маска Ілона• 20 января 2025
Синові однокласник при всіх спустив штани
Син розмовляв з другом в класі, а той інший ззаду підбіг і спустив штани, труси перед всім класом (((
Син після того блукав містом, не хотів навіть додому йти.
Завтра в школу йти не хоче
Вчительці дзвонила, вона порозмовляє з батьком, батько в школі працює.
Що б ви робили в такій ситуації?
Завтра в школу йти не хоче
Що б ви робили в такій ситуації?
Техпаспорт на медузу• 20 января 2025
Если не хочет, перевела бы в другую школу. А вообще, объясните сыну, что в садике они с девочками в один общий туалет ходили, и все живы
Пригаю-цибаю• 20 января 2025
І шо вони трусів не бачили на пляжах?
В нас таке теж було років 25 тому.
Правильно_Валерчик• 20 января 2025
Идти и разбираться вместе с учителем, отцом обидчика и обидчиком. Это булинг. Пригрозите полицией.
Акукарача• 20 января 2025
Первое, обняла сына, поцеловала и сказала, что он самый любимый и самый лучший. Эта ситуация не должна его сломи ь, а наоборот слелать сильней.
Второе, срочно отдала бы его на спорт, что бы мог за себя постоять и в следующий раз одноклассник подумал: а с ним можно так или лучше поискать слабее.
Мамкиня доця• 20 января 2025
Искала новую школу
Писала в полицию заяву про булинг
Или вам было бы в кайф ходить к подросткам,которые будут все время ржать с него о и с его спущенных ирусови причиндалов на показ перед всеми?
Писала в полицию заяву про булинг
Пригаю-цибаю• 20 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Искала новую школу
Писала в полицию заяву про булинг
Каких причандалов?
Он в трусах был
маска Ілона
• 20 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Искала новую школу
Писала в полицию заяву про булинг
Та ми лиш прийшли в цю школу в цьому році
ДолькиКабана• 20 января 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не здивуюся якщо виявиться що інший хтось зняв це на відео ...У вас є син...чи дочка...Чи може вже онуки...Як би ви сприйняли такий факт?
Хомо_сапиенс• 20 января 2025
Я би пішла в школу і вимагала розмову з директором, вчителькою і батьком дитини. Бо в змістовну розмову між колегами я не вірю- максимум скаже, поговори з своїм малим, хай більше такого не робить. І на тому все замнеться.
Володарка мрій• 20 января 2025
По собі знаю, що ситуацію спримала спокійно, коли мама була спокійна. Тому б я б перетворила це в гордість, мол хай всі тепер знають шо в тебе найкрасивіший пісюн. Хворі люди будуть зустрічатися на дорозі їм можна поспівчувать, або посміятися з них ( якщо їх соціолізували але не виховали).
Тишком_нишком• 20 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Прийти в школу та спустити штани тому пацану при всіх
Вот да
Только хотела написать
Жестко , но как иначе ему доказать что-то
Только хотела написать
маска Ілона
• 20 января 2025
Ответ дляSo_so
У меня была такая первая школа. Если у Вас нормальная семья, но Вы как мои родители (все побежали и я побежал - школа куда ближе ходить), то теперь уже подойдите с умом к выбору, это среда в которой будет формироваться Ваш ребенок.
Ми шукали школу і вибирали довго. Прийшли лиш в цьому році. Всюди вистачає дебілів
Примарочка• 20 января 2025
Ваш син повинен отримати якусь сатисфакцію, мінімум вибачення перед ним при всьому класові.
Володарка мрій• 20 января 2025
До речі так, прилякайте вчительку булінгом аботнехай щмуситьттого малого при всьому класі на колінах просить вибачення. Вчителі капець як заяви булінгу бояттся.
Акукарача• 20 января 2025
Понимаете, автор, дети не полезут к тому кто сильнее, кто может дать отпор. Если не решить проблему на корне, то она может повторятся, только уже с другими одноклассниками.
Чтооооооооооо?• 20 января 2025
Ви ще не в кабінеті директора разом з поліцією?
Син хай вирішує буде чи ні ходити в цю школу. Але винуватця наказати по повній.
Самоучка• 20 января 2025
Класс какой?
Может у них тренд такой? может они там все друг другу штаны снимают?
Замурмишка• 20 января 2025
Може бути й так, що по приколу планував зняти лише штани, а там і труси вниз поїхали.
Може жартівник і сам злякався, що так вийшло
Країна мрій• 20 января 2025
Защищайте ребенка, не спускайте такого с рук. Идите в полицию, поднимайте на уши администрацию школы
Аноним ФЕЯ• 20 января 2025
До директора з заявою та поліцією. Якщо не посприяють писала б офіційне звернення зі скаргою на директора в Міносвіти з повним описом ситуації
А відповідь директора б зафіксувала диктофоном
Якщо дитина звісно хоче само розбиратись а не просто змінити заклад освіти
Шукаю трусики• 20 января 2025
Не раздувала б эту тему, т.к. огласка это унижение для сына.
Заплатила бы старшекласснику, чтоб тот спустил штаны обидчику.
Чтооооооооооо?• 20 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
Так собі прикол. Приколіст має відповідати за свій вчинок.
Шукаю трусики• 20 января 2025
Ответ длямаска Ілона
с дебилами нужно по дебильному
Кружите меня,кружите• 20 января 2025
Ответ дляШукаю трусики
Згідна з Вами. Єдине, що штани кривднику спустила б сама.
Chaterbox• 20 января 2025
Ответ дляПримарочка
Лютий плюс. Хай той шмаркач і той, хто його виплодив, просять вибачення в дитини перед всім класом, бажано на камеру