Кров з молоком• Изменено 20 января в 14:21

Мій досвід СЗ

Так склалось життя, що я в свої 36 років, наважилась на розлучення, бо далі так вже жити було не можливо.
По професії я, фінансовий аналітик.
Маю свою квартиру, авто, заробляю не погано.
На зовнішність симпатична, 165 зросту, 55 кг, брюнетка , зелені очі.
Працюю в не великій компанії, де більшість співробітників – це жінки.
Зі спорту, полюбляю йогу та стретчінг. Звісно, що одні жінки знову на тренуваннях.
Їжджу не на метро, а на авто. Дім, робота, тренування, дім.
Багато подруг виїхало за кодон, а ті що залишились, - заміжні.
В середині листопада 2024 року, з поради подруги, яка каже, що її сестра знайшла гарного хлопця на Тіндері ( але то було 7 років тому ), кинула туди анкету.
Фактично 2 місяці там.
Купила підписку на тіндері, щоб бачити, хто тебе лайкає.
Лайкають дуже багато чоловіків, я коли продивлялась анкети, лайкала у відповідь, хто мені більш менш подобається по фото і по тому, що вони пишуть ( бо деякі в анкеті пишуть, секс тільки, або короткотривалий роман)

За місяць могло вийти 100-120 пар, із них максимум 15-20-25 чоловіків ,які пишуть самі. Інші просто залишаються в створених парах.

І з цієї кількості, що написали мені. Десь 30% чоловіки, які шукають коханок, 15% чоловіків, які в ЗСУ, і далеко, напевно хочуть тільки переписки чи вірт., або коли в місті на секс зустрітись.
30% відсотків хочуть формат відносин FWB ( хто не знає, це друзі по сексу ), кажуть , що не одружені, але нічого серьезного не хочуть.
10% відсотків збоченців, полизати, дік-піки відправити, стати рабом і тд.
І залишаються 15 % відсотків і таке враження, що це залишок - ніщеброди.
Поясню чому:
Були з деякими зустрічі.
Один спізнився на 40 хвилин, домовились зустрітись в кав’ярні. Я поки його чекала купила собі чаю, сама звісно за нього заплатила, але не в цьому річ.
Прийшов фактично мені вже нічого не хотілось, тільки додому та вечеряти. По розмовам виявився, такий собі. Хоча в 5 ти хвилинній телефонній розмові, наче нормальним здався. Весь час тер руки і дивився в стелю.
Другий, зустрілись біля ТРЦ. Пішли випити кави і посидіти в кав’ярні. Коли підійшли, з розрахунком, я з ввічливості сказала, що давай заплачу за свою каву, він спокійно погодився. Плюс весь час говорим негативно, про колишню жінку.
Третій, в мінус 4 проводив мене по парку, я через пів години поїхала додому.
Четвертий, під’їхав на авто, за 2 зупинки до мого дому. Сіла в машину, почав лізти цілуватись і руки розпускати, закрила двері пішла.
П’ятий, наче шукає відносини, але після кави, зазивав додому і дуже настирно. Типу в нього кальян покурити.
Шостий, наче нормальний, веселий по спілкуванню, таксі визвав , оплатив таксі, пішли поїли десерт з кавою.
Наступного дня домовились зустрітись знову. Питання до мене від нього, -«ти з нічлігом до мене не хочеш потім».
Сьомий, так і не може другу неділю зустрітись, тільки пише, а коли в доходить до дня зустрічі, то в нього то «срачка», то «ригачка»

Мені шкода свого часу та енергії.

Я так розумію, що це потрібно видаляти анкету і змиритись.
Вже втомилась від цього всього.
1-3% відсотки нормального хлопця, ще потрібно знайти.
Братья Капли• 20 января в 15:24
Ответ дляХвилювАллочка
Джордж Клуни не жил годами сам, а даже женился, потом после развода сожительствовал с толпой моделей, студенток и фитнес-тренерш по очереди. Это, мягко говоря, не та ситуация, как у Автора-дом-работа-дом и никого рядом.
По паре месяцев? В каждом интервью заявляя, что никогда не женится? Вот офигенно тем девушкам, кто мечтал о семье
Ворожу на каві• 20 января в 15:24
Ответ дляПасти Ла
ЗВи дуже швидко здалися. Одна знаходить через 2міс. А інша через 2роки. Я знайшла свою пару в 2023 р. Мені 43.здитиною. без житла. Йому 44.був жонатий, без дітей. .з житлом, авто і з бронью.з гарним заробітком.чудовий чоловік. Забезпечує нас, допомагає моїм батькам, бо майстер на всі руки. Ми вже забули як то викликати майстрів чи здавати тежніку в ремонт.а взагалі,.якщо вас в Україні нічого не тримає-виїжджайте. Там виходять заміж усі-і кр ві.ісліпі.і звпдами. А як симпатична-то нарозхват. В мене в Британії всі хто виїхав повиходили заміж за британців і всі не бідні.
Коли шукала то мала 3-4 побачення на тиждень.до речі, йшла просто для задоволення. Сексу ні з ким не було. З тепер.чолоаіком познайомилась випадково. Він написав.зовнішньо по фото не зацікавив. Але виявився джек-потом. Зареєструвалася в листопаді 2022 р і щнайшла у лютому 2023р. У вересні 2023р розписалися. Військовим навіть не відписувала. Ігнор. Жонаті писали мало. Бо в анкеті образу написала, щоб жонаті навіть не витрачали свій час.
Я в Польше 3 года, искала очень активно и тоже забросила это дело. Те, кто попадался, или ничего вообще не хотели, или секс онли формат. Или третий вариант - 50/50 делить с ним его ипотеку, а потом он тебя под зад, бо жениться они не женятся
Завжди з рушником• 20 января в 15:25
Ответ дляКров з молоком
Да, поэтому и задумалась над этим.
Просто, здесь как-то читала, что не стоит самой писать.
Еще помню, по постах, многие согласись с этим. Что могут подумать, что от безвыходности барышня уже пишет сама.
Не стоит и спать быстро тоже не стоит, как тут вам пишут. Те мужики, что хотят секс на втором свидании, ахают все, что движется и там заразы, что и с презервативом заразитесь, всякие впч, герпесы и еще куча дряни.
Секс только с тем кто уже для отношений будет, кто хочет именно отношений, то и несколько месяцев будет ждать, это не подростки со спермотоксикозом. Цените себя и уважайте.
Місячне Сяйво• 20 января в 15:26
Що це за сайти?
Більшість - а їх одиниці, платні, навіть обличчя, фото не побачиш, якщо не оплатиш ресурс.
Хто що хоче - це можна все взнати в розмові і по своїх бажаннях.
Але зараз військові умови, не дуже погуляти містом...
Пасти Ла• 20 января в 15:26
Ответ дляВорожу на каві
Польша то фігня. Швеція.Норвегія.Данія. Британія. Отам норм. Ще Іспанія чи Італія.
Рогнеда Карповна• 20 января в 15:29
Ответ дляКров з молоком
Да, поэтому и задумалась над этим.
Не пишите сама первая. Не инициируйте встречи первая. Это все- показатель вовлеченности мужчины. Если он не вовлечен, зачем он вам? Следующий.
Завжди з рушником• 20 января в 15:29
Ответ дляМісячне Сяйво
Що це за сайти?
Это как понять ?
«Більшість - а їх одиниці» ?)
Всякие тиндеры ,мамбы, баду и тд бесплатные, если вам доп опции не нужны, типа показ тех с кем замэтчились и тд
120-120-120 (не худею)• 20 января в 15:31
Зараз дуже складно знайти нормального чоловіка. На СЗ треба перелопатити гори лайна. І це не місяці, може роки.
Ищу Аленя• 20 января в 15:32
Ответ дляКров з молоком
Да, поэтому и задумалась над этим.
ну вы по-другому уже попробовали.
Помните одно из определений безумия по Эйнштейну?
То-то же.
Попробуйте математический подход.
Дайте Вселенной шанс.

ЗЫ. Какая разница, что о вас подумают незнакомые вам люди? Тем более, если они окажутся такими, как ваш предыдущие визави?
Ворожу на каві• 20 января в 15:32
Ответ дляПасти Ла
Итальянцы это вообще труба, специфические женихи, которые любят сначала себя, потом маму, потом пожрать, а потом все остальное
Місячне Сяйво• 20 января в 15:35
Ответ дляЗавжди з рушником
Это как понять ?
«Більшість - а їх одиниці» ?)
Для меня это платное, и по всей Украине так искать не буду.
А свои аки от соц сетей оставлятьь нет желания.
Тиндер ничего не видит, конкретно, Мамба показывает дальние города, или идиотов, Баду тоже акк от соцсетей оставлять не буду.
Такая позиция, хоть не в поиске, но посмотреть можно.
Та и анкеты - во многом устаревшие, так для баланса сайта и его клонов.
Пасти Ла• 20 января в 15:36
Ответ дляВорожу на каві
Так. Мама там головна .
Завжди з рушником• 20 января в 15:42
Ответ дляМісячне Сяйво
А зачем соц сети ? Регьтесь по номеру телефона, он не виден никому на СЗ. Можете вообще через онлайн номер из интернета зарегиться
r25-1• 20 января в 15:43
Ответ дляКров з молоком
Є донька підліток. Причина розлучення, жили як сусіди 2 роки. Пішли до психолога, щоб зберегти шлюб, але йому це не потрібно було. Все літо прогуляв у пивнухі з друзями. 15 років в шлюбі була
по ходу критичний срок. у мене зараз шось схоже, тіки без пива і з іншої сторони . Живемо як друзі...
Місячне Сяйво• 20 января в 15:44
Ответ дляЗавжди з рушником
Дякую за консультацію)
Гарного і спокійного вечора)
Завжди з рушником• 20 января в 15:44
Ответ дляМісячне Сяйво
Дякую за консультацію)
Гарного і спокійного вечора)
Взаимно)
Однозначно• 20 января в 15:46
Колись теж була на СЗ..але набула тільки 1 хорошого друга, живе недалеко, завжди може допомогти чимось, у мене син підліток, у нього донька, є спільні інтереси так сказати))
А свого знайшла у..Тікток)) Він борзо відповів на мій коментар..я ще у відповідь, він написав вже у особисті..Досі мені згадує, каже- меньше треба було в ТТН лазить
Стебель березы• 20 января в 15:48
Ответ дляКров з молоком
Да, поэтому и задумалась над этим.
Я написала первая, даже без приветствия, просто как комментарий к его анкете, у нас они были очень похожи) это было почти тринадцать лет назад. А дальше он вцепился в меня)) с тех пор я самая счастливая женщина 🥰
Вельми шановна• 20 января в 15:49
Ответ дляКров з молоком
Я вже думала, чому відсоток, чоловіків, які налайкали і не пишуть. Навіщо це робити їм було?! Може не заходять на тіндер.
Може самій щось написати, типу привіт, рада була б познайомитись.
Там доречі, є не погані. Не такі , які пишуть самі.
Чи це погана ідея?!
Можете написать и первой. Но ,скорее всего, предложения руки и сердца на колене с кольцом тоже вам придётся делать.
Стебель березы• 20 января в 15:50
Ответ дляНаша взяла
Ні, це дурня. Я і сама писала памʼятаю. До речі, по фото мені мій чоловік майбутній взагалі не сподобався, якийсь обсос малолітній видався 😂 таке шось мутне, носате ))))

Але по-перше, він грамотно та ввічливо переписувався - а це для мене знак, ненавиджу тупих. Ну і на перше побачення запросив в театр. Я була не проти саме театру 😂

А коли зустрілись - обімліла: високий, накачаний, прес в кубіках, симпатичний, засмаглий ммм то що треба )) Ще й з квітами на кожне побачення приходив ))

Тому на фотки не сильно зважайте, краще вже зідзвон.
Да да, согласна, мне мой тоже по фото не особо понравился, худой, ниже меня ростом. Пофиг, вылечила, откормила)) он самый лучший у меня))
Перекус беру завжди• 20 января в 15:51
Ответ дляКров з молоком
Він просто почав говорити , про хороводи. Що не хоче їх довго водити. Але ж то тільки друга зустріч мала бути
45+ , перша зустріч-кекс. Третій рік разом
r25-1• 20 января в 15:54
Ответ дляПерекус беру завжди
так можно букет назбирати
r25-1• 20 января в 15:54
а ТС з якого міста?
75В• 20 января в 15:57
Ответ дляКров з молоком
А ще 8й є.
Але я так і не зроміла, що/де/що.
Пише в тг кожного дня.
Каже , що в армії зараз, пишу в ЗСУ, служиш , відповідь ’Нет, я же написал, что в армии’)))
Вже і не питаю, просто у відповідь смайл шлю.
Дрісня, чи що))
ХвилювАллочка• 20 января в 16:09
Ответ дляБратья Капли
Нет, подольше, помню, с одной он больше года жил. Уверенна, у девушек были в этой ситуации свои плюсы, и немалые. Да что далеко ходить, тут на форуме много историй, когда женщины годами живут с мужчинами, которые на них не хотят жениться-это не редкая ситуация.
Kate_mia• 20 января в 16:27
Может, вы сильно на фото ведетесь, а нужно больше на описание. Многие умные и деятельные мужчины не делают гламурных фото, им пыль в глаза пускать незачем, они в жизни гораздо лучше, чем на изображениях.
Пьяная вишня• 20 января в 16:39
Класний звіт, відразу видно аналітика.
Ви ж і в житті така.
Але для кохання це занадто душно.

Ну і якщо чоловік пропонує секс на першому побаченні пристойній жінці - це або маргінал без виховання або як спосіб красиво відшити для освіченних чоловіків.
автор Кров з молоком • 20 января в 16:44
Ответ дляПьяная вишня
Класний звіт, відразу видно аналітика.
Ви ж і в житті така.
Але для кохання це занадто душно.

А мені здається, що є просто попит, ось вони так і пропонують.
В мене є знайома, яка не знаючи хлопця, тільки по переписці до нього додому приїхала і звісно залишилась на ніч.
Є нажаль такі жінки, як виявляється. Тому дивуватись нічого.
автор Кров з молоком • 20 января в 16:46
Ответ дляKate_mia
Дякую за рекомендацію.
В мене в пошуку 32-40 по віку.
Але ті яким 40, не дуже виглядають, судячи по фото. Може дійсно, в житті інші.
Пьяная вишня• 20 января в 16:55
Ответ дляКров з молоком
Звісно, там є різні.Але чоловік 35+, який себе поважає і користується попитом, не буде вести до себе всіх підряд на 1 побаченні. Йому це вже давно не цікаво.
Це цікаво або малоліткам зі спермотоксикозом, або тим, кому таке рідко перепадає.