всегда тебе рады, но не на постоянке.
Почемучка• 18 января в 15:59
Ответ дляротцвеники
работать он боится, а не тцк))
А нащо, коли все є, ще й квартира є в резерві
Всех в сад• 18 января в 16:00
Ответ дляПочекуха
А можно на пенсии остаться у разбитого корыта. И без мужика и без сына
КокошинЭль• 18 января в 16:00
Ответ дляПузата Хата
скорее всего, его и такой вариант устроит))
ротцвеники• 18 января в 16:00
Ответ дляЛюблю пиво
а як ви уявляєте ’виставить’?
с вещами на выход и пока
Кундалина• 18 января в 16:00
Ответ дляМаксХмара
И попробуйте выселить
За 10хв. Достатньо всього лиш замінити замок.
А взагалі автор немає права не впускати його в квартиру, якщо по документах вона їхня, а не лише її
Борисфенка• 18 января в 16:00
Ответ дляЯнка-угомонись
Зрозуміло, що дратується, має право.
Як би зробила я - відселила сина в вашу квартиру, а грошей би не давала. Поживе тиждень без харчів, роботу швидко знайде.
Звісно, ви втрачаєте кошти за оренду, але що ж поробиш, на вулицю сина не виженете?