Пацелуйнитуда• 19 января в 22:39
Дівчата, хто йшов з дитиною від чоловіка недолюдини в нікуди?
Розкажіть свій досвід. Я наче те кошеня, якого загнали в куток і дивляться чим все закінчиться. Не можу ,не хочу так далі.
Маю рацію• 19 января в 23:34
Ответ дляБорець за гаманець
Коли пішла було 30 , зараз 38
Боже, як ви з мамою удвох за вісім років купили в Києві дві квартири, витрачаючиина зйом і дитину 😯 при тому що зарплати в Україні пррсто печаль у більшості своїй. Ну от як?
Борець за гаманець• 19 января в 23:41
Ответ дляМаю рацію
Ризикували, купували на етапі будівництва в розстрочку. В першій жили всі разом, поки не купили другу. Я 3 роки собі не знала, що таке купити взуття, а одяг з секонду був для мене нормою
ОдинРазНадетое• 19 января в 23:41
Я вигнала чоловіка, малій було 1.5 роки. Декрет, нема грошей, мама допомагала, коли малій було 2 роки, пішла на роботу. Було важко, донька хворіла частно. Але ні разу не пошкодувала, що звільнилась від таких відносин. Все буде добре , не бійтесь, важко, але так краще. Все налагодиться обов´язково
ЦібаФу• 19 января в 23:54
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну высокая зп это разве большой город. Киев Я не оттуда.
Я онлайн працювала, бо хотіла бути більш мобільною, дитина в садок, потім в школу і муз школу ходила. Багато гуляли, на різні заходи ходили. +не можна брати лікарняні в моїй ситуації. Тому онлайн спасає одиноких мам