Пасхальний тролік• 19 января в 20:08
Чоловік поділився своїми почуттями. Як допомогти вибратись і зберегти родину?
3 роки разом, щасливих шлюб і безмежна довіра, ніколи нічого не приховуємо.
Він довго шукав саме мене, тому в тому, що я - його вибір, ніколи не сумнівалась. Ну надто він серйозний щоб просто так почати навіть стосунки. Одружились, коли йому було 37.
І ось нещодавно він поділився тим, що вже декілька місяців відчуває щось дивне до колеги. Спочатку він просто бачив в ній себе в молодості, але згодом зловив себе на тому, що ʼтонеʼ у їх розмовах, хоче турбуватись, думає про романтику з нею, ревнує, бажає дізнатись її краще.
Межі дозволеного не дійшов, розказав тільки, що дозволив собі взяти її за руку і обійняти.
Просить допомогти йому виплутатись із цього, бо сам не може: постійно памʼятає її слова, шукає будь-який привід щоб поговорити.
Як допомогти йому? Як зберегти родину?
Я дуже ціную, що він не почав просто зраджувати, як всі. Що він просить допомоги.
Щось робити чи перебіситься сам? Як я можу посприяти тому, що він забув її? По його словам, щось зачепило і не відпускає.
Як допомогти йому? Як зберегти родину?
культУра• 19 января в 20:24
Ответ дляБабця в мештах
Шутки шутками , а у меня была такая ситуация только наоборот, я влюбилась будучи замужем,муж узнал и я ему все рассказала, мы поговорили и я попросила дать мне время ,что бы понять что я чувствую и что делать дальше, мы разъехались с мужем и я с головой ушла в новую любовь, муж кстати тоже очень изменился ,присылал цветы подарки, на работу мне еду и тортики привозил ,даже на секс приезжал на съёмную квартиру.
В общем я решила сохранить семью и вернулась к мужу, но как оказалось зря, потому что это была не жизнь а сплошное недоверие и ревность к каждому СМС и любому мужику, в итоге мы таки разошлись
Когда тиран находит свою жертву - им никогда не бывает скучно вместе. Ваш муж обычная жертва. Вы его тиранили, он тащился от этого. Нормальный мужик послал бы Вас да и все. А Ваш слюнтяй тапки в зубах носил. Фу.
Бжоли-бандерівці• 19 января в 20:24
Влазив сам і вилазить сам,як хоче зберегти родину.Добре пристроівся.
Бабця в мештах• 19 января в 20:26
Ответ длякультУра
🤷♀️мы были очень молоды оба, но жизнь такая штука, влюбится можно и в 20 и в 40, и кольцо на пальце это не оберег от новых чувств
Ответ дляБезникаяЯ
Який умілий маніпулятор, якщо таки зірветься до зради, то ви будете винні, бо не допомогли). А якщо до зради не дійде, то буде привід сказати вам, що заради вас він відмовився від кохання всього свого життя, а ви...
Молодець!
Так не , наоборот дурной , сам не разрулил, жена теперь это навсегда запомнит
культУра• 19 января в 21:12
Ответ дляБабця в мештах
Вам бы идеально подошёл муж автора
БезникаяЯ• 19 января в 21:12
Ответ дляМиззери
Данная жена уже запомнила,что она не сообразительная дура, которая не может помочь роднуличке
Видна міленіалка• 19 января в 21:14
Ответ длякультУра
Этот коммент писал мужчина
Чего вдруг? У меня такие же мысли, я женщина
Бабця в мештах• 19 января в 21:19
Ответ длякультУра
Вам бы идеально подошёл муж автора
😃у меня свой муж есть ))а вас видимо зацепило что то))если я влюблюсь то легко и из этого брака уйду с двумя детьми, если влюбится муж-так же держать не буду и буду благодарна если он мне об этом скажет
культУра• 19 января в 21:23
Ответ дляБабця в мештах
Ой, да куда он от Вас денется. Вы будете бегать налево, он так и будет тапки в зубах носить. А Вы ему скажете: если ты от меня уйдешь я буду тебе благодарна если предупредишь заранее)))
Бабця в мештах• 19 января в 21:28
Ответ длякультУра
С первым мужем мы развелись )) вы не внимательны , у меня второй брак)
Xвостокрутелка• 19 января в 21:29
Ответ дляSo_so
Почему оно так работает?((
Читаю и вижу сквозь строки авторство, скучно((
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3624530
Все видят просто претворяются
культУра• 19 января в 21:30
Ответ дляБабця в мештах
Который особой ценности для Вас не представляет. Вижу Вы гордитесь этим.
Відповів всім• 19 января в 21:32
Он вас на помойке нашел и отмыл?
Вы ему по гроб жизни обязаны?
Выставить его за дверь и пожелать такого же, как он сделал с вами.
Вы ему по гроб жизни обязаны?
Некомильфо• 19 января в 22:08
....Я дуже ціную, що він не почав просто зраджувати, як всі....
Автор вважає, що у всіх зрадники, а в неї чесний?))))
Капець, який наїв. По ходу в неї із оленів мужик, тільки дуже хитрий.
бибизяна• 20 января в 03:50
Попросіть,щоб привів її до вас додому і запопонуйте секс втрьох.Буде весело вам всім трьом,я думаю.І ще приведіть четвертого (коханця для вас).
Грамотний хвіст• 20 января в 19:11
бувають же такі ідіоти в 40 рочків щоб вивалювати оте все на жінку..