Наездница• 20 января 2025
Забудовник Львів, порадьте.
Доброго дня. хто недавно можливо цікавився забудовниками в Львові. Син хоче взяти кредит під Є оселю. подивилась ціини різняться від 850 дол до 1900 за квадрат.
можливо когось категорично не радите
Наездница
• 20 января 2025
за Авалон хтось підкаже, в них хороша ціна. Але син каже жахливі відгуки. Ми просто ніколи не купували і не жили в квартирах, у нас свій дім. будували самі. і ось цівсі ньюанси з квартирою
Губной рояль• 20 января 2025
Выбирать изначально стоит ЖК. А потом уже смотреть репутацию застройщика и проверять с компетентным юристом документы на строительство.
Наездница
• 20 января 2025
Ответ дляГубной рояль
син каже що брати на етапі котловану, але скільки ж історій було що недобудовували кидали.
плюс чи є оселя діє коли немає будинку, ми не взнававли
Напланетянка• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
дякую перегляну
Несмотря на войну они сдают в сроки объекты.
Наездница
• 20 января 2025
Ответ дляНапланетянка
в них майже все проданно, я в шоці, такі ціни і люди купують так активно..
Напланетянка• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
Дети тоже брали на этапе котлована. Дом уже готов.
Напланетянка• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
Потому что надежный застройщик.
Напланетянка• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
гарно,і яка ціна?
стіни там як здаються?
Цены разные, смотрите на сайте, я ссылку выше скинула.
Они в ЖК Силент парк купили.
курасаны• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
ми брали за містом з котлована. 9 км від Львова. там є єОселя
Наездница
• 20 января 2025
Ответ длякурасаны
вже побудували? ви рахували набагато вигідно брати на етапі котловану?
курасаны• 20 января 2025
Ответ дляНаездница
Вигідно. наш застройщик зараз будує цілий квартал на 9 тисяч осіб. а так маленьких жк вже побудовано 6. ми чекали 3 роки. єдине, що не будує во Львові, тільки за містом. але надійно